فروش لیتیم هگزافلوروفسفات Maori غواصی بیشتر فلوئور در نیمه اول سود خالص نزدیک به 40٪

- Jul 26, 2017-

پلی اتیلن (002407) در روز 24 ژوئیه عملکرد Express، شرکت را در ماه ژانویه تا ژوئن 2017 منتشر کرد تا درآمد عملیاتی 1.541 میلیارد یوان را افزایش دهد که به ترتیب 20.49٪ افزایش می یابد؛ تولید مواد شیمیایی به طور میانگین درآمد 40.24٪؛ نسبت به شرکت های ذکر شده، سود خالص سهامداران 151 میلیون دلاری، در مقایسه با سال قبل 39.76 درصد است.


فلوراید گفت: برای کاهش سود، دلیل اصلی برای وسایل نقلیه انرژی جدید، بازسازی زمین های یارانه ای، کاهش تقاضای سولفات روی لیتیوم و سایر عوامل، قیمت هگزافلوروفسفات لیتیوم تا میزان معینی کاهش سودآوری محصول، حاشیه سود ناخالص کاهش یافت.


تحت تأثیر تأثیر احیاء زمین، در سال 2017 در نیمه اول فروش خودرو جدید انرژی کمتر از انتظار می رود، که منجر به حمل ونقل باتری شد، در سال گذشته به شدت کاهش یافت، تولید و فروش باتری برای کاهش تقاضا برای کاهش عرضه اولیه مواد اولیه در کاهش عملکرد کسب و کار مواد خام.


از سوی دیگر، به عنوان مواد خام اصلی محلول الکترولیتی، قیمت هگزا فلوئوروفسفات لیتیوم از ابتدای سال شروع به کاهش شدید در سال 2016 از 40 میلیون تن به 30 میلیون تن در سال شد، کاهش تجمعی بیش از 30٪ ، پایین ترین پیشنهاد و یا حتی پایین تا 20 میلیون تن، که همچنین نتیجه مستقیم از سود لیتیوم هگزافلوروفسفات کسب و کار کاهش در درجه های مختلف.


فلوراید بیش از یک بار در روز در روزنامه گفت که با رکود بازار انرژی پایین بازار، باتری لیتیوم یون شرکت و فروش و سودآوری محصول هگزافلوروفسفات لیتیوم کاهش یافته است، انتظار می رود در نیمه اول سال جاری سود خالص متعلق به شرکت های فهرست شده 125000000 به 200 میلیون نفر، کاهش از 50٪ به 20٪.


در واقع، قیمت هگزافلوروفسفره لیتیوم به دلیل اثر متقابل عوامل مختلف کاهش می یابد. اولا، بسیاری از شرکت ها از سال گذشته به دلیل سود، از جمله مواد فلوراید، مواد بهشت ​​فرستاده شده، دولت جدید دولت، از سال گذشته سهام Kang، مواد Xintai، شرکت های Shi Da Shenghua، Yong Tai از پایان سال 2015 یا 2016 برای شروع برنامه ریزی جدید افزایش ظرفیت تولید هگزافلوروفسفات لیتیوم، انتظار می رود در نیمه اول سال 2017 در تولید ظرفیت تولید هگزا فلوئوروفسفات لیتیوم موج موج افزایش یابد؛ دوم، تحت تاثیر تنظیم سیاست است، یک چهارم از شرکت های باتری قدرت به طور واضح آغاز شده است، منجر به ریزش تقاضای هگزافلوروفسفات لیتیوم.


فلوراید گفت، این شرکت 3000 تن خط تولید لیتیوم هگزافلوروفسفات کامل شده است، گسترش این پروژه 3000 تن اساسا تکمیل شده است، به تدریج در وضعیت بازار قرار می گیرد. قیمت های بازار لیتیم هگزافلوروفسفات از پایان سال گذشته تا سه ماهه اول سال جاری کاهش یافته است، روند قیمت فعلی پایدار است، انتظار می رود که برای مدت زمان طولانی ادامه یابد، سود نیمه دوم این شرکت به طور موثر بهبود خواهد یافت.


ارزش این یادداشت این است که بیشتر فلوئور باعث شتاب دادن طرح کسب و کار باتری خود می شود.


فلوراید گفت که این شرکت دارای یک باتری لیتیوم قدرت 100 میلیون ظرفیت AH دارد، شرکت های انرژی چند فلوئور چند Jiaozuo جدید در ساخت 300 میلیون پروژه AH به طور مداوم پیشرفت، تولید سالانه Red Star ماشین 400 میلیون پروژه AH در حال ساخت است کار در همان زمان به طور فعال در حال توسعه یک تولید سالانه 300،000 مجموعه از سیستم های نصب و راه اندازی پروژه های مونتاژ (از جمله ظرفیت باتری 10Gwh)، که خروجی سالانه 6Gwh پروژه در ماه جولای سال آینده تولید محاکمه خواهد شد انتظار می رود تا 2020 کل ظرفیت تولید خواهد شد رسیدن به 13Gwh

1500887765126071190.png

در میان آنها، بیشتر انرژی فلوئور و انرژی جدید برای غرور ژجیانگ، Dongfeng موتور، هبی Zhongxing خودرو، اتومبیل های قرمز ستاره و دیگر قیمت ماشین های جدید اتومبیل های مسافری انرژی، وسایل نقلیه ویژه ای که از بیش از 7 مدل در "وسایل نقلیه انرژی جدید" ترویج استفاده از دایرکتوری توصیه شده مدل. "


از سوی دیگر، در ماه ژوئن، تنها فلوئور بیشتر در صنعت انرژی جدید، پنج سرمایه گذاری، پروژه های جمع آوری پول، شامل مجموعا بیش از 2.4 میلیارد یوان بودجه، عمدتا برای "تولید سالانه 10،000 تن از باتری لیتیوم قدرت پروژه جدید افزودنی جدید "،" 300،000 مجموعه در سال انرژی و وسایل نقلیه انرژی جدید و پروژه های حمایت "،" ایجاد شرکت های تابعه وسایل نقلیه انرژی جدید "،" کسب جمهوری چک، قدرت Granville 4.545 درصد سهام "و سایر طرح های صنعتی.


در حال حاضر پلی فلوئورید از "fluorite-high purity hydrofluoric acid-fluoride-lithium-lithium hexafluorophosphate - lithium hexafluorophosphate - lithium battery - وسایل نقلیه جدید انرژی" کامل شده است.