لیتیم جهانی موجودی ذخایر بزرگ

- Oct 14, 2017-

پژوهشگر فرانسوی تحقیقات ویلیام Tahil انجام بررسي منابع لیتیوم در سراسر جهان در سال 2008 زمانی که او بود فقط 3.9 میلیون تن از لیتیوم در جهان و دریاچه نمک Andean) می توان استخراج.

این تعداد بیش از حد کوچک, که مردم شروع به نگرانی در مورد مواد اولیه باتری لیتیوم اتومبیل به اندازه کافی برای حفظ توسعه این صنعت ممکن است.

اما این وضعیت با اکتشاف سنگ معدن لیتیوم تغییر کرده است.

تیم کلارک & Harben پژوهش در ذخایر جهانی منابع لیتیم در سال 2009 بیش از 10 بار بود که Tahil را مشاهده 3.9 میلیون تن (منبع: مهر، ماد & Giurco)، مطالعه جهان لیتیوم ذخایر، - دارایی های جهانی منابع لیتیم و تولید)


تیم کلارک & Harben تیم مشاوره شناخته شده در صنعت معدن جهانی است و نتايج اين بررسي احتمال اعمال معیارهای مختلف سازمان به Tahire دارد.

آنها به این نتیجه آمده که ذخایر لیتیوم منابع در جهان، به این معنی که این منابع می تواند بیش از 100 میلیون جهانی وسایل نقلیه الکتریکی به تامین مواد اولیه باتری.

بلاتکلیفی بزرگ مورد منابع جهانی لیتیوم است و چه مقدار از این وسایل نقلیه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حفظ عملکرد طبیعی وسایل نقلیه الکتریکی, دولت هستند بیشتر نگران، زیرا که از سوخت های فسیلی به قدرت مردم قدرت انقلاب صنعتی آینده محتوای اصلی است.

و این تغییر در نقش مهم ذخایر لیتیوم تغییرات کل صنعت را می تواند پشتیبانی، تمرکز سرمایه گذاری خواهد شد.

چین به نظر می رسد آماده برای انجام یک کار خوب در این زمینه طرح جهانی آماده، به تازگی، سرمایه گذاران از چین به شدت در لیتیوم معدن در شیلی، در حالی که پیشرفت به منابع لیتیوم آفریقایی سرمایه گذاری.

در واقع، نه تنها چین درجه کنترل منابع لیتیوم برای تعیین تقاضای انرژی آینده خود را به کشورهای دیگر، ایالات متحده و استرالیا و بریتانیا و دیگر کشورها به شدت در اکتشاف لیتیوم به مورد در سرمایه گذاری را پیدا کرده است منابع.

در عین حال سرمایه گذاران نهادهای سرمایه گذاری مختلف به طور فعال در پتانسیل لیتیوم معدن منابع شرکت سازماندهی.

اکتشاف جهانی لیتیوم منابع هزینه بسیار بالا و تا حد زیادی شانس خود را تکیه می کنند. زمین شناسان به مته هزار متر از سنگ به سنگ هستند نمونه، در حالی که هزینه های حفاری چند صد دلار در هر متر است.1507685940935088390.png

زمین شناسان باید تجزیه و تحلیل ساختار این نمونه و درجه مواد معدنی آنها را برای تعیین اینکه آیا این منطقه معدن قابل بهره برداري باشد.

ترکیب این داده های اقتصادی و مالی با اطلاعات زمین شناسی ارزش منابع معدنی است که روش اساسی برای به دست آوردن منابع معدنی از پوسته می بینیم.

اما انواع متغیرها در فرایند اکتشاف.

به عنوان مثال، انحراف درب بازکن قوطی در حفاری نفت ممکن است از دست دادن استثمار 3.5 میلیون بشکه نفت خام به همین دلیل است که مردم در بسیاری از اکتشاف شرکت سرمایه گذاری: تغییرات چشمگیر در تولید کند ممکن است چند تفاوت در داده ها نتایج.

به عنوان مثال، در سال 2007، معنادار در نتايج اکتشاف منابع سنگ معدن لیتیوم دریاچه شور Rincon دل سالار در آرژانتین وجود داشت. نتیجه اولین اکتشاف 253,000 تن برای دریاچه نمک بود اما در همان سال دیگر اکتشاف که دریاچه منابع سنگ معدن لیتیوم 1.4 میلیون تن نشان می دهد.

و زمین شناسان در درجه منابع معدنی دریاچه هم به نتايج اكتشافات مختلف، تفاوت بسیار بزرگ است: که در آن سنگ معدن لیتیوم درجه بین 0.033% تا 0.5 ٪.

تفاوت در چنین بزرگ در اکتشاف نتیجه را می توانید این معدن نمک دریاچه به دو جهت مجزا استخراج: مقدار معدن افزایش یا کاهش یک سوم ظرفیت تولید.

