Chengfei پایین یکپارچه از کسب طراحی ایجاد وسیله نقلیه حامل هواپیما

- Jan 07, 2017-

این هفته بازار سقوط کرد دوباره، به خصوص در 28 مارس، در سهام مالی بیش از 6 درصد دچار سقوط بد تحت تاثیر بازار بار دیگر از جشنواره بهار، خط شاخص تقریبی 2230 خط ضربه کم جدید، این هفته تحت تاثیر قرار تمرکز لیتیم در سهام فردی به نظر می رسید تنظیم نسبتا عمیق، اما در اوایل ماه مارس ما در مورد متضاد جدید Chouzhou نگران هستند افزایش یافت بیش از 16.16٪ متضاد در همان زمان، ادغام Chengfei صعودی نیز متضاد، یک بار از حد روزانه چهارشنبه، پنج شنبه در بازار گسترده تر سقوط کرد 65 امتیاز در پس زمینه، هنوز قرمز قوی است. در واقع، در این سال، ادغام کک توسط تاثیر مثبت بازسازی، پس از سه حد روزانه متوالی، آن را قوی در وری بالا بوده است، منافع کوتاه مدت مرحله بیش از 40٪ نسبت به مدت مشابه شاخص شانگهای سقوط 1.45٪ به طور قابل ملاحظه عملکرد بهتر نسبت شاخص ترکیبی شانگهای بیش از 40 درصد است. (شکل 1)

تحلیلی بر علل


به همین دلیل برای موفقیت افزایش مستمر CAC در آغاز سال به طور عمده به اعلام شده توسط شرکت در 12 ژانویه 2013 که CAC خواهد 87.8618٪ سود سهام در شانگهای Tongjie فناوری از طریق خرید نقدی و صدور سهام به دست آوردن توجه بود. بازار بسیار رسمیت شناخته شده، که می تواند هم افزایی تولید، در نتیجه باز سفر حد روزانه.


موسسه صنعت لیتیوم مهندسی (GBII) که کسب یکپارچه را به پرواز با تکنولوژی مک نر دارای مزایای زیر است:


1) پایین اکتساب، لذت بردن از فضای حق بیمه آینده است. کسب CIMIC از J & J در اکتبر 2012 بود، زمانی که سخت ترین زمان در آن بود از آنجا که شرکت تاسیس شد. اطلاعات نشان می دهد که با جمهوری چک، علم و تکنولوژی از سال 2006 تا در مرحله رشد با سرعت بالا شده، سود خالص از 11396600 در 2006-5 21.60 میلیون در سال 2011 پس از دو فهرست ناموفق افزایش یافته است، اما در سال 2012، سود خالص راست پایین ، از سپتامبر 30، 2012، سود خالص تنها 570،800،000، می توان گفت به سقوط به پایین تاریخی است. (شکل 2)

این نیز در این زمان، Chengfei شات یکپارچه، و به طور ناگهانی کاهش شدید در عملکرد در زمینه دستیابی به شرکت زمینه ای می تواند ابتکار عمل را از چانه زنی درک، لذت بردن از فضای حق بیمه آینده است. اگر مطابق با 2011 تا 55 میلیون سود خالص به کسب، و سپس هزینه های یکپارچه سازی را به هزینه چگونه خواهد بود که تنها 6 میلیون نفر است. در واقع، با جمهوری چک، عملکرد کاهش در تکنولوژی در سال 2012 توسط عوامل بسیاری است، اما رفتار کوتاه مدت تعیین می کند، مدیریت شرکت برای بهبود عملکرد آینده پر از اعتماد به نفس است، و آن را دقیقا به دلیل این شرایط کسب با عملکرد فن آوری چک تعهد، با جمهوری چک و شرکت های فن آوری و شرکت های تابع در سال 2013 تا 2015، طراحی خودرو و کسب و کار نمونه کنده کاری کسر سود و زیان غیر تکرار منتسب به سهامداران تکنولوژی چک همه از شبیه سازی پیش بینی سود خالص 38 میلیون یوان، 4200 میلیون و 46 میلیون یوان بود. در صورت عدم پاسخگویی به سود موافقت کرد، این شرکت باید غرامت نقدی و یا جبران خسارت مبتنی بر سهم با توجه به بخش دچار کمبود است. و این است که با فن آوری مک نیر باید سطح ارزیابی لذت ببرید. دشوار است که برای دیدن ادغام چنگ فی با جمهوری چک که رکود فن آوری تخفیف قابل توجهی برای کسب است انتظار می رود که لذت کامل بردن از آینده با جمهوری چک، مزایای رشد تکنولوژی بالا است.

