برق قدرت / هوشمند روند تولید کنندگان قطعات خودرو ده جهان چه طرح را انجام داده اند؟

- Jul 31, 2017-

اتوماتیک رانندگی و وسایل نقلیه جدید انرژی تبدیل شده اند روند مهم در توسعه آینده. علاوه بر این کارخانه موتور اصلی تولید کنندگان قطعات خودرو نیز خشمگین برای به دست گرفتن بازار بیشتر است حق صحبت می کنند.


با توجه به پایان یافت که بسیاری از تولید کنندگان قطعات خودرو در سال 2016، 2017 دو سال شروع طرح بیشتر مکرر اقدام عمدتا متمرکز در چیدمان وسایل نقلیه هوشمند، خودکار رانندگی و وسایل نقلیه جدید انرژی و دیگر رشته ها و چین به عنوان بازار مهم خواهد بود.360se_picture.jpg


تمام طول بازار قطعات خودرو بالا پایان چین در واقع توسط شرکت های خارجی اشغال شده است. با این حال، بسیاری از کارشناسان بر این باورند که انرژی جدید خودرو و اتومبیل های هوشمند و یا تبدیل به چین تولید کنندگان قطعات خودرو برای دستیابی به فرصت به گوشه را پیشی.


در میان آنها، هر دو برنده الکترونیکی به عنوان یکی از بالا 100 جهانی خودرو تامین کنندگان، از طریق چندین ادغام از شرکت های خارجی در رابط انسان کامپیوتر تعامل سیستم پشتیبانی رانندگی ماشین های هوشمند و جدید انرژی پیشرفته شده است الکترونیک خودرو و دیگر رشته ها نه دستاورد های کوچک ساخته شده است.


اینجا، بیایید نگاهی به بوش، Denso، قاره گروه، جهان بالا ده قطعات تولید کنندگان خودرو در خودروهای جدید انرژی خلبان اتوماتیک و دیگر مناطق برای انجام چه طرح را?


بوش: "سنگین شرط" آینده هوشمند حمل و نقل شهری راه حل


بوش آلمان است جهان بزرگترین تولید کننده خودرو تکنولوژی پوشش سیستم های بنزین دیزل سیستم شاسی خودرو سیستم های کنترل دیسک های الکترونیک خودرو غذای و ژنراتور درایو و کنترل تکنولوژی، فن آوری حرارتی و سیستم های امنیتی.


با توجه به پیش بینی بوش، بهره گیری از تجارت هوشمند و برق بخش کسب و کار خودرو بوش در درآمد عامل 2017 47 میلیارد یورو (حدود 364.8 میلیارد یوان)، به نمایندگی از افزایش 7% در سال 2016 برسد. در سال 2016، بوش خودرو و صنعت حمل و نقل هوشمند کسب و کار در چین ایجاد شده 66.3 میلیارد یوان در فروش، افزایش 23.5% بیشتر از رشد بازار متوسط.


بوش است بسیاری از اختراعات در autopilot، مربوط به سنسور و خلبان اتوماتیک و کنترل و نرم افزار و متفرقه، مجموع موارد حدود 450. به منظور بهتر مقابله با خودرو روند برق، هوشمند، بوش در جدید انرژی موتور خودرو و کنترل الکترونیکی اتوماتیک رانندگی، اینترنت چیز aftermarket و بسیاری از دیگر مناطق طرح عمق بازار.


در ژوئن 2017 بوش سرمایه گذاری 1 میلیارد یورو در آلمان برای ساخت کارخانه های نیمه هادی برای دیدار با رانندگی خودکار, شبکه و سایر تراشه.


در زمینه اتوماتیک رانندگی، بوش و نقشه های داخلی تامین کنندگان بایدو گائو د نقشه چهار بعدی از جمله همکاری جدید به طور مشترک توسعه مناسب برای شرایط ترافیک داخلی از دقت موقعیت سرویس "بوش جاده ویژگی."


در حال حاضر، بوش در چین در سال بیش از 15000 دستگاه خودرو محصولات جدید انرژی برای تولید کنندگان خودرو چین عرضه. در آینده بوش بیشتر در ساخت شهر هوشمند متصل R & D متمرکز خواهد شد، و ارائه راه حل های هوشمند حمل و نقل.


ژاپن Denso: نیروی کامل خودکار فن آوری رانندگی


Denso یکی از کارخانه قطعات اصلی تویوتا 1949 مستقل از گروه تویوتا راه اندازی شرکت جدید است. در حال حاضر، Denso تامین کننده برتر جهان از اجزای سیستم خودرو عمدتا به ارائه تکنولوژی مرز خودرو سیستم مدیریت موتور بدن الکترونیک کنترل و امنیت اطلاعات، تجهیزات تهویه مطبوع خودرو رانندگی است، سیستم های گرمایشی و دیگر محصولات و خدمات.


