جدید انرژی تست خودروهای نمایشگاه آب سبز - روند صرفه جویی در انرژی

- Jan 11, 2017-

BYDand #39; s جدید انرژی وسایل نقلیه در countryand #39; s منجر. وو جینگ شنگ بستری که در BYD 2003 تصمیم گرفت وارد صنعت خودرو، هدف است برای وسایل نقلیه الکتریکی. امروز، نمایشگاه منطقه تبدیل به عرصه آزمون جدید انرژی وسایل نقلیه و BYDand #39; s محصولات رسما وارد بازار. او گفت که خودروهای جدید انرژی خواهد بود روند آینده ترافیک.

هر چند وجود دارد در حال حاضر در گوانگژو، شنژن و سایر خلبان خودرو انرژی اما به اشغال کرسی در بازار نه ساده تصور هستند. andquot; محبوبیت وسایل نقلیه انرژی جدید نیاز به همکاری همه بخش های جامعه و مردم به درک جدیدی از انرژی، دولت باید حمایت از صنعتی شدن خودروهای الکتریکی تحقیقات فن آوری کسب و کار و development.andquot; در حال حاضر BYD محل موردتوجه وتماشای عموم جدید انرژی خودروهای F3DM ذکر شده است، تاکسی الکتریکی E6 رسما به خیابان شنژن صورت گرفت. اما غیر قابل شارژ ضعف عمده سیستم های دیگر اجتماعی حمایت از سیستم هنوز به بهبود یافته است، که توسعه وسایل نقلیه الکتریکی محدود است.

andquot; در حال حاضر، انرژی جدید در زمینه حمل و نقل عمومی به توسعه واقعی اتوبوس کربن تولید گازهای گلخانه ای هستند بیش از ده بار ماشین عادی و تعداد کنترل دولت در منطقه شهر برای ساخت ایستگاه های شارژ خواهد شد خوب برای رسیدن به مقایسه خواهد شد. andquot; BYD هم اکنون توسعه و اتوبوس برقی وو Jingsheng گفت: انتظار می رود به بازار از سال آینده قرار داده شود.

قابل درک است که 40% از worldand #39; s مصرف نفت توسط ماشین Chinaand #39; s منابع نفت اختصاص 3 درصد از worldand #39 ثانیه مصرف کل 11% Chinaand #39; s صنعت خودرو است هنوز حدود 20 درصد از نرخ رشد. اثر گلخانه ای ناشی از بیش از حد دی اکسید کربن، داده ها نشان می دهد که 25% از تولید گازهای گلخانه ای دی اکسید کربن از ماشین. در این وضعیت که تسلط بالغ جدید فن آوری های انرژی که قادر به درک زمین بالا در رقابت های آینده. BYDand #39; s ماشین الکتریکی فقط در راستای مفهوم تولید سبز.

او پیشنهاد کرد که دولت آینده در ساخت ایستگاه را می توان به دو نوع تقسیم شارژ سریع شارژ ایستگاه, مناسب برای سیستم حمل و نقل عمومی آماده به اتهام است. در حالی که دیگر برای وسایل نقلیه الکتریکی عادی، طولانی تر، پر هزینه را.