نیسان به واحد باتری اتومبیل الکتریکی AESC فروش به شرکت های چینی: گزارش

- Jun 23, 2017-

با نسل دوم خودرو نیسان برگ برقی علت شکستن پوشش زمانی در چند ماه آینده یکی از سوال باز نگرانی منبع سلول های باتری آن.

تا به امروز، برق خودرو عرضه شرکت--سرمایه گذاری مشترک بین نیسان و لوازم الکترونیکی ژاپنی NEC غول — برای هر برگ نیسان ساخته کل حال حاضر 300.000 نزدیک شدن بیش از بیش از شش سال سلول های لیتیوم یون را عرضه کرده است.

هر چند این قرارداد نهایی نشده است در حال حاضر، شرکت چینی این گزارش به سهام قابل ملاحظه در AESC، مذاکره است.

فراموش نکنید: نیسان الکتریکی SUV به عنوان ماشین مفهومی امسال نشان داده شده است

که اخبار را از طریق گزارش بلومبرگ در هفته گذشته گفت که GSR سرمایه شرکت حقوق صاحبان سهام خصوصی چینی است که حمایت دولت استان هوبئی کنترل واحد می تواند را برای حدود 1 میلیارد می آید.

گزارش یادداشت که معامله هنوز نهایی نیست و که حصول چینی ژاپنی نهادهای صنعتی بسیار نادر است.

اما با تنظیم کننده های چینی به افزایش خرید و فروش اتومبیل های برقی و آن خودرو و قطعات آنها تا حد زیادی داشتن که در چین ساخته شده، درخواست کسب چنین آشکار باشد.

2017-nissan-leaf_100581920_m.jpg


برگ نیسان 2011 - باتری بسته cutaway

سایز بزرگ عکس

در همین حال، رئیس اتحاد رنو نیسان کارلوس Ghosn برای چند سال است که می خواهد در اتحاد (که در حال حاضر شامل میتسوبیشی نیز) سلول کمترین هزینه کیفیت مناسب گفته است — و مراقبت بسیار است که آنها را می سازد.

در حالی که هر وسیله نقلیه الکتریکی باتری نیسان است AESC سلول استفاده می شود، خود شریک فرانسوی رنو است سلول از ال جی شیمی در برخی از صف خود را از مدل های الکتریکی استفاده می شود.

خواندن این: Ghosn: نیسان که هنوز گره خورده به باتری خود خواهد شد به دنبال تامین کنندگان دیگر (اکتبر 2014)

با توجه به اینکه آن تهیه جنرال موتورز شورلت پیچ EV و باشگاه ولت پلاگین هیبریدی ال جی شیمی تصور به سلول کمترین هزینه.

همچنین قرارداد با بیش از ده دیگر خودروسازان برای وسایل نقلیه پلاگین است.بسته مونتاژ نیسان خودرو برقی برگ در گیاه ساندرلند انگلستان سلول های لیتیوم یون و باتری

سایز بزرگ عکس

از سازندگان عمده همراه سه برای اتومبیل های الکتریکی — AESC شیمی ال جی و پاناسونیک — AESC برخی از صاحب نظران به عنوان ضعیف ترین مشاهده شده است.

در بسته برگ که تنها منفعلانه سرد بود، آنها را مستعد ابتلا به گرمای شدید از جمله که در آریزونا پارکینگ در اوج تابستان ثابت.

اتمام: کارلوس Ghosn صورت دهد نیسان واکنش به 2017 باشگاه پیچ EV (یدلایمخیرات 2016)

در حالی که AESC پس از آن راه اندازی شیمی "سلول مارمولک" است که به مراتب بیشتر حرارت مقاوم می گفت، که تنها به برگها از سال 2015 مدل و جدیدتر نصب شده است.

در همین حال، پاناسونیک از نزدیک با تسلا برای بهینه سازی طرح های سلول های آن را در شرکت نوادا gigafactory کشور است برای آینده مدل 3 به تولید قبل از پایان سال جاری برنامه ریزی شده کار کرده است.