دوچرخه برقی زمینه غسل خونین بازار را تجربه کرده است

- Jan 06, 2017-

andquot; سه نوع ابزار وجود دارد، یکی است تبر, کارد بزرگ و سنگین است، الکتریک است، تبر با پخته شده استفاده کنید، الکتریک با پخته شده استفاده می کنید. اما نگاه با تبر و اره های زنجیره ای است که قوی تر است، در حال حاضر، من و تو هنوز هم فقط نه طولانی دور از رسیدن به قله، اما همچنین نه به که کاملا می تواند شکست زمان آغاز شده است.


یدلایمخیرات دسامبر 22، واقع در منطقه سوژو جدید دفتر شماره 181 Jinsha جاده ستاره ثابت قدرت، آموزشی ویبولیتین (از این پس به andquot؛ گویند زینگ هنگ Powerandquot؛)، مدیر کل شیائو فنگ خنده با قیاس به شبکه قدرت بالا لیتیوم باتری قدرت خود توضیح درک مسیر فنی.
ستاره قدرت ثابت شیائو Feng، مدیر کل


به نظر او چه فسفات آهن لیتیم سه گانه یا اکسید منگنز لیتیم در تکنولوژی هنوز هم وجود دارد فضای زیادی برای رشد در بازار نیز باید خود را خوب در همه.


13 سال این چشم انداز نه بین المللی جانبازان صنعت باتری حمایت ایده با تمرکز بر، و همیشه در صنعتی شدن لیتیوم منگنز باتری برنامه های کاربردی، از دو چرخ وسایل نقلیه الکتریکی به وسایل نقلیه الکتریکی تدارکات برای اتومبیل های الکتریکی به عملی ریتم صدا در صنعت عمیق شخم راز ماموران، تمرکز و توجه بیش از حد خارج ایجاد نمی کند.


با این حال، در گذشته 2016 زمینه خودروهای الکتریکی در ظهور ناگهانی تدارکات، حمایت بیش از 10،000 مجموعه قدرت باتری حسابداری تا یک سوم از بازار تبدیل شدن به رهبر بازار سالانه در مشخصات بالا.


andquot; به عنوان جریان اصلی بین المللی و خط تکنولوژی بالغ قدرت باتری لیتیوم باتری منگنز در کشور نه شده و کاربرد در مقیاس بزرگ، عمدتا به دلیل شروع جدید انرژی وسایل نقلیه در چین است با شروع از زمینه اتوبوس به عنوان بازار به تدریج فروکش منگنز لیتیم در لجستیک خودرو و ماشین سواری امیدوار خواهد و این ستاره ثابت 13 سال ، همیشه پایبند به دلیل اصلی برای خط منگنز لیتیم.


ستاره قدرت ثابت به عنوان رأس، که آیا برای بازار ماشین الکتریکی یا خط فن آوری باتری قدرت شیائو فنگ است فهم و قضاوت، به نظر او اگر توسعه خودروهای برقی از ماراتن نژاد، در این مرحله هنوز در مرحله شروع 3-4 کیلومتر وجود دارد 38 به پشت جاده را اجرا کنید.


andquot; این که آیا ساختار صنعت روندهای تکنولوژی یا انتخاب بازار هستند هنوز هم دور از قطعی که آیا دست نهایی باید در عمق از نامهٔ نیاز دارد، به خوبی درک صنعتی به عنوان برنامه های کاربردی در کارایی و هزینه اکتشاف مستمر تکیه می کنند. andquot;


و دیگر شرکت های باتری است که در آستانه صنعت خودرو الکتریکی در چین متفاوت است، کهنه هنگ ستاره گرفته شده است گام را در زمینه دوچرخه برقی غسل خونین بازار را تجربه کرده است، 400 میلیون در خانه و خارج از کشور حمایت از نرم افزار، که آیا برای تولید صنعتی و یا برای آگاهی بازار کافی تجمع انجام داده اند ، وضع مبارزه.


andquot; اگر چه صنعت برق باتری در حال حاضر در سیاست و پایتخت امواج است اما بازار همیشه ثابت پایبندی به توسعه constant.andquot تنها است; فنگ با نگاه شرکت کنيد


قبل از او مدیر کل Xingheng شد، شیائو Feng فروشنده اول در Xinghengheng بود. او اولین مدیر گروه الکترونیکی اولین مدیر بخش محصول اول مدیر کارخانه مونتاژ. یک چیز: بازار پایدار ترین شرکت بنیاد و قدرت زنده ماندن است.


چرا LiMn2O4 نادیده گرفته شده است؟


به عنوان فن آوری بالغ از خط برق باتری، باتری لیتیوم منگنز به طور گسترده ای استفاده شده است در عرصه بین المللی، امروز، AESC باتری لیتیوم منگنز برگ نیسان حمل فروش خودرو الکتریکی به بیش از 350,000, worldand #39; s بزرگترین فروش تجمعی، استفاده طولانی ترین محصولات خودرو انرژی جدید.

