شهرهاي پايلوت به 25 میدانی طرح از خودروهای جدید انرژی

- Jan 11, 2017-

وزارت علوم و فن آوری معاون وزیر ژانگ شانزدهم Laiwu در کنفرانس مطبوعاتی دفتر اطلاعات شورای دولتی که وزارت علوم و ادارات مربوطه با هم به ترویج انرژی حفاظت از محیط زیست و انتشار کاهش کار را کار می کنند. در کشور ما به تکیه بر نوآوری های علمی و فن آوری برای ترویج بازسازی صنعتی و صرفه جویی در انرژی و انتشار معرفی کار کاهش Laiwu ژانگ گفت: رویکرد خاص از جمله اجرای 16 پروژه های بزرگ، در برخی از برش لبه تکنولوژی های کلیدی و فن آوری های اصلی برای سرعت بخشیدن به راه حل راهبردی توسعه صنایع جدید.

جدید انرژی وسایل نقلیه andquot ده سال زحمت swordandquot;

Laiwu ژانگ گفت که نقطه استراتژیک صنعتی نوظهور در پاسخ به بحران مالی بین المللی دامنه بین المللی تشکیل شروع جدید. Chinaand #39; s وسایل نقلیه جدید انرژی به عنوان یکی از هفت صنایع جدید استراتژیک به ترویج اجتناب ناپذیر است. andquot; 863andquot; آغاز طرح این پروژه یک دهه قبل، Chinaand #39; s انرژی صرفه جویی در انرژی و جدید خودروهای هیبرید، الکتریکی خالص، سلول سوختی وسایل نقلیه و همچنین سیستم های قدرت و قدرت باتری، موتور، باتری کنترل سیستم به عنوان هسته اصلی تکنولوژی، معروف به andquot؛ سه عمودی و سه horizontalandquot شکل گرفته است; ماتریس صنعتی طرح.

ژانگ که در اوایل 2009 برای مقابله با بحران مالی بین المللی ما بسیار به موقع هستند اشاره کرد که و وزارت مالیه، توسعه و اصلاحات کمیسیون، وزارت صنایع طور مشترک راه اندازی اجرای وسایل نقلیه انرژی صرفه جویی در انرژی و جدید برای پیشبرد پروژه های برنامه تظاهرات در شانگهای، پکن, چونگ کینگ و شهرستانها 13 اولین انجام کار خلبان. از حمل و نقل عمومی، اجاره، بزرگراه، بهداشت و پستی و سایر مناطق عمومی برای ترویج استفاده از اول، اثر بسیار خوب است.

andquot; ما قصد گسترش خلبان از 13 شهر به شهرهای 25 و یارانه های در زمینه خدمات عمومی سیاست یارانه به تدریج به حوزه خصوصی خرید است که با هنجارهای بین المللی تحت فشار قرار دادند. ما صنایع استراتژیک نوظهور در سطح بین المللی رقابت و توسعه را حمایت می کنند. andquot; ژانگ Laiwu گفت.

علم و تکنولوژی برای توسعه طرح کل منطقه می خواهد

Laiwu ژانگ گفت که وزارت علوم و تکنولوژی متصل اهمیت زیادی برای استفاده از تکنولوژی بالا برای تبدیل سنتی صنایع از جمله صنعت فولاد، توجه بیشتر به کشاورزی سنتی به مدرن کشاورزی، شهری و روستایی یکپارچه راه، که باید تکیه بر پیشرفت علمی و تکنولوژیکی استفاده کشاورزی مدرن و فن آوری های دیگر به کشاورزی سنتی و غيره.

ژانگ گفت که وزارت علوم و تکنولوژی متصل اهمیت زیادی برای استفاده از تکنولوژی و دانش در خدمت بخش، به خصوص نسل جدید فناوری اطلاعات، و بنابراین، در یک رویکرد خاص سری طرح منعکس شده در andquot؛ fiveandquot دوم؛ طرح.

Andamp تحقیق; D کاهش برای انتشار علم و فن آوری بیش از 10 میلیارد دلار کمک های مالی

ژانگ گفت: andquot; یازدهم پنج Yearandquot; دوره، ملی علوم و فناوری برنامه andamp کاهش R انتشار انرژی انباشته شده; د پروژه بیش از 10 میلیارد یوان برای مصرف انرژی تولید ناخالص داخلی ملی واحد اقتصادی و کاهش آلاینده های عمده پشتیبانی قوی ارائه. کمک چین به دست گرفتن ویژگی های فن آوری کم کربن مرز فرمانده ارتفاعات، انرژی تجدید پذیر و استفاده بهینه از سوخت های فسیلی مشکلات فنی پاک.

بر اساس گزارش Chinaand #39; s زغال سنگ احتراق زغال سنگ تبدیل کردن بگاز زغال سنگ روانگرایی سلول های خورشیدی, خورشیدی هیدروژن تبدیل کاتالیستی زیستی ساخته شده است که تعدادی از نتایج تحقیقات اساسی. مانند استقرار worldand #39; s اولین سلول خورشیدی حساس سوخت 500 وات تظاهرات سیستم، 1.5 مگاوات مستقیم درایو آهنربای دائم بادی توربین پژوهش و موفقیت توسعه و صنعتی شدن و ساخته شده worldand #39; s بزرگترین نیروگاه با سوخت زغال های دی اکسید کربن جذب پروژه، worldand #39; s اولین مجموعه توليد سالانه 600,000 تن زغال سنگ به olefins واحدهای صنعتی است همچنین در مورد به پایان خواهد رسید.

علاوه بر این، ژانگ کشور فعالانه ترویج صرفه جویی در انرژی انتشار کاهش فن آوری های جدید در فولاد برق, مواد, مواد شیمیایی، کشاورزی و دیگر زمینه های کلیدی توسعه و استفاده از صنایع سنتی به منظور افزایش رقابت گفت. مانند نسل جدیدی از پیشرفت تکنولوژی فرایند فولاد قابل بازیافت در تعداد آهن داخلی و شرکت های فولادی برای دستیابی به کاربردهای صنعتی با تکیه بر Caofeidian پروژه برای ایجاد یک پلت فرم تولید فولاد تمیز برای دستیابی به ترکیب بهینه توابع تبدیل هر خط به طور متوسط هزار تن زغال سنگ استاندارد ذخیره می کند. فوق بحرانی نسل تکنولوژی سوخت زغال سنگ برق نیروگاه به ظرفیت 08 میلیون کیلووات نصب شده. فرایند تولید نمک تمیز 10000 تن از تظاهرات های مهندسی، پس از ارتقاء بیش از 30% برای رسیدن به دستیابی به تولید کننده سیستم آبیاری قطره ای زمینه، چکه آبیاری از سرمایه گذاری خارجی 50%، 50% کمتر از آبیاری قطره ای معمولی، کود 20 ٪ 20 ٪، درخواست مساحت مو بیش از 500 میلیون نفر رسیده است.