تثبیت صنعت برای سرعت بخشیدن به افزایش ادغام ها و جذب های مرزی

- Jul 31, 2017-

به تازگی، نیمه اول سال 2017 وسایل نقلیه جدید انرژی در زمینه ادغام و خرید در دستیابی به حادثه متوجه شد که نیمه اول از وسایل نقلیه جدید وسایل نقلیه انرژی و رویدادهای خرید تقریبا 20، علاوه بر کسب Brilliance طلایی جام رنو ، سایر ادغامها و ادغامها در مورد مبلغی بیشتر بود.


از دیدگاه ادغام و مالکیت، نیمی از سال 2017، حوادث ادغام و ادغام وسایل نقلیه انرژی جدید به سه دسته تقسیم می شوند: دسته اول زنجیره کسب و کار برای گسترش و ادغام و پس انداز بالادست و پایین دست، مانند کسب ایالات متحده و آلمان، Optoelectronics خرید Shenlong اتوبوس، Kang Sheng سهام استخدام Yantai شو چی و گیاه در یک.


طبقه دوم امید است که شرکت ها از طریق ادغام افقی و روش های خرید، غنی سازی خط تولید خود را، از جمله Zhuhai Yinlong کسب از Lanzhou Yutong، کسب وینگ خودرو از دریای دالیان زرد.


سومین رده برای شرکت های خارجی است که بهتر از بازار خودرو چینی یا شرکت های داخلی در طرح بازار خارج از کشور و ادغام و ادغام مرزهای مرزی از طرف کسب جام جام برونئی، کسب Geely از پروتون و غیره بر.


به طور کلی صنعت صنعت انرژی جدید، یکپارچه سازی صنعت انرژی جدید انرژی را تسریع می کند و ادغام و ادغام مرزهای مرزی به تدریج افزایش می یابد، به طور عمده شرکت های خودرو سازی مستقل داخلی برای دستیابی به استراتژی "بیرون آمدن" برای ادغام و ادغام مرزهای مرزی، و ادغام و ادغام مرزهای مرزی توسط شرکت های خارجی برای طرح بازار چین.


با توجه به آمار ناقص یافته است که از سال 2017، شرکت های داخلی در سرمایه گذاری در خارج از کشور در قطعات خودرو و قطعات نزدیک به 100 میلیارد یوان. در میان آنها، Geely Automobile در نیمه اول سال جاری، کسب اتومبیل های پروتون، اتومبیل های لوتوس، اتومبیل های پروازی سه شرکت خارجی است.


موسسه تحقیقات برآورده نشده (GGII) معتقد است که با کاهش قابل توجه یارانه ها، صنعت خودروسازی انرژی جدید همپوشانی فاز سازمانی را تسریع خواهد بخشید، و صنعت انرژی جدید انرژی، «اثر متیو» نیز به تدریج برجسته می شود. آینده، "ضعیف ضعیف، قوی Hengqiang" روند آشکار خواهد شد.


رنو 1 یوان کسب Brilliance Jinbei 49٪ سهام


رنو 1 یوان کسب Brilliance Jinbei 49٪ سهام، شکاف زیادی بین ارزش خرید به طوری که کل قلم مو در سراسر کل دایره ماشین.


Brilliance Jinbei به طور عمده در اتومبیل های سبک و تولید قطعات و قطعات خودرو مشغول به کار بود، شرکت های پیشرو در صنعت نور منجر شد. با این حال، در سال های اخیر تاثیر و فروش Brilliance Jinbei کاهش سال به سال، برای سال های بسیاری از تلفات. بر اساس اطلاعات نشان می دهد که در سال 1992 لیست ماشین Jinbei، به دلیل عملکرد ضعیف، در 10 سال گذشته دو به دو لیست ST است.