2) ترکیب قوی، ایجاد یک ناو هواپیمابر طراحی خودرو. به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت طراحی خودرو داخلی، ما باید بیش از 20 سال تجربه در طراحی مهندسی خودرو. ما یک تیم از مهندسین طراحی خودرو با تجربه و با تجربه است. ادغام Chengfei توسط چهار قطعات خودرو عمده این صنعت می میرند یکی از قطعات خودرو چین است که شرکت های کلیدی مرگ شناخته شده است. دو طرف با هم کار خواهد کرد برای باز کردن اجزای اصلی طراحی خودرو و توسعه به طراحی خودرو و توسعه از کل زنجیره کسب و کار، جمع آوری هر دو طرف در مناطق مربوطه خود از تکنولوژی تحقیق و توسعه نقاط قوت، توسعه از برش، لبه محصولات فن آوری، ایجاد پیشرو در تکنولوژی داخلی در طراحی خودرو حالت زنجیره ای با سرویس کامل.


3) به اشتراک گذاری منابع، ایجاد یک موقعیت پیشرو. Chengfei تولید یکپارچه از محصولات قالب خودرو به ایالات متحده، بریتانیا، ایتالیا و دیگر کشورهای توسعه یافته صادر شده است، و با موفقیت جنرال موتورز، فورد، لندرور، رنو، ولوو و دیگر شناخته شده شرکای تولید کننده ماشین بین المللی تبدیل شده! به عنوان یک رهبر در صنعت طراحی خودرو های داخلی، مشتریان اصلی Jettech شامل FAW خودرو، Dongfeng موتور، شانگهای خودرو، چانگان موتورز، Beiqi برگزاری، دیوار بزرگ خودرو، JAC، Beiqi، SEA، Haima موتور، Dongfengyu امنیتی و سایر داخلی بزرگ مارک ها و برخی از شرکت های خودرو سرمایه گذاری مشترک. کسب CIMC از JITEC هم افزایی را قادر می سازد از ادغام کسب و کار بالادست و پایین دست به سرعت بخشیدن به تشکیل کل قابلیت خدمات زنجیره صنعت و ایجاد صنعت موقعیت پیشرو در هسته تامین کننده خودرو. (میز 1)

4) سرمایه گذاری کمک، آینده انتظار می رود را پاسخ دهند. پیش از این، با جمهوری چک، تکنولوژی دو بار ذکر شده فرو ریختن است. همانطور که در اوایل به عنوان آغاز سال 2006، اجرای آن از هدف از طراحی قرمز تراشه خارج از کشور ذکر شده، اما لیست برگزار نشد. حذف ساختار قرمز تراشه، به منظور سازگاری با GEM ذکر شده در قطار صبح، با جمهوری چک دوباره در سال 2009 و افزایش سرمایه، اما انتظار نداریم که برنامه GEM آن رد شد. CAC به کسب کسب، بنابراین با حرف مک نر تکنولوژی Daichenxin به دام افتاده، پکن بو جین، نینگبو Huiya، فوجیان Bingzhong، شرق و بسیاری دیگر از شرکت های سرمایه گذاری به خارج از فرصت است. با جمهوری چک، یک دلیل برای شکست در نظر گرفته شده است وجود دارد "پیچیده حقوق صاحبان سهام." اطلاعات نشان می دهد که Tongji با جمهوری چک در مجموع 51 سهامداران، از جمله 11 سهامداران داخلی شخص حقوقی، 2 سهامداران شخص حقوقی خارجی، 35 سهامداران فرد طبیعی داخلی و 3 سهامداران فرد طبیعی در خارج از کشور بود. این واضح است که برخی از مردم می خواهید سوار سوار، ثروت یک شبه، اما رویای نهایی به جایی نرسیده است. ادغام در پرواز، که آیا آن را برای پس زمینه از شخص حقیقی یا سرمایه گذاری سهامداران سرمایه، یک عمل به موقع است. مهمتر از آن این زمینه از افراد و شرکت های سرمایه گذاری از طریق قرار دادن خصوصی تبدیل شده است ادغام سهامداران از چنگ فی، که تبدیل شدن به یک جامعه از منافع امکان حدس و گمان است، حدس و گمان است.


تجزیه و تحلیل نکات برجسته دیگر


2012، تولید جدید چین 12552 خودرو انرژی، در حالی که در سال 2011 فروش داخلی وسایل نقلیه جدید انرژی به 8159، فروش کلی نسبت به سال 2010، افزایش 60.36٪. بدیهی است، در سال 2010 به وسایل نقلیه جدید انرژی فروش بیش از 50٪ افزایش یافته است، اما با این حال، به دور از برنامه ریزی خودرو انرژی جدید چین در هدف 2015 برای حفظ مقدار 50 میلیون است که هنوز هم در پشت، که بدان معنی است که در کنار دو یا سه سال، توسعه وسایل نقلیه انرژی جدید و یا یک جهش کیفی، تولید و فروش را به مرحله توسعه فوق العاده با سرعت بالا را وارد کنید. (تصویر 3)

با توجه به موسسه مهندسی پژوهش صنعت لیتیوم (GBII) نظرسنجی، در سال 2012 ده بالا قدرت باتری لیتیوم مقدار خروجی BYD، قدرت تیانجین خدا مایرز، هیفی Guoxuan، شنژن Waterma، چین حمل و نقل هوایی لیتیوم، ژجیانگ Wanxiang، لی دین، نینگده است انرژی جدید، هنان جهانی پورسل، هاربین Guangyu. پتانسیل لیتیوم هوایی چین در پنج در آینده زمانی که از وقوع وسایل نقلیه جدید انرژی در صنعت سود با رشد بالا لذت ببرید.


