Guo Xuan Gaoke لی اینکه سنگ و کمتر سریع و آهسته بزرگ و کوچک تفسیر جدید از سیاست های انرژی در وسایل نقلیه

- Jan 06, 2017-

andquot; دوم، فرم اقتصادی از theandquot است. با سرعت بالا رشد andquot; toandquot; توسعه منظم andquot; سوم، شکل فرهنگی توسط theandquot ساخته شده است; میراث فرهنگی andquot; andquot; میراث فرهنگی andquot؛ theandquot؛ است کشتی andquot فرهنگ toandquot بازگشت; فرهنگ چینی. andquot؛ در این دوران بزرگ تغییر به انگیزه برای پیشرفت اجتماعی فن آوری ذخیره سازی انرژی نیز بی سر و صدا است دستخوش تغییرات بزرگ در برق رسانی خودرو روند زمان محلی، بلکه به پیشرفت اجتناب ناپذیر select.andquot جامعه بشرى; است


1483667983566128.jpg


2016 5 ژانویه 6، در کشور هین Hi-Tech ویبولیتین علم ششم و نوآوری فناوری کنفرانس و جشن دهمین سالگرد، اینکه لی Xuan رئیس دولت در مراسم افتتاح گفت.


1483668121887754.jpg


Guo Xuan رئیس لی اینکه اینکه


موضوع این کنفرانس بود andquot ابتدای قلب و نه harmandquot را فراموش نکنید; به عنوان موضوع، از دولت محلی داخلی و خارجی و انستيتوت هاي تحقيقاتي oem ها جریان اصلی داخلی و تامین کنندگان هسته و رسانه ها و دیگر نزدیک به 500 نخبگان نمایندگان از تمام جنبه های زندگی جلسه حضور داشتند. لیتیوم به عنوان رسانه دعوت مهندسی شرکت کننده در کنفرانس.


این قابل فهم است که دولت علم و فناوری نوآوری کنفرانس هین شده برگزار شد برای شش سال شش سال کشور برای ترویج پیشرفت فن آوری پیشرفته و توسعه پلت فرم جلو، به دنبال تبدیل شده است. شش سال گذشته Guoxuan فناوری چند تحقیق andamp را ایجاد کرده است; D سیستم عامل در آمریکا، ژاپن شانگهای و Hefei، و با موسسات مهم علمی تحقیقاتی و موسسات معروف در داخل و خارج از کشور به نوآوری منجر راه با تقاضا و استفاده از سیستم عامل به استعداد ترویج همکاری است. , شرکت های خودرو که به ارائه باتری های با کیفیت بالا به عنوان مسئولیت خود، تمرکز، نوآوری مستمر و فعالانه ترویج پیشرفت فن آوری قدرت باتری.


در سخنرانی افتتاحیه لی اینکه تمرکز در خودروهای جدید انرژی برای وسایل نقلیه جدید انرژی و پيشرفت فن آوری تفسیر عمق و پیچیدگی:


اول، برخی از آگاهی سیاست.


اول، یارانه در andquot; moreandquot; و andquot; lessandquot; مشکل. سال 2016 تقلب رویداد، توسعه صنعت کل تاثیر منفی زیادی را باعث شده است. بسیاری از مردم بر این باورند که یارانه برای وسایل نقلیه جدید انرژی و انواع دیگر، همه نیروهای swarmed صنعت بسیار متفاوت است و بنابراین باید یارانه ها را کاهش دهد. اما در یک طرف، با توجه به آمار ناقص، یارانه های دولت های ایالتی و محلی به صنعت خودرو انرژی جدید اما چهار صد و پنجاه میلیارد دلار تنها. در مقایسه با سرمایه گذاری سالانه زیربنای ساختمانی چهار پنج تریلیون یوان، ناچیز است.

دوم، توسعه andquot; fastandquot; و andquot; slowandquot; مشکل. بسیاری از مردم معتقدند که توسعه سریع جدید انرژی صنعت خودرو, که نسبت به دیگر صنایع داخلی است. در استاندارد بین المللی از صنعت از نظر مقیاس، ما واقعا رهبران، پیشرفت های فن آوری باتری در سال های اخیر نیز واضح تر است. چگالی انرژی فسفات آهن لیتیم را از 100Wh / کیلوگرم در سال 2007 به 145Wh فعلی / کیلوگرم. اما مصرف انرژی و عملکرد پویا و دیگر توسعه فنی آهسته است، هنوز هم دو یا سه سال فاصله وجود دارد. همراه با آخرین yearand #39; سیاست یارانه ها هنوز آمده، زمان طلایی توسعه برای یک سال از دست رفته است.


سوم، andquot تصدی; bigandquot; و andquot; smallandquot; مشکل. روح ملت نوآوری، روح ملت این است که ایجاد یک شرکت بزرگ است. زنجیره فعلی از وسایل نقلیه جدید انرژی بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک، خوب و بد، باید کشت شرکت های بزرگ به منظور حمل فشار جمع آوری استعداد به منظور ترویج Chinaand #39; s جدید انرژی در حال تقویت شدن رهبر جهان.


دوم، خودروهای جدید انرژی در پیشرفت فن آوری.


پیشرفت فن آوری وسایل نقلیه جدید انرژی پایه و اساس برای جایگزینی اتومبیل های سنتی روحانی. به ویژه هنگامی که بیشتر و بیشتر رقیق سنگین، نفت کمتر و کمتر، وسایل نقلیه الکتریکی تبدیل خواهد شد بیشتر و بیشتر peopleand #39; s اجماع. در واقع کلید به پیشرفت های تکنولوژیکی در امنیت سه، یک دوم طول عمر است، سوم چگالی انرژی است.


در مسائل امنیتی این هسته است. دو راه برای حل مشکل امنیتی دارد، یک روش شیمیایی از طریق باتری طراحی به حل؛ دومین راه فیزیکی سیستم ایمنی به وسیله نقلیه برای محافظت از راه حل است.


با توجه به مسائل زندگی این کلید است. باتری حداقل به وسیله نقلیه با زندگی همراه با چگالی انرژی بالا و وسایل نقلیه جدید انرژی و حفاظت از محیط زیست و ارزش حفاظت از منابع به طور کامل منعکس می شود.

با توجه به چگالی انرژی این اساسی است. اول، وزن باتری افزایش چگالی انرژی داده شده. باتری 20KWh به از دست دادن وزن 100 کیلوگرم است که 50% از دست دادن وزن، بسیار دشوار است. دوم، سبک وزن خودرو، کاهش مصرف انرژی. ماشین 2 تن، کاهش وزن از 5 درصد است که 100 کیلوگرم کاهش وزن خودرو نسبت به باتری سیستم کاهش وزن ساده تر انجام دهد. بنابراین، در تدوین سیاست توسعه کلی صنعت نقطه نظر، علاوه بر سیستم چگالی انرژی مورد نیاز، به افزایش مصرف انرژی مورد نیاز برخی از ترویج باید. از دیدگاه شرکت های خودرو به نظر بیشتر باشد.