زمان Murata بیش از سونی لیتیوم باتری انتقال کسب و کار روش در ژوئیه

- Feb 20, 2017-

15 فوریه سونی گروه کسب و کار رسمی باتری خود را به انتقال قیمت 17.5 میلیارد ین (حدود 1.1 میلیارد یوان) به تولید Murata اعلام کرد، انتظار می رود برای تکمیل تمام مراحل تکمیل خواهد شد در اوایل ماه جولای.


باتری کسب و کار برای فروش شامل سونی انرژی Devicesand #39; یون لیتیوم پلیمر و باتری لیتیوم یون به عنوان که عملیات ساخت آن در چین و سنگاپور اما عبارتند از Sonyand #39; s مارک USB قدرت باتری های قلیایی، باتری های دکمه برای کسب و کار باتری بازار خرده فروشی عمومی.


گزارش شده است که سونی چون در سال 1992 اولین توسعه موفق تجاری لیتیوم یون و شناخته شده به عنوان andquot؛ پدر batteriesandquot لیتیوم; اما بعد باتری صنعت رقابت به طور فزاینده ای شدید، سونی است نیز بیشتر و بیشتر از یک نقطه پایدار سود می توانید.


و تولید Murata آن سازنده حرفه ای قطعات الکترونیکی خود خازن سرامیک اصلی کالا، رتبه اول را در جهان است. برای دستیابی به اهداف کسب و کار آن در اواسط سال 2018 استراتژی تولید Murata متعهد به تقویت آن رقابت در بازار ارتباطات و برنامه ای برای ایجاد مدل های کسب و کار جدید در بازار خودرو, بهداشت و درمان و انرژی و ارزش مشتری. با توجه به این شرایط، Murata مقدار تولید Sonyand #39; s باتری جهانی کسب و کار فنی قدرت، بازار بین المللی دانش و تجربه.


پس از اتمام انتقال Murata ساخت برنامه ای برای کار کسب و کار جهانی باتری به عنوان هسته اصلی کسب و کار انرژی خود را بیشتر متوجه رشد کسب و کار و توسعه آن. با توجه به Samsungand #39; s andquot; Queenandquot; رسانه Sammobile اخبار سامسونگ الکترونیک را تولید Murata جزو لیست تامین کننده باتری کهکشان S8 و تولید Murata باتری و Samsungand #39; s خود رسیده SDI باتری نسبت 2:8.