برق جهانی شتاب ثانویه باتری مزایای صنعت

- Nov 02, 2016-

ماشین های الکتریکی ملی تا ذهن او حالا برگشت ناپذیر در روند الکتریکی چیست فرصت های سرمایه گذاری سرمایه گذاران است؟ علاوه بر اتومبیل خود، بزرگترین فرصت در وسایل نقلیه الکتریکی باتری این لینک ساخت.

توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون اخیرا با صدور دستورالعمل در نقل قول برق ماشین الکتریکی می گوید مورد پرسش، تطبیق عملیات متمرکز برای تجهیزات قدرت ارائه می دهد تخفیف به قیمت برق صنعتی بزرگ و رایگان برق پایه قبل از سال 2020. خانواده محل سكونت، اقامت جامعه شارژ تجهیزات و به قیمت برق مسکونی. ماشین های الکتریکی برای پیاده سازی تجهیزات قدرت از قله و دره افریقا سیاست تعرفه، تشویق کاربران به کاهش هزینه های شارژ شارژ.

ماشین این، مقداری پول محلی دارای سه است خرید یک ماشین, دوم, تعمیر اتومبیل سه نیروی محرکه است. مربوط به ماشین تولید کنندگان خودرو، خودرو مربوط به تعمیرگاه، حرکت مربوط به کارخانه پتروشیمی. سنج برای اتومبیل های الکتریکی هنوز هم چیزی فقط تعویض باتری مخزن سوخت، تغییر مدار روغن ساخت اتومبیل های بزرگ احتمالا تولید کنندگان مانند فاو صنعت خودروسازی شانگهای گوانگژو خودرو، خودرو هنوز موجود 4S فروشگاه و مغازه تعمیر. تنها یک تغییر بزرگ است که بنزین دیگر استفاده می شود، استفاده از باتری. مربوط به بازار سهام شرکت باتری، مواد اولیه باتری، کسب و کار را افزایش می دهد.

دو نوع از وسیله نقلیه الکتریکی باتری اول، یکی در خانه شارژ خود و دیگر در آدرس مشخص شده جایگزین شده است. بایدو بایکه گفت: ایالات متحده وجود اکسید روی باتری اجزای ظرفیت کلی سرب باتری های اسید 5 بار، در حال حاضر در تعدادی از دفاتر پستی و اتومبیل های عمومی استفاده شده است. باتری قدرت, است که قطب منفی باتری نیاز به تعویض، باتری تغییر نیز نمی 10 ثانیه ممکن است.

ما خواب مورد، اگر اتومبیل به برق تبدیل شد در آینده، آن را چه مقدار باتری. علاوه بر این، بدون در نظر گرفتن مالک در خانه شارژ باتری تغییر ابزار در حال تغییر است، برق زیادی را به آن نیاز دارد. در سال های آینده پروژه نیز سرمایه گذاران از دست دادن قدرت می دهد. و حالا یک مزیت بسیار بزرگ است که وجود دارد زیادی می تواند از زغال سنگ حفر کردن بدون استفاده محلی، برای تولید برق استفاده می شود.

انتظار می رود سرمایه گذاران زغال سنگ companyand #39; زمستان ها به تدریج در آینده گذشته تولید سفارشات برای افزایش خود ادامه خواهد داد را، روی مواد خام اولیه باتری قوی می شود مورد نیاز، شرکت های تولید باتری از شرایط سهام صورت ممکن است، فروش اتومبیل های الکتریکی ممکن است بسیار قوی، اگر خرید برقی وسایل نقلیه ندارد به لرزش, لرزش، میزان موفقیت.