اوایل قرن 20، 90 سال Denso به صورت استفاده از مانع تشخیص و تحقیق و توسعه استفاده می شود به شرایط پیرامون اتومبیل دوربین رادار موج میلی متر و LIDAR به تصرف و به همین ترتیب آغاز شد. در سال های اخیر، Denso چیدمان خودکار تکنولوژی رانندگی یک طرف از طریق سرمایه گذاری و مالکیت و حصول به آن تکنولوژی اتوماتیک رانندگی از سوی دیگر از طریق همکاری با شرکت های دیگر به بهبود شتاب است دست یابد.


علاوه بر این، با توجه به گزارش های رسانه های خارجی، سوزوکی موتور توشیبا و Denso طور مشترک سرمایه گذاری مشترک در هند برای تولید باتری های لیتیوم خودرو با کل سرمایه گذاری 20 میلیارد ین (حدود 184 میلیون دلار آمریکا) تاسیس.


Blob.png


دلفی: تمرکز بر روی R & D و رانندگی خودکار


به عنوان جهان بزرگترین تامین کننده قطعات خودرو، محروم دلفی از عرضه خودرو کم حاشیه برخی از کسب و کار، هنگام رانندگی به طور خودکار به عنوان پتانسیل شرکت آینده رشد بخش کسب و کار. برای این منظور دلفی توسعه استراتژی های دو: اول با سازندگان خودرو به توسعه از سطح L2-L3 سطح رانندگی نیمه اتوماتیک; دوم در 2019 CSLP (مرکزی سنسور تعیین موقعیت و برنامه ریزی سیستم های اتوماتیک رانندگی) تولید انبوه، به کمک تولید کنندگان برای رسیدن به 4/5 اتوماتیک رانندگی ماشین. در حالی که چین در یک بازار مهم برای دلفی برای تکمیل این استراتژی دو.


این قابل فهم است که دلفی است در چین 4 تکنولوژی جهانی عمده تحقیقات و توسعه مراکز و پایگاه های تولید 18 و با بسیاری از تولید کنندگان خودرو برای حفظ رابطه نزدیک کار تاسیس شده.


لازم به ذکر است که دلفی و Mobileye بی ام و اینتل, تشکیل اتحاد استراتژیک برای اتوماتیک رانندگی پلت فرم توسعه. دلفی رسمی گفت: دلفی رانندگی کلی برنامه بسته بندی اتوماتیک خواهد بود در 2019 برای oem ها برای تولید انبوه L4, L5 پیشرفته. دلفی متمرکز در نرم افزار محاسبات و کنترل دلفی از طریق دستیابی به کنترل-تک و Movimento، قابلیت انتقال و پردازش داده های خود را بهبود بخشد.


علاوه بر این، دلفی استراتژیک نیز در Valens و Otonomo شرکت در حالی که ناشناس می Otonomo اولویت بندی و اولویت بندی اطلاعات ارائه استانداردهای جهانی برای ویدئو فوق العاده روشن، صوتی، داده های اترنت و کنترل سرمایه گذاری.


در حال حاضر، دلفی را اصلی کسب و کار کسب و کار الکترونیک و برق انتقال قدرت کسب و کار و کسب و کار الکترونیک و امنیت است و خودکار سيستم ايمني فعال یکی از دلفی را سریع ترین رشد کسب و کار تبدیل شده است.


آلمان ZF: برای رسیدن به چشم انداز "صفر تصادف رانندگی"


در زمینه رانندگی اتوماتیک ZF توسعه چشم انداز "صفر" و در تلاش برای حادثه صفر, صفر تولید گازهای گلخانه ای در جهت رو به جلو. برای این منظور ZF مفهوم "چشم انداز صفر" ماشین مفهومی به نام توسعه یافته. ماشین از Tuan عمومی تبدیل سنگین از ادغام ZF تکنولوژی "چشم انداز صفر"، برای رسیدن به سطح سه سطح خودکار رانندگی، پیشرفته ترین به طور کامل متوجه نگاه کنید، فکر، عمل (مشاهده، تفکر، عمل) سه از ابعاد تابع.


برای اتوماتیک رانندگی به سرعت فرود ZF از طریق تحقیق و توسعه، اکتساب، همکاری، و غیره به دست آوردن بسیاری از تجمع فنی. اوایل سال 2015، ZF TRW (TRW)، که باعث ZF تبدیل به شرکت میدانی در زمینه رانندگی خودکار را به دست آورد.


تا کنون، ZF ادامه داد: برای به دست آوردن لیزری رادار شرکت Ibeo آلمان شعبه پسوند الکترونیک و دیگر شرکت ها و با لا چینگ های، ویرجینیا، انگلیسی Weida، و غیره به همکاری،