رینولدز در زمینه وسایل نقلیه تجاری نور با نیسان، دایملر در اروپا تجربه می کند و به همین ترتیب رابطه همکاری دارد. نیازی به گسترش بازار خودروهای سبک تجاری چین است. برای این منظور، Brilliance Jin Cup امیدوار است که از طریق توسعه کامیون رنو خودروهای سبک تجاری تجاری برای دستیابی به سودآوری.


در واقع، Shenyang Jinbei 1 یوان انتقال سهام از درام به تازگی یک بار انجام شده است. ژوئن 23، Brilliance چین به قیمت یورو 1 از دست Jinbei ماشین خرید Shenyang Jinbei خودرو 39.1 سهام. پس از انتقال، Shenyang Jinbei تبدیل به یک شرکت تابعه متعلق به Brilliance چین شد.


عملکرد Shenyang Jinbei (یعنی، Brilliance Jinbei) عملکرد به شدت کاهش یافت، این دو می تواند 1 یوان برای انتقال سهام از دلایل مهم است. این صنعت معتقد است که به دست آوردن رنو 1 یوان Brilliance Jinbei، تنها اولین سرمایه گذاری مشترک بین دو طرف است.


اسب طلایی سهام 11.6 میلیارد دلاری خودرو Zhongtai را به دست آورد


نگاهی دوباره به راه بازار عمومی خودرو، می تواند به عنوان پیچ و تاب و توصیف شود.


در اوایل ماه مارس 2016، سهام Kinmen و Matsu به میزان 11.6 میلیارد دلار سهام 100٪ سهام Zhongtai Automobile شناخته خواهد شد. اما به دست آوردن یک پرونده، آنها از تحقیقات بورس سهام شنژن رنج می برد، زمانی که سازماندهی مجدد شد، پایان یافت.


تا 7 ژوئن امسال، سهام Kinmen و Matsu اشاره به تغییر رسمی برای ماشین عمومی تایلندی، که بیش از یک سال از خرید طول کشید، قادر به پایان بود.


در همان زمان، Kinmen و Matsu سهام اصلی کسب و کار تغییر خواهد کرد، کسب و کار خودرو و کسب و کار انرژی جدید انرژی تبدیل شده است اصلی اصلی توسعه آینده از شرکت های فهرست شده است.


درست است که به دست آوردن Zhongtai Automobile توسط Kinmen و Matsu سهام می تواند به عنوان گسترش ساختار صنعتی که تولید کنندگان قطعات به صنعت تولید خودرو، به خصوص صنعت انرژی جدید انرژی، گسترش می یابد. از نقطه نظر دیگر، ماشین عمومی تایلندی از طریق کسب پرونده برای رسیدن به یک منحنی ذکر شده، بلکه از طریق لیست و تامین مالی برای بهبود بیشتر محصول و طرح بازار خود، به منظور به دست آوردن فروش بیشتر.


Huatai 21.27٪ سهام سهام Shuguang را به دست آورد


بازار سرمایه همیشه فقدان پیشرفت و فراز و نشیب داستان بوده است. Huatai ماشین بیش از 31 میلیارد یوان برای سحر و جادو سهام باقی بماند، آن را کمی رنگ چشمگیر اضافه شده است.


28 فوریه، سهام Shuguang اعلام کرد که سهامداران عمده سپیده دم گروه و Huatai Automobile قرارداد انتقال سهام را امضا کردند. Huatai Automobile سهام 21.27٪ سهام Dawn خواهد داشت، و سهامدار سهام شرکت های ذکر شده در بورس می شود.


گرچه سپیده دم گروه "یک زن دو نفر ازدواج کرده" دریافت "شکایت مدنی"، اما این پیشرفت انتقال سهام شرکت های ذکر شده را تحت تاثیر قرار نمی دهد. به منظور ورود به سحر سهام، خرید Huatai خودرو بیش از 3.1 میلیارد دلار، حتی در دارایی ها و بدهی ها به 69.66٪ از مورد رسیده است، Huatai خودرو هنوز هم به برنامه خرید پایبند است.


