دایملر، مانند تسلا، ذخیره انرژی را برای تولید خودرو اضافه می کند

- Jul 26, 2017-

گزارش داد که یک شرکت تابعه آلمانی Daimler از Tesla در بازار ذخیره سازی انرژی در خانه پیوست.

TechCrunch گزارش می دهد که دویچه ACCummotive - بخش باتری لیتیوم یون های صاحب مرسدس بنز - سال گذشته باتری های ذخیره سازی را برای مشتریان صنعتی معرفی کرد. اخیرا واحدهای ذخیره سازی خانه در آلمان معرفی شده اند و قصد دارند به کشورهای دیگر که به دور از عقب نباشد گسترش پیدا کنند.

Battery.jpg معرفی یک واحد باتری تقریبا یک سال پیش اولین تسلا انرژی را نشان می دهد. پیشرفت فن آوری باتری برای وسایل نقلیه الکتریکی لوکس Tesla Motors، این شرکت را قادر ساخت تا ذخیره انرژی برای خانه ها، کسب و کارها و خدمات عمومی را ارائه دهد.

باتری های داخلی در Deutsche ACCUmotive گزارش می دهند که مرسدس بنز در سال 2018 از سری وسایل نقلیه الکتریکی رقابت می کند.

ذخیره سازی خانه باتری می تواند به صاحبان خانه اجازه می دهد تا از ذخیره انرژی خورشیدی جمع آوری شده برای استفاده های آینده بهره مند شوند. این فناوری همچنین می تواند از قطع برق جلوگیری کند، فروش انرژی را به شبکه باز کند یا در نهایت کاربران را مجبور به ترک شبکه کند.

باتری های دایملر مانند ستون ها شکل گرفته و دارای ظرفیت تا 2.5 کیلووات ساعت انرژی می باشند. حداکثر هشت باتری را می توان برای ظرفیت 20 کیلو وات ساعت ترکیب کرد که به گفته این شرکت برای جذب و نگهداری انرژی خورشیدی کم و بدون هیچ گونه از دست دادن.