اما برای مدت زمان باتری اکسید منگنز لیتیم در کشور و دریافت نمی توجه هر دو در سهم بازار و یا در تعداد شرکت شرکت ها, حسابداری قابل توجهی پایین تر از لیتیم آهن فسفات و سه گانه باتری.


در صورت شک و تردید چنین فنگ خنده که دلایل غفلت منگنز لیتیم در کشور دو دلیل عمده وجود دارد، یکی بازار داخلى جدید انرژی آغاز وسایل نقلیه از اتوبوس براساس ملاحظات امنیتی، اتوبوس واقع لازم لیتیم آهن فسفات بر اساس است. از نظر بین المللی شروع اولین ماشین سواری، انتخاب براساس منگنز لیتیم و مبتنی بر سه یوان است.


دلیل دوم این است که صنعت باتری داخلی برق به علت عدم انباشت در مراحل اولیه توسعه صنعت گسترده parroting، کورکورانه روند andquot دنبال است; تسلا چه موادی استفاده کنم چه مواد چه موادی BYD استفاده می کنم، اما جدی نبود دلایل انتخاب دیگران, swarming تقلید را در نظر بگیرید و روند ناشی از وضع امروز را دنبال کنید.


فنگ Xiaoand #39; s درک است که برنامه های باتری لیتیوم شامل انرژی زندگی، قدرت و ایمنی بالا و پایین و دمای عملکرد، هزینه و دیگر کاربردهای کامپوزیت جامع میان انواع راه های فنی هست باطری لیتیوم بهترین تنها خود فضای استفاده مناسب از باتری های لیتیوم, هر یک از مواد در آینده داشته باشد.


andquot; در اتوبوس عمدتا استفاده از فسفات آهن لیتیم خواهد شد اما به اتومبیل ها لیتیم آهن باید کوچکترین بخشی از جریان اصلی ترین سه گانه و لیتیم اکسید منگنز و سپس غرق شدن به ماشین تدارکات باید باشد بر اساس منگنز لیتیم اسید - حساب باید اکثریت قریب به اتفاق باید منگنز لیتیم - مبتنی بر اساس و سپس, به برق سه چرخه و چهار - چرخ، غرق شدن.


فنگ خنده که وضعیت فعلی عملکرد باتری های لیتیوم منگنز، هزینه، مزایای زندگی دوم این است که هنوز دور از کامل کردن که ستاره ثابت مهارت های خانه داری است انجام میشود، اما همچنین ستاره نبرد ثابت کمپین وسایل نقلیه لجستیک و آینده مسافر ماشین بازار سلاح هسته.


1. png


قدرت ستاره ثابت △ تامین حمایت لجستیک خودرو الکتریکی باتری


گروه مرجع داده در دسته پنجم خودروهای جدید انرژی برای ترویج دایرکتوری مجهز به لیتیوم ثابت منگنز باتری برقی خودرو مدل تدارکات تا 14، 28 دسامبر منتشر می شود و اگر نهایی شمارش قسط چهارم فهرست و ترویج دایرکتوری دولت های محلی، آن مدل حمایت از بیش از 30 مدل داریم.


از کوچک تا بزرگ از کسب و کار برای مردم


فقط در یک سال رهبر صنعت شد, هر دو با ثابت ثابت سیزده سال در زمینه اکسید منگنز لیتیم ادامه یابد تفکیک ناپذیر، مهم تر از تعداد دقیق شروع خودرو الکتریکی بازار گرا پالس.


باید مطابق با شروع عادی قوانین بازار ماشین الکتریکی از کوچک به بزرگ (از اتومبیل به اتوبوس) ها از تجاری به ریتم های غیر نظامی باشد. با این حال، در کشور سیاست رانده، رانده شده وضعیت مخالف است که از اتوبوس به اتومبیل، اما در واقع پس از تجاری به قوانین غیر نظامی.


وسایل نقلیه الکتریکی به عنوان یک جایگزین جدید از کوچک به بزرگ، زیرا باتری کوچک را ساده تر انجام می دهد، از تجاری غیر نظامی، دلیل آن را آسان تر برای محاسبه ارزش چرخه عمر محصول تجاری در حالی که استفاده از محصول چرخه بازخورد بازار نسبتا کوتاه تر و بالغ تر به سرعت است.


با توجه به شیائو Feng andquot; از کوچک به بزرگ، از تجاری به civilianandquot; قضاوت در این منحنی دو وسیله نقلیه لجستیک نقطه میانی از تقاطع andquot; وسیله نقلیه لجستیک است ابزار توليد است، کاربرد صحنه تنها محصول آسان تر به تعریف، کنار برنامه حساسیت بیشتری نسبت به استفاده از هزینه برق در رشد انفجاری اقتصاد تحت توسعه سه تا چهار سال آینده است ، تدارکات برقی وسایل نقلیه خواهد بود به احتمال زیاد بخش های مقیاس بزرگ بازار بازار گرا.


برای گره راه اندازی بازار خودرو مسافر شیائو فنگ نگرش ٣: مسافر است محبوب ترین بازار بلکه بازار آخرین بالغ.