در حقیقت، صنعت که Huatai Auto 3.1 میلیارد یوان را پشت سر گذاشت، کسب و کار ماشین جنگ است. در سال 2016، 45000 ظرفیت فروش خودرو Huatai از 73،000، افزایش جزئی 2.53٪، بازار خودروهای عقب مانده به طور کلی 12.37٪، در پشت نرخ متوسط ​​رشد نام تجاری خود 17.97٪ است.


صنعت معتقد است که خودروی Huatai در این زمان برای خرید سهام شرکت های ذکر شده، به بازار سهام منتقل شده است، ممکن است فرصت انجام دو کار را داشته باشد، یکی از آنها تعیین شده است، دوم خرید است. اما دو جاده در ماشین Huatai، به نظر نمی رسد بسیار خوب به رفتن.

ژوئن 13، Dongfeng موتور اعلام کرد که این شرکت قصد دارد قیمت 788 میلیون یوان را به Dongfeng انتقال محدود از سهام خود را از 51 درصد سهام در Zhengzhou نیسان. پس از اتمام معامله، Dongfeng موتور دیگر سهام Zhengzhou Nissan را نگه می دارد.


Zhengzhou Nissan یک شرکت سه جانبه مشترک است که در مارس 1993 تاسیس شده و با سه خودروی تجاری، اتومبیل های سواری و وسایل نقلیه انرژی جدید سه بخش تجاری را ایجاد کرده است. تولید ژن جیانگشی، تولید نیسان همچنان به کاهش، اعلام کرد که در تاریخ 31 دسامبر سال 2016، Zhengzhou Nissan کل بدهی مقدار بدهی 7،003 میلیارد یوان، کل بدهی پس از ارزش کتاب 6،664 میلیارد یوان.


آیا Zhengzhou نیسان به عنوان دارایی های غیرفعال در نظر گرفته می شود، در محدوده Dongfeng Motor اعلامیه های مالی تثبیت نشده، که آیا می تواند نوبت جدیدی برای موتور Dongfeng باشد؟


در دیدگاه صنعت، اتومبیلهای دونگ فنگ تنها از دارایی های بد خسته شده اند، کافی نیست، چالش های پیگیری پس از آن، از قبیل تشخیص نام تجاری، افزایش رقابت محصولات، کانال ها و اثرات همه ی جنبه های بهبود بیشتر، کلید تغییر کیفی


Dongxu فوتوالکتریک بیش از 30 میلیارد کسب Shenlong اتوبوس 100٪ سهام


برای به سرعت بهبود صنعت خودرو انرژی جدید و ترکیب باتری لیتیوم یون مبتنی بر گرافن برای دستیابی به توسعه صنعتی شدن گرافن. 10 ژوئن Dongxu Optoelectronics از طریق صدور سهام و پرداخت پول نقد برای خرید شانگهای Huimao برگزاری 100٪ سهام در Shenlong اتوبوس، معامله قیمت 3 میلیارد یوان.


در این مرحله، فوتوالکتریک Dongxu به طور کامل باز "ماده گرافن - گرافیت با پوشش گرافیتی آهن آهن فسفات کاتد - گرافیت باتری لیتیوم یون - وسایل نقلیه جدید انرژی"، راه حل صنعتی حلقه بسته، ورود رسمی به انرژی جدید خودرو بازار صنعت


اتوبوس های Shenlong پیش از آن در شرکت های تولیدی خودروی سواری چین ساخته شده اند، محصولات اتوبوس های اتوبوس الکتریکی و اتوبوس های سنتی، اتوبوس های سلولی سوخت هیدروژن، اتومبیل های مسافری گاز طبیعی و سایر محصولات را پوشش می دهد.


