هدف از تحقیق و توسعه در بالاترین تراکم انرژی در باتری های LiFePO4

- Aug 04, 2017-

کار توسعه تمرکز بر روی مواد است که عملکرد باتری LiFePO4 بهبود بیشتر به عنوان سازندگان برای افزایش تقاضا آماده است. 12V 100AH-2.jpg

تراکم انرژی بیشتر برای باتری های LiFePO4 چینی در زمینه تحقیق و توسعه برای تکمیل تکمیل تولید در میان رشد و تقاضای فروش و فروش در یک تا دو سال آینده رشد می کند. شرکت های بزرگ شروع کرده اند و تلاش های انکشافی را برای این هدف افزایش می دهند. یک پیشرفت از BYD است که با استفاده از مواد با کارایی بالا و بهینه سازی ساختار بسته باتری به 125.6Wh / kg رسید. حجم فعلی 110 وات / کیلوگرم است.

سازندگان دیگر منتظرند تا در نهایت از تحقیقات در حال انجام توسط موسسات علمی محلی بهره مند شوند. یک پیشرفت در ورودی های آند و کاتد از دانشکده علوم مواد و مهندسی دانشگاه علم و صنعت Huazhong است. این باعث شد تا چگالی انرژی تا 280 وات / کیلوگرم در هر واحد. همانطور که کار هنوز در مرحله آزمایشی است، در دسترس بودن مواد واقعی بعدا اعلام خواهد شد.

در عین حال، تامین کنندگان داخلی، پیشرفت هایی را برای افزایش رقابت در محصول ارائه می دهند. OptimumumNano از جمله کسانی است که دارای باتری های مقاوم در برابر آب LiFePO4 هستند. اولین مدل 12 وات با ظرفیت 100 آمپر برای منبع تغذیه پشتیبان کاروان، یو پی اس و منبع تغذیه اضطراری و دومی با 10 آمپر است. هر دو واحد دارای امتیاز IP65 هستند.

باتری LiFePO4 بخش عمده ای از تولید باتری های قدرت چین را تشکیل می دهد و NCM و NCA انواع باقی مانده را تشکیل می دهند. طبق گزارش CCID، تولید در سال 2015 به میزان 15 گیگاوات ساعت خواهد بود. از آن زمان به بعد، با تامین کنندگان مانند شرکت شنژن Hailei New Energy Co. با افزایش تقاضا مواجه شده است. سازنده 100 درصد افزایش در سال 2016 را انجام داده و انتظار می رود که امسال در حال افزایش است.

از لحاظ ظرفیت تولید، سطح کشور تا پایان سال 2017 به 59GWh افزایش خواهد یافت. این در سالهای آینده افزایش بیشتری خواهد یافت، زیرا سازندگان بیشتری وارد خط، جذب شده توسط رونق در داخل و خارج از کشور می شوند.

بیش از 100 تامین کننده باتری LiFePO4 در چین وجود دارد و بیش از 70 درصد آنها شرکت های داخلی و بقیه سرمایه گذاران خارجی هستند. نیمی از سازندگان در استان گوانگدونگ و بقیه در استانهای ژجیانگ و جیانگ سو و شانگهای و تیانجین جمع شده اند.

تامین کنندگان بزرگ خانگی شامل BYD، Optimumnano، Hefei Guoxuan و Amperex معاصر هستند، و همچنین در اولین تولید وسایل نقلیه الکتریکی و یا EVs.

NCM، NCA باتری برنامه

باتری های NCM و NCA در سال های اخیر به دلیل قدرت خروجی بالا و عملکرد بالا در دماهای پایین توجه زیادی را در بازار باتری های قدرت جهانی به خود جلب کرده اند.

در چین، بسیاری از سازندگان انواع LiFePO4 همچنین انواع NCM و NCA را ارائه می دهند. آنها از فرصت هایی در صنعت خودرو مسافر استفاده می کنند که رشد سالانه حمل و نقل را از 50 تا 2016 تا 2018 حفظ خواهد کرد. طبق گفته CCID Group، بیش از 70 درصد از باتری های قدرت این کشور برای این نرم افزار به فروش می رسد. . در نتیجه، حجم حمل شده از این باتری ها از LiFePO4 فراتر خواهد رفت.

شرکت های محلی انتظار می رود انگیزه بیشتری برای بخش NCM و NCA از نسخه اخیر Tesla از 2170 NCA باتری های باتری جایگزین فعلی 18650 واحد برای EVs. محصول جدید می تواند مقدار مورد نیاز سلول ها را با یک سوم کاهش دهد در حالیکه همان چگالی قدرت را فراهم می کند.

به نوبه خود، رده LiFePO4 به طور گسترده در وسایل نقلیه تجاری مورد استفاده قرار خواهد گرفت، که بیش از 70 درصد مجموع قطعات باتری در چین را برای این بخش به ارمغان می آورد. این به این دلیل است که شیمی امن تر از رقبای NCM و NCA است و مزایای عملکرد جریان پایدار، عمر طولانی مدت، محیط زیست و هزینه کم را افزوده است. با چنین ویژگی هایی، باتری های LiFePO4 به عنوان بهترین انتخاب برای EVS در نظر گرفته می شوند.