اجاره ماشین الکتریکی time-sharing حالت اول سقوط - دوستان ماشین اعلام کرد برای جلوگیری از عملیات

- Mar 13, 2017-

مارس 10، ماشین های الکتریکی time-sharing دوستان اپراتورهای اجاره ماشین رسمی WeChat اعلام عمومی صادر رسما برای جلوگیری از عملیات اعلام کرد. دلیل اصلی توجه به این واقعیت است که پول سرمایه گذاری قبلا امضا در placeandquot نیست گفت که توقف عملیات andquot; و بازگشت که همه حساب سپرده خواهد شد.


تفسیر صنعت برای این ما ماشین الکتریکی شدید time-sharing رونق سرمایه گذاری در سقوط اولین رویداد است.


داده ها نشان می دهد که پکن دوستان دوستان ماشین که قبلا شناخته شده به عنوان اجاره ماشین دوستان از دوستان تاسیس شد در مارس 2014 اولیه کسب و کار P2P ماشین شخصی پلت فرم اشتراک، تغییر نام داد و پس از 2015 کسب و کار تحول عمدتا در time-sharing اجاره خودرو الکتریکی مشغول است.


تا کنون، دوستان ماشین در پکن Xiand #39؛ شده است و دیگر شهرهای 18 شروع طرح، در پکن، رسانه های نزدیک به 200، مدل اصلی هستند Chery EQ, EV200, EV160, E150EV.


دوستان ماشین متعلق به چین زودتر به اجاره ماشین الکتریکی time-sharing گروه، خودکار کامل شده است تعدادی از دوره های مالی، دسترسی تا بیش از 20 میلیون دلار در سرمایه گذاری، سرمایه گذاران از جمله خودرو آسان نور سرعت اینکه Huaxing Xianfeng (K2) و سرمایه گذاران فرشته وانگ باند و غیره.


آن را در سپتامبر سال 2014 دوستان دوستان ماشین با سرعت نور توسط صندوق چینی یقه سرمایه گذاری قله Huaxing A 10 میلیون دلار از تامین مالی دور. در مارس 2015 دوستان دوستان ماشین آسان به درایو A 10 میلیون دلار آمریکا + دور از تامین مالی است.


دوستان ماشین موتور جیانگ برای دوستان ماشین به ماشین الکتریکی time-sharing ليزينگ تحول کسب و کار از کسب و کار کرایه ماشین سنتی بنیانگذاران و ارتقاء در P2P سنتی ماشین اجاره حالت عملیات مسدود شده، او انتخاب time-sharing لیزینگ ماشین الکتریکی.


جیانگ گفت که انتخاب time-sharing لیزینگ، زیرا چنین روش اجاره راحت تر از قبل است. استفاده از وسایل نقلیه جدید انرژی به عنوان اجاره بازار ورود علاوه بر این به مطابق با سیاست های ملی برای تسهیل عملیات بازار اجاره خود را خود هوش بسیار بالا و راحتی نیاز و مدل های جدید انرژی حامل بسیار خوب است. و ضريب کنترل باد بالاتر از مدل سنتی است.


او روشن جدید انرژی خودرو time-sharing لیزینگ صنعت جدید است که ساخته شده است و هیچ شایعه خارج از رقابت بسیار شدید است، توسعه فضای هنوز هم فوق العاده است.


دوستان carand #39; s پلان اول پکن به عنوان خلبان برای انواع مدل های عملیاتی به تمرین می شود اما این میدان جنگ واقعی در شهرهای ردیف دوم و سوم برای شروع است.


اما جیانگ نیز پذیرفته که مرحله فعلی سودآوری کسب و کار اجاره کافی نیست. مدل کسب و کار نیز نیاز به بهبود.


andquot; در حال حاضر وجود دارد بدون time-sharing کسب و کار اجاره را می توان به طور کامل profitable.andquot; این مصاحبه اش در پایان وقتی ۲۰۱۶ است مصاحبه.