آیا منابع جهانی لیتیوم خواهد شد تا حد زیادی به دلیل تفاوت های فردی به تخلیه و نتایج متفاوتی دارند.

اطلاعات از امور مالی بلومبرگ پیش بینی از چه منابع لیتیوم تهی خواهد شد زمانی که شرکت های مانند سیتی بانک و دویچه بانک به براساس میزان مصرف لیتیوم است.

لیتیم جهانی موجودی ذخایر بزرگ

خط نقطه چین قرمز در قسمت بالای این رقم پیش بینی خوش بینانه (45 میلیون تن) از ذخایر منابع سنگ معدن لیتیوم است. خط نقطه چین قهوه ای محافظه کار پیش بینی (5 میلیون تن) از ذخایر سنگ معدن لیتیوم است; منحنی آبی نشان دهنده مصرف جهانی لیتیوم منابع درجه منحنی.

اگر ذخایر جهانی از سنگ معدن لیتیوم از 5 میلیون تن، سپس ما می توانیم در مصرف جهانی لیتیوم پیش بینی منابع بر اساس قوی در 2031, منابع سنگ معدن لیتیوم به تخلیه خواهد شد و پس از این تقاضای جهانی برای لیتیوم هنوز بسیار قوی دارد

تقاضای کنونی برای لیتیوم هنوز رتبه دهی نشده است به طور کامل گشوده است اما پس از 2019 لیتیوم تقاضا با افزایش در وسایل نقلیه الکتریکی بیشتر و بیشتر خواهد شد.

بیایید نگاه دقیق تری به سمت تقاضا کنند.1507685940935088390.png

تغییرات فن آوری باتری لیتیوم به سرعت، همچنان لیتیوم باتری بهره وری به افزایش.

تا سال 2015، سیتی بانک پیش بینی 2 کیلوگرام لیتیوم کربنات خواهد بود در هر کیلووات لیتیوم لازم و ارزیابی اخیر توسط دویچه بانک را نشان می دهد که تقاضا برای لیتیوم کربنات برای باتری های لیتیوم با عملکرد بالا است تنها یک سوم از سیتی بانک را پیش بینی.

در بالای این, ما باید ببینیم در پایان کدام نوع ماشین الکتریکی جریان اصلی بازار را اشغال. Prius تویوتا موتور هیبریدی باتری لیتیوم برای 4.4kWh; ویک مدل S را می توان به باتری لیتیوم 85kWh پیکربندی شده است.

اکثر تحلیلگران استفاده از باتری برای تعیین میزان مصرف لیتیوم بر نیسان در تمام برقی خودرو 30kWh 40kW اساس این محدوده. اما در واقع ما هنوز در حال حاضر در بازار است که به نوعی باتری لیتیوم اتومبیل الکتریکی جریان اصلی را اشغال و تبدیل به مدل غالب می توانید تصمیم بگیرید.

مشکل دیگر وجود دارد: اکثر تحلیلگران بر این باورند که تقاضای جهانی برای لیتیوم است دو برابر یا حتی سه برابر توسط 2030.1507685940935088390.png

اما تقاضا برای این مواد اولیه صنعتی بر روی باتری به اکتشاف مواد اولیه دیگر جایگزین می شود. با افزایش قیمت های لیتیوم مردم برای پیدا کردن جایگزین مواد شیمیایی را الهام بخش است.

علاوه بر این، سایر مواد شیمیایی است که می تواند جایگزین باتری لیتیوم یون به ظهور است. ادیسون طولانی ایده ماشین برقی نسل است که رانده بود توسط سلول های نیکل و آهن مطرح بود.

لیتیوم است تنها به طور گسترده ای مورد استفاده در باتری های قابل شارژ در سال های اخیر، قبل از سال 2015، صنعت شیشه بزرگترین مصرف کننده از لیتیوم شده است، منطقه فعلی مصرف لیتیوم است عمدتا در زمینه باتری های قابل شارژ و سپس صنعت شیشه به دنبال Lubricating صنعت نفت.

تصویر زیر نشان می دهد تغییرات در مصرف لیتیوم در صنعت شیشه صنعت باتری های قابل شارژ، شونده صنعت نفت 1386 تا 2017. براون نشان دهنده صنعت شیشه آبی نشان دهنده صنعت باتری سبز مخفف صنعت نفت و زرد نشان دهنده دیگر (منبع: سازمان زمين شناسي):

لیتیم جهانی موجودی ذخایر بزرگ

در حال حاضر، هیچ کس می تواند تضمین که لیتیم در حالت کمبود نخواهد بود و یا قیمت در کوتاه مدت افزایش یابد.

اگر Tasil درست است، تقاضای جهانی برای لیتیوم می خواهد فوری ویژه بازار پس دیوانه خواهد شد.

اما که نمی توان گفت که متغیر های دیگر نمی رسد.

1507685954821042248.png