باتری لیتیوم-یون ترس ندارد با دوام است

- Nov 02, 2016-

باتری های لیتیوم-یون سمی کالاهای خطرناک هستند؟

پاسخ: باتری لیتیوم مواد سمی بسیار بسیار کمتر از باتری های سرب شامل نمی

andquot; هنوز هم تفاوت بین مفهوم لیتیوم یون باتری و باتری های لیتیوم-یون اشترن می گوید وجود دارد. andquot; رده باتری ماشین چینی از مهارت تحقیقاتی مرکز رئیس، تست باتری و مهارت های لیگ دبیر کل گفت: مهندس نیش وانگ، باتری لیتیوم معمولا از فلز لیتیوم یا لیتیوم آند آلیاژ با استفاده از باتری های معدنی غیرآبی مایع تشکیل شده. منفی باتری لیتیوم یون باتری قابل شارژ استفاده از فلز لیتیوم، تکیه بر لیتیوم یون آند حرکت بین مشاغل. با این حال، در روزهای عادی هر کس به آن اشاره به عنوان باتری لیتیوم یون باتری های لیتیوم یا لیتیوم باتری استفاده می شود.

این قابل فهم است که انرژی جدید اتومبیل در چین (از جمله خودروهای برقی خالص و پلاگین هیبریدی) بیشتر استفاده می شود برای باتری های لیتیوم-یون لیتیم آهن فسفات 80% - 90%، باتری لیتیوم سه تایی در اتومبیل هستند شروع استفاده در مقیاس بزرگ.

مورد لیتیوم باتری در مقاله andquot; با اشاره goodsandquot سمی خطرناک; استدلال، وانگ نیش اخراج گفت که در مقایسه با لیتیوم یون باتری های سرب، نیکل و کروم نیکل هیدرید فلزی باتری که هر سرب، جیوه، کادمیوم و مضر فلزات سنگین و مواد سمی نسبتا کمتر آلاینده حمله. و آن الکترولیت به حلال های آلی و لیتیوم, است که عمدتا nontoxic یا سمیت کم; اما محصول هیدرولیز تمایز یا لیتیوم باتری اسید سولفوریک و سایر ترکیبات فلوئور، خورنده و سمی.

andquot; Sayandquot باتری لیتیوم سمی; 18 مهندس ارشد Haojie لیو، یک محقق در موسسه از چین فناوری الکترونیکی گروه نشان می دهد که باتری یون لیتیوم خود مواد سمی، اکسید فلز آند را شامل نمی شود و کاتد کربن سمی نیست. لیتیوم یون باتری سیستم مهر و موم شده هستند، زیرا عمل طبیعی نیست به این مواد قرار خواهد شد. andquot در هر صورت اثر است بسیار کوچکتر از todayand #39; s به طور گسترده مورد استفاده در باتری های سرب. ”