جدید انرژی صنعت خودرو توسعه شتاب

- Jan 11, 2017-

در طی جلسات دو Jiu سان Societyand #39; s andquot; در ترویج Chinaand #39; s توسعه اقتصادی و اجتماعی از proposalandquot کم کربن; شده است توسعه ملی و اصلاحات Commissionand #39; s درجه بالای هویت است ذکر شده به عنوان رفت، CPPCC andquot؛ در proposal.andquot 1; اگر چه andquot; کم کربن guidanceandquot های اقتصادی؛ قبل از جلسه دو اما از دو برنامه ریزی نشده است آمد سیگنال روشن است: چین با شور و نشاط توسعه جدید انرژی صنعت خودرو.

معرفی سیاست های تحریک توسعه صنعتی

وسایل نقلیه جدید انرژی از انتشار کمتر، صرفه جویی در انرژی محیط زیست نظر می تواند به عنوان پیشتاز صنعت کم کربن شرح داده شده و بنابراین تبدیل تمرکز دو موضوع از صحبت در مورد یکی. خودروهای جدید انرژی یارانه های خصوصی سیاست دولت جدید انرژی وسایل نقلیه تحقیق andamp; افزایش; در به نمایندگی از اعضای andquot توسعه سرمایه گذاری و استانداردهای فنی مرتبط به محض این که possibleandquot; ارائه مشاوره و پیشنهادات.

چین مرکز اطلاعات، Xu Changming، مدیر توسعه اطلاعات، گفت: دو کشور پس از مقدمه ای از انرژی جدید برای برخی سیاست های بیشتر خواهد شد توسعه وسایل نقلیه جدید انرژی تحریک. این قابل فهم است که توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون در حال حاضر هدایت اقتصادی کم کربن تهیه پیش نویس، مفهوم اقتصاد کم کربن تعریف برنامه ریزی توسعه Chinaand #39; s اقتصاد کم کربن. هدایت منتخب سراسر کشور حدود 10 شهر برای ترویج خلبان اقتصاد کم کربن خواهد بود. انتظار می رود که این نظر پس از پتروشیمی و CPPCC کمیته ملی اعلام می شود.

Cui Dongshu، معاون دبیر کل انجمن ملی مسافر ماشین، گفت: اقتصاد کم کربن است که مفهوم بزرگ با اتومبیل های برقی اتومبیل های کوچک، از جمله مناطق روستايي به منظور بهبود وسایل نقلیه دیزلی را لینک مستقیم. توسعه وسایل نقلیه انرژی جدید برای Chinaand #39; s توسعه اقتصاد کم کربن بسیار مهم است.

در این نشست خودرو industryand #39; s پتروشیمی معاونت ها و اعضای CPPCC به پیشنهادات برای توسعه Chinaand #39؛ ساخته اند s صنعت خودرو، که در آن کیفیت خودرو و کم کربن و انرژی های جدید، توسعه Chinaand #39; s خودکار علامت های تجاری مانند andquot و wordsandquot گرم; در حال حرکت. از طرف اعضای توصیه های عمدتا متمرکز شده در andquot; افزایش خودروهای جدید انرژی یارانه خصوصی سیاست دولت جدید انرژی وسایل نقلیه تحقیق andamp; توسعه سرمایه گذاری و استانداردهای فنی مرتبط به محض این که possibleandquot; و به همین ترتیب.

خواستار معرفی استانداردهای وسایل نقلیه جدید انرژی

علاوه بر یارانه های انرژی جدید خودرو, خودروهای جدید انرژی استانداردهای مربوطه نیز نمایندگان عضو NPC و CPPCC این نگرانی هستند.

ملی Peopleand #39; s رئیس کنگره، Wanxiang گروه Guanqiu لو پیشنهاد andquot؛ در توسعه جدید انرژی خودروهای استاندارد proposal.andquot ملی; محتوای اصلی است: اول، وزارتخانه های دولتی مربوطه و کمیسیون به رهبری ایجاد جدید انرژی خودروهای استاندارد سیستم کمیته ملی، به توسعه استاندارد صدا از وسایل نقلیه جدید انرژی. دوم، کلیدی تکنولوژی قطعات و لوازم جانبی کلید توسعه وسایل نقلیه جدید انرژی، توسعه استانداردهای خودرو انرژی جدید مولفه های کلیدی از استاندارد-تنظیم، فرصت برای تعیین استانداردهای صنعت کلیدی اجزای واحد است. سوم، صفحه لیتیوم باتری به عنوان پایه با تمرکز بر ترویج لیتیوم یون الکتریکی خودرو مربوط به صنعت استاندارد تنظیم. چهارم، ما باید کشورهای توسعه یافته با استانداردهای صنعت خودرو انرژی جدید، به منظور توسعه استاندارد بین المللی مشترک انرژی وسایل نقلیه سیستم استاندارد را تقویت.

خودروهای جدید انرژی مربوط به کارشناسان فنی اشاره کرد که این yearand #39; s تویوتا تولید خودروهای هیبریدی می خواهد حدود 1 میلیون دلار، در حالی که Chinaand #39; s لیتیم آهن فسفات باتری های خودروهای هیبریدی هنوز مقیاس بزرگ است که نشان داده است که Chinaand #39; s توسعه وسایل نقلیه جدید انرژی با شکاف گسترده میان کشورهای خارجی.

برای این منظور ملی Peopleand #39; s کنگره گوانگژو خودرو رئیس Zeng Qinghong در دو جلسه در حرکت است: استفاده از یارانه های دولت برای تشویق سیاست ها و استانداردهای فنی همراه با ترکیبی از سطح پایین ترکیبی از آغاز از طریق افزایش تکنولوژی صرفه جویی در سوخت اجباری استاندارد و آقايان یارانه های دولت برای تشویق ترکیبی از سیاست به سرعت Chinaand #39; s پیشرفت فن آوری و سرعت وسایل نقلیه انرژی جدید برای ترویج.

به تازگی، وزارت مالیه و وزارت صنایع در طول جلسات دو گفت: فرد خرید وسایل نقلیه جدید انرژی یارانه خرید

در حال حاضر در بازار خودروهای جدید انرژی

وجود دارد دو اصلی

● خودروهای هیبریدی

این مدل نسبتا بالغ در حال حاضر، تا زمانی که پشتیبانی ادارات دولتي مربوط به مالی برخی از هزینه های برای کمک به شرکت های تولید را کاهش می دهد، آنها حمایت می کنند باز به

هیدروژن در سلول سوختی وسایل نقلیه و وسایل نقلیه الکتریکی