OptimumNano China Tower، توافقنامه استراتژی بازیافت باتری برج را نشان می دهد

- Jan 08, 2018-

OptimumNano و چین برج قرارداد استراتژی بازیافت باتری قدرت را امضا می کنند

OptimumNano یک گام جامع در بازیابی باتری قدرت دارد. ژانویه 4، نشست انجمن صنایع نوآوری باتری خودرو چین در زمینه ایجاد مجدد سیکل بازیافت و بازیافت آبشار باتری در پکن برگزار شد. در این نشست، OptimumNano و China Tower Co.، Ltd. (که بعدها به عنوان "برج چینی" نامیده می شوند) توافقنامه استراتژیک مربوط به احیای آبشار باتری را امضا کردند، و OptimumNano به شرکای استراتژیک برج چین برای عرضه باتری های آبشار تبدیل خواهد شد. علاوه بر این، OptimumNano با CATL و BYD برای شرکت در توسعه استانداردهای صنعت و محصول به عنوان یکی از اعضای کلیدی تیم های ارزیابی ارزش های باقیمانده الکترونیکی و اچئون سلول مشغول به کار است.
Waterma و China Tower قرارداد همکاری استراتژیک را امضا کردند


لی یون، بازرس وزارت احصائیه و حفاظت از انرژی، وزارت صنایع و فناوری اطلاعات وانگ Wenyuan، مدیر بخش استفاده جامع منابع، وزارت صنعت و فناوری اطلاعات دونگ یانگ، معاون اجرایی انجمن صنایع خودرو سازی دونگ چین یانگ، انجمن صنایع خودرو سازی چین، Xu Yanhua، معاون دبیر کل، گائو Buwen، معاون مدیر کل چین برج شرکت، و سران بیش از 70 واحد درگیر در تولید خودرو، تولید باتری، حمل و نقل اتوبوس، بازیافت و مؤسسات تحقیقاتی مرتبط در این نشست حضور داشتند. جیانگ یانجی، مدیر کل مرکز نوآوری انرژی چین برج، رئیس این جلسه بود.


گائو یونو در این نشست سخنرانی کرد که وزارت صنایع و فناوری اطلاعات از اجرای مدیریت مجدد وسایل نقلیه باتری انرژی جدید سرعت بخشید. اقدامات موقت برای ترویج ساختن سیستم استاندارد و ساخت یک وسیله نقلیه انرژی جدید، نظارت و بازیابی و استفاده از باتری های ملی از پلت فرم مدیریت یکپارچه ردیابی، تظاهرات آزمایشی انجام خواهد شد تا به طور فعال مدل بازار بازیافت متنوع با اقتصاد تکنیکی قوی و محیط زیست سازگار با منابع را کشف کند.


در این نشست، تحت شاهدی مشترک از رهبری دولت و شرکت ها در نقطه، OptimumNano یک توافقنامه استراتژیک با برج چین برای بازسازی و استفاده از باتری های آبشار امضا کرد. به موجب این توافق، OptimumNano با استفاده از باطری به چینی Tower و همکاری همه جانبه با برج چین در منطقه باتری های آبشار، آبشار را فراهم می کند. هر دو طرف به طور کامل از مزایای مربوط به منابع، سیستم عامل ها و توسعه صنعتی برخوردار خواهند شد، با همکاری یکدیگر برای احیای مجدد توسعه انرژی ذخیره سازی OptimumNano و استفاده مجدد از آبشار باتری انرژی به منظور ارتقاء انرژی سبز و ذخیره انرژی چین.


Gao Buwen، معاون مدیر کل شرکت چین، گفت که برج چین به طور فعال در زمینه بازنشستگی استفاده از مجتمع باتری الکترونیکی تحرک شده است، متعهد به حل کردن حجم باتری ماشین الکتریکی ملی است که پس از مشکلات دست زدن به بازنشسته بازنشسته شده است.


چین برج راه آهن یک شرکت بزرگ خدمات گسترده یکپارچه خدمات تصویب شده توسط شورای دولتی و ترویج شده توسط SASAC و MIIT. این عمدتا در ساخت برج مخابراتی و سایر ایستگاه های پایه پشتیبانی و سیستم توزیع داخلی قرار دارد. تعمیر و نگهداری و بهره برداری، در حال حاضر بزرگترین شرکت خدمات زیرساخت ارتباطات در جهان است. این شرکت به طور فعال در زمینه بازنشستگی استفاده مجدد از باتری های الکترونیکی تحرک، متعهد به حل کردن حجم باتری ماشین های الکتریکی ملی است که بعد از مشکلات دست زدن به بازنشستگی بازنشسته می شوند.


OptimumNano به عنوان یکی از اولین شرکت هایی که باتری های قدرتمند با انرژی خودرو را تولید می کند و در تولید بزرگ و کاربردی دسته ای کاربردی را به ارمغان می آورد، OptimumNano به عنوان هسته اصلی خود باتری را با خود به همراه دارد. از طریق تحقیق و توسعه فن آوری، ساخت و ساز زیست محیطی زنجیره تامین، بهبود توانایی تولید و نوآوری مدل کسب و کار و غیره، به موفقیت در رتبه اول صنعت باتری قدرت در رده اول.


برج چيني گفته است که از نوامبر سال 2017 با اعلام خريد باطري بازنشستگان خودروهاي الکتريکي، شريکا براي ترويج بازنشستگي باطري هاي حمل و نقل، فعاليت هايي را دنبال کرده است. OptimumNano پيشگام در صنعت باتري هاي انرژي براي وسايل انرژي جديد است. شرکت ها اميدوارند از این فرصت استفاده کنید تا از طریق همکاری عمیق بین دو طرف، توسعه سالم صنعت خودرو انرژی جدید چین را ترویج کنید.


سرب OptimumNano در زمینه باتری قدرت، مبنای مهمی برای همکاری بین دو طرف است. با استفاده از این همکاری، OptimumNano با Tower of China کار خواهد کرد تا یک مدل برای استفاده از آبشار باتری قدرتمند چین بسازد و روند بهبود و استفاده مجدد از باتری های قدرت را از طریق اثر تظاهرات به پیش ببرد تا بتواند رشد سبز را به صورت همه جانبه ترویج کند.