با توجه به چن Dacheng رئیس Shenlong اتوبوس به طور آشکار افشا شده است که توسعه Shenlong اتوبوس نیاز به حمایت مالی قوی است. "در سال 2016، ما دارایی 2.1 میلیارد دلاری داریم، اما از بازخورد بازار، می توانیم سفارشات را به مراتب بیشتر از تعداد واقعی سفارش های دریافت شده، سفارش دهیم. محدود بودن ظرفیت مالی، ما باید بسیاری از دستورات را رها کنیم." کلمات، سال گذشته ما می توانیم بیش از 3 میلیارد یوان را انجام دهیم.


ماشین Weimar 1.18 میلیارد خرید دریای دالیان


فوریه 22، Shuguang اعلام کرد که برگزاری شرکت Dalian Huanghai Automobile Co.، Ltd. 100٪ در انتقال به Dalian Xinmin Ya شرکت فناوری هوشمند، آموزشی ویبولیتین، قیمت معامله قیمت 1.18 میلیارد یوان.


لازم به ذکر است که سهامداران جدید Dalian پشت سهامداران برای ماشین Weimar، برگزاری 100٪ سهام جدید در Xinya.


خودروی جدید انرژی چین، تولیدکنندگان جدید، بدون شک ماشین های Weimar از طریق خرید و ادغام یک شرکت تولید وسایل نقلیه، سریع ترین راه ورود به حوزه تولید خودرو است. و برای سپیده دم سهام، فروش مدیریت ضعیف دارایی، خود نوعی بار است.


داده ها نشان می دهد که دالیان هوانگ ها در اوایل سال 2009 از سهام خود برای سرمایه گذاری، زمینه کسب و کار اصلی برای ماشین (به جز ماشین)، شاسی خودرو و قطعات آن مانند توسعه تولید و فروش است. دریای دالیان زرد در سال های اخیر شرایط و رکود، فروش محصول بالا نیست، و در نتیجه از دست دادن مداوم از عملیات تجاری است. اعلام دیگری که دالان Huanghai دارایی حسابرسی 1.08 میلیارد یوان، مجموع بدهی 464 میلیون یوان، دارایی های خالص 615 میلیون یوان بود.


Zhuhai Yinlong 80٪ سهام Lanzhou Yutong را به دست آورد

section-hero-march.jpg

در تاریخ 14 فوریه سال گذشته، اتوبوس Lanzhou Yutong رسما مالکیت مخلوط دارایی های سازماندهی مجدد را به طور رسمی آغاز کرد، پس از اتمام Zhuhai Yinlong و اشخاص مرتبط آن 80 درصد سهام Lanzhou Yutong Bus را در اختیار دارند. طبق توافقنامه، در سه سال آینده Zhuhai Yinlong در منطقه جدید Lanzhou سرمایه گذاری 10 میلیارد دلاری برای ساختن پایه صنعت انرژی اتوبوس جدید.


قابل درک است که، در اوایل ماه ژوئن 2016، Zhuhai Yinlong شرکت انرژی جدید، آموزشی ویبولیتین و دولت Lanzhou شهرداری امضا توافق نامه همکاری، Lanzhou گروه اتوبوس یا اجاره Zhuhai Yinlong اتوبوس الکتریکی خالص 1500، که از 2016 2017 600 در همان زمان، این توافق همچنین شامل Zhuhai Yinlong (و یا سرمایه گذاران مرتبط با آن) به منظور افزایش سرمایه مجدد سرمایه از طریق برنامه Lanzhou Yutong است.


Lanzhou Yutong در سال 2003 تاسیس شد، بازار اصلی اتوبوس در شمال غربی بود، اما در سال 2009 رانده شد و بعد از آن با اعطای مجوز اتوبوس Yutong و بسیاری دیگر درست و غلط صورت گرفت. در سال 2015، آماده سازی Lanzhou Yutong برای قیام، اما به دلیل کمبود تکنولوژی و بازار، بقای آن بسیار دشوار است. سهام Zhuhai Yinlong، Lanzhou Yutong اتوبوس انرژی جدید را توسعه خواهد داد.