در همان زمان، این شرکت به طور فعال شروع برای جنگ آماده. (لئویانگ) شرکت، آموزشی ویبولیتین به دولت گرید شرکت از استان ژجیانگ، ژجیانگ شرکت برق، هانگزو دولت شهری به انجام همکاری سه جانبه استراتژیک در Hangzhou در چارچوب اجرای 2 میلیون (از این پس به عنوان شرکت نامیده ) ماشین های الکتریکی پروژه لیزینگ خصوصی، به وسایل نقلیه الکتریکی (ماشین لخت) اجاره و ارائه شارژ ترجیحی برای حالت پایه از عمل، اجاره اتومبیل به مصرف کنندگان در Hangzhou. شده است محدود کردن توسعه وسایل نقلیه الکتریکی داخلی شد با دو مانع عمده هزینه بالا و شارژ دشوار است، مدل هانگزو انتظار می رود که از طریق این دو مانع در یک سقوط از بین شکستن، انتظار می رود برای باز کردن وسیله نقلیه الکتریکی داخلی مدل توسعه سابقه است. مدل لیزینگ به هنگام تولد به تعداد زیادی از نیازهای باتری، هواپیمایی چین لیتیوم آماده رفتن است.


تجزیه و تحلیل عملکرد کسب و کار


مقدار کل دارایی های یکپارچه به سال پرواز بعد از سال، با شروع از سراسر 645 میلیون در سال 2009، افزایش سال به سال، در حال حاضر نزدیک به ارزش دارایی 3 میلیارد، 4 سال نزدیک به 5 بار، نادر تر این است که در این دوره ، نسبت دارایی و بدهی در یک سطح پایین هستند، حتی اگر در اوج در سال 2010، هنگامی که نسبت دارایی و بدهی خود را کمتر از 35 درصد است، در حالی که در سال 2012، نسبت دارایی و بدهی 2011 اما به 25٪ کاهش یافته است، در حالی که کل دارایی به شدت در دارایی های همان زمان و بدهی این میزان کاهش افزایش یافت، عمدتا به دلیل ادغام CAC در طول کسب از طریق کسب سرب CATIC لی گرا، نشان می دهد که مدیریت این شرکت خوب را از طریق عملیات پایتخت بزرگتر و قوی تر است، به منظور برای به حداکثر رساندن منافع سهامداران. این شرکت یک بار دیگر از طریق عملیات بازار سرمایه با کسب فن آوری چک، انتظار می رود که یک بار دیگر کل دارایی های این شرکت به یک سطح جدید. (شکل 4)

هشدار خطر


1) ظرفیت باتری لیتیوم یون از ریسک بازار. باتری لیتیوم یون به عنوان یک محصولات با تکنولوژی بالا، بازار نرم افزار هنوز در مرحله کشت، مانند اتوبوس برقی و دیگر بازار هدف مهم است هنوز در مرحله برنامه تظاهرات محور دولت، نمی توانند به درستی پیش بینی چرخه بلوغ تجاری و هدف قرار دادن ظرفیت بازار.


2) پس از توسعه مدل گروه، خطر ابتلا به کنترل شرکت سرمایه گذاری افزایش یافته است. در سال 2011 این شرکت به اتمام ارائه غیر دولتی از سهام پروژه هوایی چین لیتیوم یون، در سال 2013 برای آماده سازی قرار دادن خصوصی اضافی با کسب فن آوری، شرکت به تدریج به جهت گروه، عملکرد عملکرد کلی شرکت های تابعه است تاثیر بیشتری داشته باشد. اگر شما نمی توانید به طور موثر کنترل کار سرمایه گذاری، تولید و مدیریت شرکت خواهد خطرات بزرگ به ارمغان بیاورد.


3) قرار دادن خصوصی خواهد افزایش سرمایه این شرکت دوباره، و سهامداران جدید در شرکت های سرمایه گذاری و افراد درگیر، پس محدودیت زمانی وجود خواهد داشت انتظارات فروش نسبتا قوی، زمانی که قیمت سهام تشکیل خواهد شد مقدار مشخصی از فشار است.


روند آینده قاضی


به طور کلی، ادغام در پرواز با جمهوری چک، سخت ترین زمان زمانی که کسب ارزش بازشناسی دارد، و آینده رو به رو است در همان زمان با جمهوری چک، عملکرد علم و فن آوری برای بازگرداندن رشد و لیتیوم را در میدان انرژی جدید هم افزایی حجم سنگین، این دو نیرو با هم، Chengfei یکپارچه عملکرد آینده رشد مداوم می توان انتظار داشت، به تازگی اعلام کرد افزایش قابل توجهی در عملکرد در سه ماهه اول فقط مقدمه است. در عملکرد رشد بالا و پیوسته را می توان انتظار داشت به رهبری قیمت سهام این شرکت انتظار می رود که همچنان به حفظ روند افزایش شوک