ذخیره سازی انرژی های مقیاس بزرگ تجاری آماده برای آمدن?

- Jan 13, 2017-

در اصلاحات جدید برق، انرژی، اینترنت، انرژی تجدید پذیر، وسایل نقلیه الکتریکی و دیگر محرک جامع, ذخیره انرژی 2016 ushered در فرصت های مهم توسعه. امسال صنعت شناخته شده به عنوان سال اول ذخیره سازی ذخیره سازی انرژی همچنان توجه ملی، ادامه سیاست برنامه ریزی و هدایت تلاش برای تقویت. با این حال، ذخیره سازی انرژی نهفته بازار برای مدت زمان طولانی این بار واقعا andquot; windandquot; آن?

andquot; فن آوری بالغ است، اما من هنوز هم می خواهید به invest.andquot; به تازگی، در چین نشست رئیس دالیان واندا گروه وانگ Jianlin و andquot؛ targetandquot کوچک ساخت; جمله: andquot؛ پنج میلیون ق، not.andquot؛ امپراتوری تجاری واندا میلیارد سر قدری خوش بینانه در مورد، در پایان چه صنعت? پاسخ: ذخیره انرژی.

به عنوان یک تکنولوژی جلو به توسعه صنایع جدید انرژی در آینده صنعت ذخیره سازی انرژی نقش مهمی در انرژی جدید شبکه متصل، برق خودرو شبکه هوشمند microgrid سیستم توزیع انرژی سیستم ذخیره سازی انرژی صفحه اصلی پروژه تامین برق منطقه ناتوان و امنیت انرژی آینده بازی کند. نقش بزرگی بازی کند.

صنعت ذخیره سازی انرژی است بیشتر و بیشتر توجه به andquot بیشتر; urgentandquot; دلایل و صنعت انرژی جدید.

بر اساس گزارش رسانه های معتبر تنها در سال 2015 چین به عنوان worldand #39; s مجموع ظرفیت انرژی بادی کشور بزرگترین سهم بازار جهانی را از 1/3 حسابداری نصب شده; PV تجمعی نصب ظرفیت برای اولین بار بیش از آلمان worldand #39; s مجموع ظرفیت فتوولتائیک کشور تجمعی بزرگ نصب شده. با این حال، صنعت گفت که مقیاس گسترش جدید انرژی برق استفاده بهینه شده است، وجود دارد تعداد زیادی از هوا رها رها پدیده نور. در میان آنها، توسط عوامل اقتصادی مختلف در سال 2015 کشور بار دیگر به ميزان 15% رها مکان های بالا بیش از 30 درصد افزایش یافت. رها کردن باد، رها شده نور به دلیل جدید انرژی برق با بی ثباتی و مشکلات شبکه و از طریق تجهیزات ذخیره سازی انرژی باد و فتوولتائیک قدرت نسل شبکه شما را می توانید شبکه صاف ممکن است.

براساس زمينه فوق صنعت به طور کلی بر این باورند که بازار ذخیره سازی انرژی در سال های اخیر حمایت سیاست، روند توسعه صنعتی بهتر است. سیاست داخلی و خارجی برای حمایت از توسعه صنعت ذخیره سازی انرژی معرفی اغلب، تظاهرات ملی انرژی ذخیره سازی پروژه انتظار می رود به توسعه صنعتی درایو. پنج سال گذشته، جهانی انرژی ذخیره سازی صنعت ترکیب نرخ رشد سالانه از 193% 10 سال Chinaand #39; s ظرفیت بازار ذخیره سازی انرژی 100 میلیارد دلار برسد.

