چین جدید انرژی وسایل نقلیه در 2020 صنعتی و بازار اندازه برای رسیدن به جهان

- Jan 11, 2017-

تلاش چین برای اولین بار در جهان

از رقابت بین المللی آلمان دایملر اعلام و رنو - نیسان همکاری عمومی پایان سال گذشته اعلام کرد کسب سهام 19.9 درصد در سوزوکی، هدف است در اتومبیل های برقی و ماشین های کوچک، ولت جنرال موتورز در سه ماهه چهارم سال 2011 در بازار چین فروش نهایی است.

پیش از آن، از جمله فاو دانگ فنگ و Changan از جمله 16 شرکت مرکزی راه اندازی ماشین الکتریکی اتحادیه صنعت، SAIC و BYD نیز در خودروهای جدید انرژی در طرح برنامه ریزی.

این قابل فهم است که در آینده اعلام andquot؛ انرژی صرفه جویی در انرژی و جدید planandquot توسعه صنعت خودرو; را به جلو تا سال 2020، Chinaand #39; s جدید انرژی صنعت خودرو و بازار برای رسیدن جهان به اندازه.

دانگ فنگ نیسان در چین سال آینده به معرفی خودروهای الکتریکی

با مدير عامل و غول دیگر هم در راه اندازی بازار بین المللی مدل های جدید انرژی خودرو، به عنوان خوب به عنوان داخلی ماشین قیمت andquot است; Baotuanandquot; طرح, قیمت ماشین چینی و خارجی شدید جدید انرژی وسایل نقلیه مبارزه به مرحله عمل واقعی.

دیروز, معرفی Guangzhouand #39; s andquot ماشین الکتریکی؛ شنیدن windandquot; (برگ) کامل درایو تست. دانگ فنگ نیسان گفت: سال آینده قطعا آن به بازار چین قرار داده است.

قیمت داخلی یا 40 میلیون

andquot; باد andquot شنیدن; پایان این سال خواهد شد رسما موجود در ژاپن و آمریکا قیمت در ایالات متحده حدود 32,780 دلار در هر خودرو از قیمت یک زبان ماشین الکتریکی ولت 8220 دلار ارزان تر.

با توجه به دیدن زودتر نیسان و گوانگجو امضا مشترک برای ترویج صنعت ماشین الکتریکی تفاهم, andquot; andquot; تولید کنندگان برنامه را روش واردات خودرو به andquot; شنیدن windandquot; است به گوانگجو، قیمت 40 میلیون / وسیله نقلیه.