در این مجله معتبر بین المللی مالی

- Feb 25, 2017-

به تازگی، در بین المللی معتبر مالی مجله andquot; Currencyandquot آسیا; توسط andquot; 2016 Chinaand #39; s بهترین تجارت و سرمایه گذاری bankingandquot; در انتخاب Chinaand #39; s قدرت برای به دست آوردن Chinaand #39; s andquot 2016 Chinaand #39; s بهترین refinancing پروژه (بهترین دنبال در / ABB و دکل) andquot; جایزه.

در واقع Chinaand #39; s قدرت برای برنده شدن این جایزه است بدون تعلیق است که نه تنها در Chinaand #39; s قدرت موجب موضوع سهام و پرداخت پول نقد به خرید گروه صنعت کشتی سازی چین و دارایی های تابعه آن و بالا بردن 13.82 میلیارد یوان از تطبیق پروژه ها در لیست، بلکه از طریق سازماندهی مجدد Chinaand #39 قدرت ها برای رسیدن به توسعه جدید و تحول.

آن را درک است که در ماه مه سال گذشته، سهام قایقرانی رسما نام آن را Chinaand #39; تغییر قدرت ها.

انرژی چین: andquot به نام; بهترین Refinancing Projectandquot; توسط مجله آسیایی ارز

برای ایجاد worldand #39; s منجر پلت فرم پر قدرت

قبل از تنظیم مجدد، سهام قایقرانی در حال حاضر شرکت های پیشرو در صنعت باتری های سنتی هستند. کسب و کار اصلی این است که شروع کسب و کار باتری های سرب برای وسایل نقلیه نظامی و غیر نظامی است. حوزه کسب و کار شامل باتری توسعه، توسعه، تولید، فروش و واردات و صادرات.

از طریق این معامله شرکت را به دست آورد عمده تحول و جهش شدن worldand #39; s فقط کامل قدرت پلت فرم. این شرکت تبدیل شده است بزرگترین و کامل ترین شرکت پیشرو پویا فن آوری کسب و کار با مقیاس بزرگ و رقابتی مربوط به قدرت دارایی به صنعت تزریق. حوزه کسب و کار خود را پوشش می دهد برق و گاز بخار قدرت، قدرت شیمیایی تمام قدرت برقی انرژی هسته ای مدنی قدرت موتور دیزل هوای گرم قدرت و دیگر مناطق هفت قدرت.

در همان زمان از طریق سازماندهی مجدد Chinaand #39; s قدرت کسب و کار از باتری به تجهیزات جدید انرژی و سپس به سکوی قدرت تشکیل ساخت از قطعات به زنجیره صنعت انرژی کامل.

چنین ادغام large-scale پشت صنایع سنگین در کشتی قدرت فنی قوی است. صنایع سنگین کشتی سازی چین andamp تحقیق قوی است; د قدرت در همان زمان را بیشتر کامل حرفه ای تیم، همچنین به عنوان پیشرو قدرت داخلی سیستم تحقیق و توسعه، تولید و آزمایش تجهیزات و امکانات با طراحی محصول قوی و قابلیت ساخت. کشتی سازی چین سنگین Industryand 39 # s مزیت های فنی و حرفه ای در shipand #39; s صنعت برق برای حفظ مزیت رقابتی بالا.

این معامله که ذکر شده شرکت ها برای دستیابی به تحول جامع و به روز رسانی، رقابت اصلی به ارتفاع جدید سودآوری و توسعه فضای باز بیشتری نشان می دهد که.