چین، ژاپن و کره جنوبی سه لیتیوم بیشترین نزدیکی کمر قطع Baotuan شرکت شکستن

- Jan 11, 2017-

ژوئیه و اوت مفهوم جدید لیتیوم انرژی صفحه سهام ظهور قوی در بازار شاهد جنون اما تحت کارناوال سرمایه، اما است جمعی لیتیوم داخلی شرکت چهره داخلی نظم شریر رقابت، شرکت های ژاپنی و کره ای برای به دست گرفتن بازار معضل حمله شدید داخلی و خارجی. روز قبل از دیروز Shanshan تکنولوژی راه اندازی andquot; چین لیتیوم کارآفرین Clubandquot; در Ningbo, جمع بیش از 80 شرکت های مربوط به لیتیوم داخلی مسئول صنعت industryand #39; s andquot crisisandquot تاسیس شد. و andquot;machine.andquot; امید های Baotuan، در آینده رقابت در جدید انرژی بیشتر و بیشتر در حال صحبت است.

لیتیم صنعت در مواجهه با حمله خارجی و داخلی

در دنیا به خوش آمد می گوید انقلاب جدید انرژی و اقتصاد کم کربن به عنوان تم سبز جزر و مد آغاز شد. Chinaand #39; s لیتیوم صنعت پس از 20 سال برای سرعت بخشیدن به توسعه جهان به تدریج شکل ژاپن، کره جنوبی و چین سه رکن از وضعیت. به خصوص با ظهور جهانی جدید انرژی الکتریکی خودرو رونق و همچنین Chinaand #39; s andquot; دوم پنج Yearandquot; طرح توسعه در andquot; جدید energyandquot, andquot; materialsandquot جدید; بخش صنعت حمايت تمرکز صنعت باتری لیتیوم، گرما گرم شدن سریع.

در بازار سهام مفهوم باتری لیتیوم در ژوئیه و اوت حالت جنون رهبرى مفهوم وسایل نقلیه جدید انرژی، تا زمانی که باتری های لیتیوم به مفهوم کمی را وارد کرده و سپس سهام افزایش یافت. اکثر مردم متناوب است مفهوم باتری لیتیوم معتبر به ادغام بیش از 300 درصد. بنابراین بازار شروع به گسترش andquot; lithiumandquot; می خواهم به تا چه حد سهام قادر به پرواز بالا!

در مقایسه با بازار سرمایه آتشین صنعت باتری لیتیوم داخلی خوشبین نیست.

andquot; در حال حاضر، انواع کسب و کار باتری لیتیوم داخلی بیش از 300، اما فقدان رقابت های بین المللی بزرگ اما نه strong.andquot است; هاربین Guangyu رئیس گروه آهنگ Dianquan به این نتیجه رسیدند که بازار داخلی. در این زمینه حضور ده ها تن از کارآفرینان به توافق رسیدند. مدیران اجرائی با صراحت وجود دارد، در مقایسه با پژوهش با ژاپن و کره جنوبی, Chinaand #39; خروجی s اما عملکرد ایمنی و توسعه باید عقب, و پشتیبانی مالی نسبت به ژاپن و جنوب Koreaand #39; s کنسرسیوم اکثر شرکت های چینی ضعیف پول هستند.

صحبت کردن درباره وضعیت صنعت داخلی لیتیوم، خروشى شنژن Bangkai جدید انرژی گروه شرکت، آموزشی ویبولیتین رئیس جمهور گائو پینگ نگه داشته گفت، andquot؛ بسیار نگران واقعا بسیار worried.andquot؛

به نظر او درجه بالایی از اتوماسیون اداری کره جنوبی مزیت هزینه استفاده ژاپنی در تکنولوژی را آورده است. قبل از Chinaand #39; s مزیت بازار، با این حال، افزایش هزینه های نیروی کار است، قدردانی از renminbi، ژاپن و کره جنوبی غول الکترونیک برای راه اندازی کارخانه ها در چین، چینی استفاده ناپدید شد.

به گفته رئیس جنوب چین صنعت باتری لیتیوم، پینگ گائو لیتیوم داخلی کسب و کار در بازار کم پایان تلفن همراه سهم بسیاری. اما در این دوره روند توسعه تلفن هوشمند تولید کنندگان تلفن همراه نه با راه حل های که تنها می توانید برای کم پایان ترین محصولات صادر شده به کشورهای هند می آمد. و این بازارها را نیز راه اندازی تعدادی از موانع همراه با تولید کنندگان تلفن همراه داخلی است ساده جنگ قیمت، مستقل تحقیق و توسعه منجر به اندازه کافی به سرعت بالا تعمیر نیست.

andquot; روزی لیتیوم باتری از تلفن همراه تلفن صنعت بالا و متوسط و کم پایان تمام مشکلات و به نوبه خود به قدرت باتری time.andquot طول می کشد را می خواهم؛ بانگ گائو پینگ.

از وضعیت بازار، تعداد زیادی از باتری های لیتیوم استفاده در نوت بوک، دوربین های دیجیتال، تلفن های موبایل، و غیره در حال حاضر تقریبا همه از ژاپن و کره جنوبی برخی از برند جهان قبل از استفاده از بسیاری از مارک های نوت بوک باتری لیتیوم داخلی برای تنبل آغاز کرده اند.

زنجیره های به تدریج کاهش پس از مخمصه شرکت های لیتیوم. مسـئول لیتیوم شرکت ایران به بخش خصوصی، گفت: دو سال اول بسیاری از سود شرکت تقریبا می تواند حفظ شود در حدود 20 درصد اما در سال 2010 به لغزش کمی بیش از 10 ٪، اما برخی از شرکت های خوب نگهداری 20%. صنعت شناخته کارآفرینان و همکار ارتباطی در سامسونگ 18650 باتری لیتیوم. andquot; سود بیش از حد سخت به do.andquot فشرده شده;

andquot; در سال 2008، سود صنعت هنوز 40 درصد است و امسال باید حدود 15%-20%.andquot; با احترام به Shanshan انرژی فن آوری شرکت رئیس جمهور جدید لی Zhihua.