از سال 2016 Chinaand #39; s الکتریک خودرو به اشتراک گذاری و لیزینگ time-sharing ارائه رونق بی سابقه سرمایه گذاری علاوه بر شرکت های اینترنتی برای پیوستن به، برخی از قیمت ماشین وارد این رتبه که همچنین جذب انواع سرمايه وارد شده اند.


اما آن را غیر قابل انکار است که مرحله فعلی سرمایه گذاری اجاره ماشین الکتریکی, بازیافت چرخه طولانی، مدل سود نیست هنوز بالغ، و غیره، آزمون سرمایه گذار سرمایه و قدرت عوامل تبدیل شده اند. دوستان سقوط خودرو شاید برای برخی از تفکر سرد در صنعت.


دوستان ماشین با اعلام اصلی به شرح زیر است:


برای همه کاربران، همکاران صنعت شما، دوستان:


اول از همه، بسیار متاسفم برای شما اطلاع از سرمایه گذاری قبل از امضای قرارداد پول در محل، به منظور به طور موثر حفاظت از منافع اکثریت کاربران، مدیریت پس از بررسی دقیق تصمیم به بازگشت همه کاربر حساب سپرده، توقف عملیات ندارد.


در حال و دوستان ماشین خط برنامه سرور و خدمات به مشتریان نیست کسب و کار اجاره خودرو قطع شده اما کاربر بیشتر نگران حساب هزینه سرویس ادامه خواهد داد تا همه کاربران تمام موجودی حساب می گردند.


به عنوان سیستم خدمات مشتریان بسته شده است، کاربران در حساب است که هنوز تعادل هر بازپرداخت کانال می تواند توسط هر یک از کانال های زیر امکان پذير است:


WeChat کانال، اضافه کردن زیر میکرو و سیگنال و یا WeChat andquot جستجو؛ دوستان refundandquot; سیگنال میکرو تماس با کارکنان به بازپرداخت;


2. کانال، شماره تلفن همراه و نام و حساب بانکی و شماره حساب و اطلاعات دیگر را به tuikuan@uuzuche.com به ما با شما تماس برای هزینه ارسال.


دوم، از مارس 2014 به ماشین اشتراک گذاری کسب و کار ما و اکثر کاربران و همکاران صنعت همراه نزدیک به سه سال زمان، از شما به خاطر تمام پشتیبانی شده است اما همچنین امیدواریم که که شما هنوز شایعاتی برای شایعات شایعات برای ماشین دوستان، وجود دارد طوری که ما چیز غم انگیز تر از منافع کاربران صدمه می زند ، و ما تضمین می شود:


دوستان ماشین هنوز ثبت با کارکنان در دفتر نرمال اما از آنجا که تعداد کارکنان کمتر، در مورد هیچ پاسخ تماس با WeChat بالا;


قبل از پایان فصل دوستان carand #39; s مالی, BD حقوقی و دیگر پرسنل خود ادامه خواهد داد به کار، کارمندان مربوطه مقابله با هزینه های مشتری و دیگر موارد لطفا همچنین دوستان کاربر به یکدیگر ارسال، فرصت روشن همه پرداخت تماس با ما داشته باشد.

دوستان ماشین از بدو وجود دارد هیچ روزی دستمزد کارکنان; حتی andquot; Paolu بدون refundandquot; و چیزهای دیگر. برای مخرب شایعات بی ادب اطلاعات فرد رسانه ها و نهادهای دوستان ماشین حفظ حق عمل حقوقی است.


در نهایت، من می خواهم برای گفتن سلام به همه. تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر است برای تکمیل customerand #39; s بازپرداخت فرصت و پس از کسب و کار کامل.


با این حال، برای آینده اقتصاد ما هنوز هم امید و امیدواریم که برای به اشتراک گذاشتن اقتصاد برای همه به راحتی بیشتر، اقتصاد و منافع، با تشکر از شما!