اتحادیه اروپا به سرعت لیتیوم - یون باتری سبز طراحی و توسعه

- Jan 19, 2017-

هر چند فن آوری باتری لیتیوم یون است برخی از کاستی، اما در وسایل نقلیه الکتریکی, کامپیوتر های نوت بوک و لوازم الکترونیکی مصرفی و مناطق دیگر از برنامه های کاربردی تجاری محبوب تر تبدیل. در اخیر سال، از آسیا، تولید در مقیاس بزرگ صنعتی از رقابت باتری لیتیوم یون در حال رشد است، EUand #39; s بالا رشد صنعت، سودآوری از فضا به چالش کشیده است. اتحادیه اروپا 7 andamp تحقیق; د چارچوب برنامه (FP7) 5.6 میلیون یورو کل تحقیق و توسعه سرمایه گذاری از 8.5 میلیون یورو از اسپانیا فرانسه، آلمان، ایتالیا اتریش ایرلند و سوئیس هفت کشورهای عضو اتحادیه اروپا از صنعت باتری لیتیوم-یون GREENLION تیم اروپا تلاش برای پیدا کردن یکی دیگر از راه برای اطمینان از اینکه اتحادیه اروپا در طراحی سبز رهبر باتری یون لیتیوم در سطح جهان را فراهم می کند.

نسل جدید از باتری لیتیوم یون مشترک تکنولوژی جهت پژوهش: بازیافت بیشتر سازگار با محیط زیست دوستانه, بیشتر مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست. در مجموعه ای از مواد پیشرفته اجزای فرآیند تولید ماژول و ساختار کلی بهینه سازی طراحی سبز، بدون کاهش چگالی انرژی باتری لیتیوم یون و ایمنی و قابلیت اطمینان از قضیه، تیم GREENLION با موفقیت نسل جدید لیتیوم یون باتری تولید هزینه های تولید، در حالی که تا حد زیادی بهبود سازگاری با محیط زیست کاهش می یابد.

با ظرفیت بالا 150x20Ah واحد تکنولوژی ساخت و تولید فرآیند توسعه، کاهش هزینه های تولید و بهبود مقرون به صرفه; سری سبز طراحی بهینه سازی، صرفه جویی در مواد اولیه و تسهیل بازیافت، بازیافت استفاده از حلال های آلی از جمله طراحی خط مونتاژ خودکار; لیتیوم یون باتری خودروهای الکتریکی و سبز استاندارد و توسعه پارامتر شاخص; چرخه عمر باتری لیتیوم یون و فرآیندهای تولید، ارزیابی اثرات منفی زیست محیطی.

مربوط به فن آوری باتری لیتیوم یون به محبوبیت محبوبیت صنعت ماشین الکتریکی، بهبود بهره وری انرژی, کاهش هزینه های تولید و شتاب سبز طراحی و توسعه، andamp آینده اتحادیه اروپا تحقیق خواهد; د فعالیت های نوآوری را در مسیر اصلی.