خداحافظی تلفن به روز و شارژر! در چین، دو یون باتری

- Nov 02, 2016-

آینده تلفن های همراه ممکن است بیهوده و بیمعنی نصف دوباره, شما wonand #39; t نیاز به شارژ هر روز. همچنین هزینه بالای باتری و عمر باتری آدرس حتی سفری کوتاه به سوالات، به عنوان موسس جدید یونی دو فن آوری باتری در جهان در شنژن متولد شده است.

با توجه به علم و صنعت روزانه گزارش که را در تاریخ 27 مارس ضرب و شتم شنژن آکادمی تنگ Yongbing CAs محققان از آلمان مطلع شد که نتایج خود را اعلام کرد در worldand #39; s پیشرو مجلات مواد پویا اول، شبکه علوم آلمان گزارش شده که تکنولوژی موجود صنعت باتری لیتیوم جدی متاثر می شود.

بالاتر از هزینه های تولید در حال حاضر استفاده از باتری های لیتیوم یون باتری دور انداخته سوالات جدی زیست محیطی را تشکیل می دهند، به ویژه باتری برقی خودرو جدید هزینه و چالش های زندگی سفر است.

تنگ Yongbing تیم به وضوح آلومینیوم-گرافیت چگالی انرژی بالا دو یون فناوری های جدید, قادر به تولید جدید با کارایی بالا، کم هزینه باتری برای ذخیره انرژی. این باتری جدید باتری یون لیتیوم سنتی پلاس قرار داده یا است سازگاری با ارزان و آسان است منهای بسیار گرافیت جایگزین در حال حاضر فله برنامه یو لیتیوم یون باتری لیتیوم اسید کبالت و منگنز لیتیم اسید سه گانه و یا فسفات آهن لیتیم به عنوان باتری کاتد مواد است; انتخاب فویل با هم به عنوان باتری مواد منفی و منفی مایع تنظیم; مایع الکترولیتی توسط لیتیوم کلی نمک و کربنات استر کلاس حلال آلی را تشکیل می دهند.

آثار باتری متفاوت از باتری های یون لیتیوم سنتی، فرآیند شارژ، آنیون intercalated واکنش در واکنش الکترود گرافیت و آند آلومینیوم از آلیاژ آلومینیوم-لیتیوم روند تخلیه مخالف است. مکانیزم جدید نه تنها قابل توجهی بهبود ولتاژ کار باتری (3.8-4.6V)، شدت سقوط کرد با کیفیت و حجم و هزینه ساخت باتری، و سپس ارتقا تمام چگالی انرژی باتری.