از جهت اصلاحات در حال حاضر ذخیره انرژی شده است در Chinaand #39; s andquot; سیزده Fiveandquot; طرح 100 پروژه های بزرگ، اولین ورود رسمی به طرح ملی توسعه است. در عین حال صنعت ذخیره سازی انرژی، andquot؛ thirteenandquot؛ طرح و دیگر سیاست های مربوط به تهیه کرده، پیگیری در انتظار می رود برای معرفی شده اند. در همان زمان، توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون، هیئت ملی انرژی اخیرا به طور مشترک صادر شده andquot; انرژی فن آوری انقلاب نوآوری طرح اقدام (2016-2030) andquot; و andquot; انرژی فن آوری انقلاب کلید عمل خط جاده Mapandquot؛ برای استفاده بهینه از فن آوری حرارتی خورشیدی نامیده می شود، توزیع انرژی سیستم بزرگ با ظرفیت حرارتی فن آوری ذخیره سازی (سرد).

andquot; توسعه انرژی های تجدید پذیر, andquot; سیزده andquot; planandquot; و دیگر اسناد روشن، ترویج انرژی ذخیره سازی تکنولوژی تظاهرات برنامه یکی از وظایف اصلی است و برای حل andquot; باد قدرت limitandquot متعهد است. مشکل به اطمینان حاصل شود که انرژی غیر فسیلی 2020 نسبت به مصرف انرژی اختصاص 15% هدف رسید. توسعه ذخیره انرژی راه مهم برای اطمینان از رشد پایدار نصب های جدید انرژی و توسعه پایدار و خوش خیم انرژی جدید برای تولید صنعت از وضعیت دشوار جدی و کوتاه مدت از andquot است. وو Dianandquot; مشکل در غرب چین. ذخیره سازی انرژی را می توان در مناطق مانند مصرف انرژی تجدید پذیر استفاده می شود.

علاوه بر این، andquot؛ خودرو الکتریکی شارژ زیرساخت های توسعه راهنمای andquot (2015 تا 2020); و دیگر اسناد نشان می دهد که وسایل نقلیه جدید انرژی یک صنعت مهم در توسعه آینده است. این به طور گسترده ای در خودرو اتصال و الکتریکی خودرو شارژ ایستگاه در زمینه صنعت ذخیره سازی انرژی را به فضای گسترده ای برای توسعه استفاده می شود.

با پیشرفت انقلاب انرژی برخی از دولت های محلی نیز در ذخیره سازی انرژی به عنوان یکی از توسعه صنعت تمرکز می کنند. ممکن است به عنوان دولت دالیان شهرداری صادر شده در سال 2016 andquot; در ارتقاء صنعت ذخیره سازی انرژی در اجرای نمایش proposedandquot; برای سرعت بخشیدن به فن آوری ذخیره سازی انرژی و تجهیزات به ترویج صنعتی شدن و استفاده از چینگهای استانی فرماندار هائو پنگ برگزار شد پیش از آن در andquot صنعت لیتیوم - andquot جدید زیست محیطی; انجمن بین المللی گفت و تلاش چینگهای در سال 2020 به مبارزه با نفوذ در countryand #39; s 100 میلیارد یوان لیتیوم پایه صنعتی.

اینها انرژی ذخیره سازی بزرگ توسعه می شود andquot; آبی oceanandquot جدید; سیگنال مفید هم ورود نقطه انحناء سحر قبل از ثبت نام. پس از صنعتی شدن به بازار، بازار ذخیره سازی انرژی در حال انتظار برای andquot; windandquot; دمیدن. سوال این است: چه مدت است؟ در آینده بازار انرژی جدید ذخیره سازی انرژی پایدار andquot تبدیل خواهد شد؛ پشت سر هم modelsandquot; یا خطر پنهان فروش ضعیف است؟ این نیاز به آزمایش بازار.

امروز, andquot; باتری لیتیوم یون به عنوان نماینده بازار انرژی ذخیره سازی است تبدیل شدن به یک نقطه داغ جریان باتری سرب اسید باتری باتری سولفور سدیم هوا فلزی باتری و دیگر ذخیره انرژی باتری این سری از تکنولوژی ذخیره سازی انرژی نیز برای فن آوری ذخیره سازی انرژی بالغ، بیشتر جریان اصلی تعریف شده است. andquot؛ در سال 2016 برنامه کنفرانس Zhongguancun انرژی ذخیره سازی صنعت فن آوری مدیر تحقیقات و فن آوری ذخیره سازی انرژی چین گفت: دبيركل ژانگ جینگ. ذخیره سازی صنعت انرژی، پیشرفت عمده ای به شانه andquot; 500 millionandquot; انتظارات? ما منتظر بمانید و ببینید.