لیتیوم باتری جدید دستیابی به موفقیت! طوری که دو برابر زندگی خودرو الکتریکی

- Jan 13, 2017-

دانشمندان کره جنوبی منتشر شد آخرین اتومبیل های برقی، شارژ هر 300 کیلومتر سفر می تواند، زندگی به طور کلی دو بار ماشین الکتریکی است، به عنوان فن آوری باتری در حال تغییر است ذخیره سازی قدرت 4 بار است، الکتریک خودرو دور رانندگی نیز بهبود!

(جان کلام) امروز اعلام کرد که گم علم مواد و مهندسی استاد Eom Gwang-خدمات پشتیبانی و تحقیقات الکترونیک موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) پسا آزمایشگاهی لی (جان کلام)، گوانگجو علم و تکنولوژی (جان کلام) اعلام کرد در تاریخ 11th تائه یونگ به کار با هم برای آخرین باتری لیتیوم توسعه اگر در مقایسه با محصولات در بازار جدید لیتیوم باتری ذخیره سازی ظرفیت های 4 بار ، تا دو برابر عمر باتری.

باتری لیتیوم سنتی مبتنی بر گرافیت لیتیم اکسید فلز (لیتیم اکسید فلز) به عنوان کاتد و آند, هر دو این مواد به دلیل ظرفیت ذخیره سازی کم به توسعه تکنولوژی فعلی، ظرفیت ذخیره سازی نزدیکی محدودیت ظرفیت ذخیره سازی باتری ماشین الکتریکی پس، افزایش فضای بسیار است.

بنابراین, تیم تحقیقاتی کره ای تصمیم به استفاده از مواد جدید برای تولید باتری آند و کاتد با استفاده از سیلیکون و گوگرد. دانشمندان به ویژه برای پیوستن به حفاظت کاتد سلنیوم سیلیکون که کاتد لیتیوم و سیلیکون علاوه بر گوگرد آند سلنیوم را توسعه داده است.

باتری لیتیوم آخرین حدود 500 میلی آمپر برق در هر گرم در مقایسه با بازار را ذخیره کنید، در هر گرم 100-150 میلی آمپر برق باتری تنها می ذخیره می شود. این به این معنی که اتومبیل های برقی می تواند یک بار هر بار اجرا 300 کیلومتر، دو برابر فاصله وسایل نقلیه الکتریکی به طور کلی است.

نه تنها این، جدید باتری لیتیوم با شارژ و در 1500، ظرفیت باتری را تخلیه کوچک 19%. اگر کاربر به اتهام یک بار در روز، به عبارت دیگر برای 4 سال بدون نیاز به تعویض باتری پایدار می تواند; اگر باتری لیتیوم جدید برای تلفن های هوشمند, سپس وزن سیار نصف می تواند کاهش.