چنگدو یکپارچه به افزایش مقیاس بزرگ لیتیوم باتری اشاره کرد سرب رشد هندسی هنوز افزایش یافت

- Jan 11, 2017-

در کل لیتیوم باتری بخش، تعداد یکپارچه به عملکرد اخیر پرواز (002190.SZ) از خیره کننده ترین.

andquot; اندازه companyand #39; s صفحه شناور نسبتا کوچک است، بنابراین ممکن است منجر به سرمایه و دیگر حدس و گمان در its.andquot; نگرانی در مورد companyand #39; s روند بازار گفت:.

این قابل فهم است که Chengfei سهام مجتمع رز شدت به علت آن 6 ژوئیه اعلام دوباره پر کردن پیشنهاد به صنعت باتری لیتیوم andquot; غیر عمومی ارائه plan.andquot;

پس از آن، ادغام ابتدا از افزایش پرواز به آسمان، companyand #39; سهام s برای سه روز محدود محدودیت روزانه که شرکت در 18 تیر به تعلیق برای یک ساعت بود. با این حال، روز بعد از سر گیری معاملات، قیمت سهام به منظور محدود کردن ادامه.

تا 9 سپتامبر companyand #39؛ قيمت ها برخاسته است به 52.29 یوان بالا، مقایسه با ژوئیه 6 یوان 12.64 در قیمت باز شدن فقط دو ماه یا بیشتر companyand #39; s قیمت سهم 313.69% افزایش یافته است.

بنابراین، در پایان چه نوع andquot; غیر عمومی ارائه planandquot; Chengfei سهام افزایش بسیار شدید یکپارچه اجازه می دهد تا?

این اطلاعیه را نشان می دهد که مقدار کل درآمد حاصل از غیر-ارائه عمومی مطرح خواهد شد 1.02 میلیارد یوان تجاوز نمی کند و خالص درآمد حاصل از درآمد حاصل را مورد استفاده قرار گیرد برای افزايش سرمايه از نوع Li-ion هواپیمایی چین (Luoyang) شرکت گیم (از این پس به andquot؛ گویند CATIC لی ionandquot; پروژه باتری لیتیوم یون.

این قابل فهم است که هواپیمایی چین لیتیوم در سپتامبر 2009 گروه گروه صنعت هواپیمایی چین Air-to-Air موشک پژوهشگاه, فرعی کاملا متعلق تاسیس شد. از لیتیم در سال 2009 به راه اندازی لیتیوم آن هنوز مقیاس سه ماهه اول سال 2010 درآمد 16.1 میلیون یوان، سود خالص-24 به درستی شکل است میلیون.

این شرکت در حال حاضر قدرت باتری لیتیم تولید پایه فاز دوم پروژه ساختمان است. نسبت به فاز اول پروژه در حال حاضر تنها دو خط تولید و ظرفیت 30 میلیون هجری است, است در حال ساخت در فاز دوم پروژه را پوشش می دهد مساحت هکتار 525, بیش از 40 خط, ظرفیت تولید میلیون 680 هجری تکمیل خواهد شد.

Chengfei یکپارچه صدور طرح سرمایه گذاری کل پروژه 1.7 میلیارد دلار علاوه بر Chengfei ادغام، تیانجین Yufeng سهام سرمایه گذاری شرکت مدیریت، گیم چین هواپیمایی سرمایه گذاری منابع محدود Hongdu حمل و نقل هوایی (600316.SH) و صنعتی گروه شرکت هواپیمایی چین افزایش سرمایه مشترک خواهد نشان داد.

در میان آنها، افزايش سرمايه انباشته 1.02 میلیارد یوان همه افزايش سرمايه است انتظار می رود به حدود 60 درصد از سهام لیتیوم هواپیمایی چین.

در واقع المثنی کیف louis vuitton دوباره پر کردن لیتیوم هواپیمایی چین شده است قادر به توجه زیادی به بازار است به سادگی چون مفهوم لیتیوم باتری فقط برای گرفتن با andquot محبوب؛ خوب times.andquot; انتظارات خودروهای جدید انرژی در زمینه حمایت سیاست ملی به عنوان یکی از اصلی قطعات صنعت باتری لیتیوم در فضای گسترده ای برای توسعه یساولی خواهد شد.

بنابراین، دوباره پر کردن هواپیمایی چین لیتیوم شرکت واقع هندسی عملکرد رشد خواهد کرد؟

گفت: این شرکت تنها پس از اجرای پروژه، شرکت رشد با سرعت بالا را وارد کنید، پشتیبانی قوی توسط خط مشی صنعتی ملی صنعت انرژی جدید است که منجر به companyand #39؛ ثانیه کسب و کار آینده سود و مقیاس سطح رشد.

اوراق بهادار CIC تحلیلگر Zhenyi در گزارش پژوهش خود گفت، پروژه خیریه به مجتمع تجاری پرواز را در قسمت جدید انرژی باتری قدرت گسترش دهد شرکت خواهد شد مثبت عمده اما مسئله طرح وجود دارد عدم قطعیت، بنابراین andquot; موقت نیست به rating.andquot سرمایه گذاری؛

در واقع با توجه به طرح ادغام Chengfei به منظور اجرای این غیر جهت صدور این برنامه شما نیز companyand #39; s هیئت مدیره، ارزیابی نیاز به بدن صادر شده گزارش ارزیابی رسمی و تصویب کمیسیون سری روش.

این قابل فهم است که چنگ Fei ادغام محتوای کسب و کار فعلی ماشینکاری تراش بر اساس قالب های خودرو و قطعات خودرو.

از عملکرد گذشته companyand #39; s عملکرد تنها andquot استفاده می شود؛ flatandquot می تواند; برای نیمه اول سال جاری توصیف شرکت خرید و فروش 97.395 میلیون یوان، افزایش 17.66 درصد، سود خالص از 21.1921 میلیون یوان 9.53 درصد بیش از سال قبل به دست آورد.

هیچ یک از سهامداران قابل معامله ده بالا افشا در CMAI صندوق که تنها یک نهاد Minsheng اوراق بهادار خریداری سهام 320,000 در سه ماهه دوم سال جاری ساخت آن را سهامدار ششم بزرگ در گردش است. حتی در سه ماهه اول سال جاری و فقط رشد فعال این صندوق یکی است تنها یکی از چین و تایلند اما در سه ماهه دوم سال جاری این صندوق از سهامداران ده بالا قابل معامله سهام خارج شده است.