Ningde New Energy 22٪ سهام Vermeer را به دست آورد


تولیدکنندگان باتری چینی Times New Energy Technologies Co.، Ltd. 22٪ سهام خود را در تامین کننده فیوژن خودکار فنلاند به دست آورد. براساس این توافقنامه، این دو شرکت با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا راه حل های نیروی برق وسایل نقلیه مهندسی را بسازند و برای تولید کنندگان و تامین کنندگان خودروهای پیشرو اروپایی برای ارائه بسته باتری.


Vermeer یک تولید کننده با کیفیت بالا است، Vermeer در فنلاند واقع شده است، تست جدید آزمایش Pengji تعمیر بدن، کارخانه در اوایل سال 2017 تولید مرسدس بنز GLC SUV. قبلا، Vermeer تولید هیبرید Karma.


دوران انرژی جدید، یک شرکت تولید کننده سیستم باتری خودرو شخصی چینی است، عمدتا برای وسایل نقلیه الکتریکی، باتری لیتیوم یون. تمایلات انرژی جدید را از طریق همکاری با ویکتوریا ماید، به منظور افزایش قدرت کلی خود و به سرعت به بازار برق الکتریکی اروپا.


Geely Group 49.9٪ سهام در مالت پروتون به دست آورد


در روز 24 ماه مه، Geely Group 49.9 درصد از سهام PROB Holding DRB و 51 درصد از نام تجاری اتومبیل های لوکس را کسب خواهد کرد، در حالی که Geely Group به شرکای استراتژیک منحصر به فرد سرمایه گذاری خارجی تبدیل خواهد شد.


پروتون در سال 1983 با حمایت رییس جمهور مهاتیر تاسیس شد که بعدها در بازار خودروهای مالزی غالب شد. اما به دلیل رقابت شدید در واردات اتومبیل ها، و در حال حاضر نام تجاری در معضل توسعه است.


این توافق نشان می دهد که Geely Group و DRB متعهد به افزایش توانایی نوآوری های تکنولوژیکی و رقابت در بازار Baoteng هستند و تلاش می کنند تا آن را به عنوان اولین مارک تجاری ملی در مالزی و مارک تجاری پیشرو در بازارهای جنوب شرقی آسیا بسازند.


در واقع، در این سال، Geely Automobile نیز 10 میلیارد یوان برای خرید وسایل نقلیه پرواز Valley of Silicon Valley ایالات متحده سرمایه گذاری کرده است، ارتقاء طرح استراتژیک جهانی خود را تسریع می کند.


Jinbei Automobile 100٪ سهام Jinbei Vehicle را به فروش می رساند


ژوئن 19، Jinbei Automobile اعلام کرد فروش عمده و فروش معامله گران مرتبط با شرکت متعلق به Shenyang Jinbei Vehicle Manufacturing Co. Ltd. 100٪ در انتقال به سهامدار شرکت Shenyang City Auto Asset Management Co.، آموزشی ویبولیتین، این کسب و کار تولید خودرو تولید انبوه Shenyang Auto Asset دارای 24.38٪ سهام در Jinbei Automobile است، بنابراین این معامله معامله متصل است.


Jinbei Automobile عمدتا در تولید و فروش کامیون های سبک و قطعات خودرو مشغول به فعالیت است. محصولات اصلی شامل سری Jinbei کامیون های سبک و قطعات خودرو، صندلی، قطعات لاستیکی و دیگر قطعات خودرو است. داده ها نشان می دهد که وسایل نقلیه Jinbei در سال های اخیر، کاهش فروش خودرو سال به سال، 2014-2016 زیان های مداوم، تا 2016 خالص سود به 293 میلیون یوان رسید.


Jinbei Automobile گفت که از طریق این معامله، شرکت های ذکر شده در طی دوره گزارش، از دست دادن تجارت و دارایی خودرو، برای حفظ سودآوری بیشتر از دارایی های قطعات یدکی، بهینه سازی ساختار کسب و کار شرکت و ادغام منابع است.