راه های ناکارآمد وسایل نقلیه الکتریکی کاهش CO2 تولید گازهای گلخانه ای

- Jun 23, 2017-

پرداخت یارانه خرید اتومبیل های برقی در کانادا راه ناکارآمد برای کاهش گازهای گلخانه ای است که مقرون به صرفه، با توجه به مطالعه مونترال موسسه اقتصادی منتشر شد پنج شنبه است.

«این فقط اتلاف است:» Belzile ژرمن گفت: یکی از نویسندگان مطالعه که بررسی یارانه های خودرو الکتریکی کانادا دو بزرگترین استان انتاریو و کبک است که می تواند افزایش یابد را تا حد یک سوم قیمت خرید خودرو بسته به مدل ارائه شده توسط .

"نه تنها این برنامه ها انجام هزینه مالیات دهندگان ثروت، اما آنها نیز تاثیری در انتشار GHG،" او گفت.

دولت کبک مجموعه به هدف یک میلیون برق و خودروهای هیبریدی در جاده های آن توسط 2030, از 6000 نفر در حال حاضر داشتن. انتاریو هدف همان است.

بر این اساس گفت: Belzile، انتشار کربن حدود 3.6 درصد در کبک و 2.4 درصد در انتاریو سقوط نخواهد کرد.

دو استان گفته اند که هدف آنها را برای کاهش CO2 تولید گازهای گلخانه ای توسط حدود 37 درصد توسط 2030, از سطوح 1990.

کبک ارائه تخفیف از تا می تواند 8،000 $ برای خرید اتومبیل های جدید هیبرید الکتریکی و یا قابل شارژ — که قابل توجهی گران تر از همتایان gas-guzzling است — می تواند $14،000 قیمت خرید در حالی که انتاریو به بازپرداخت ارائه شده است.

مطالعه تخمین می زند که این یارانه ها هزینه مالیات دهندگان می تواند 523 دلار در هر تن GHG منتشر نشده در انتاریو و کبک 288 $ را می تواند.

می توانید با سیستم مقایسه، درپوش و تجارت برای آلاینده ها بزرگ در کبک و آمریکا ایالت کالیفرنیا، که انتاریو به پیوستن به زودی می باشد هزینه ای صرف 18 دلار در هر تن.

در پرداخت یارانه خرید برق خودرو انتاریو و کبک تا پایان صرف تا 29 بار و 16 بار به ترتيب حذف کربن قیمت بازار برای هر تن گازهاي گلخانه اي.

"عقل سلیم صحبت اقتصادی و محیط زیست، استدلال نفع این یارانه به کاهش و حتی حذف آنها،" مطالعه نتیجه گیری.در ادامه مطلب: https://phys.org/news/2017-06-electric-vehicles-inefficient-co2-emissions.html#jCp