وقتی دود موج باتری لیتیوم محبوب سلیم از هواپیما حمل پو شارژ در هواپیما

- Mar 09, 2017-

در نان نینگ به بانکوک، چین پروازهای خطوط هوایی جنوب وقوع هواپیما در حادثه دود به علت دفع واحد به شارژ مناسب، پرواز ایمنی فرود برای جلوگیری از حوادث امنیتی جدی.


چین جنوبی هواپیمایی CZ6099 (Guilin - نان نینگ - بانکوک) پرواز را خاموش حدود 30 دقیقه شنیده خدمه کابین در خروج اضطراری مسافران فریاد واقع شده است، بلافاصله به مشاهده رفت، بود مسافران به لباس خود را خاموش و قرار دادن گنج اتهام به کابین به راه رفتن را گفت ردیف 41 مسافر جیب جیب لباس شارژ دود. خدمه رئیس عجولانه به توالت برای تایید که اتهام برای باز کردن گنج اتفاق بود، آنها را شارژ شارژ لباس سطل یخ قرار دهید و با آب معدنی خنک کننده و خیساندن قرار دادن، و به زودی شارژ گنج های دیگر پس از گزارش به کاپیتان، دود و اختصاص داده شده برای نظارت بر تا فرود. کاپیتان تصمیم به ادامه به مقصد، به عنوان مورد ممکن است. پس از فرود هواپیما در فرودگاه بانکوک، اشیاء مربوط به زمین واگذار شده است.

خبرنگاران یاد گرفته که این حادثه نمی شود آیا به آسيب هاي مسافران در پرواز بود استفاده از گنج اتهام نیست، قدرت دارای 50Wh، گنج در حالت بسته شارژ شارژ.

گزارش شده است که صندوق پستی شارژر دود احتراق خودبخودی پدیده شایع است و برخی از حوادث در احتراق خودبخودی انرژی شارژ تاریخ هستند در راستای مسافران حمل باتری لیتیوم هوای مورد نیاز حمل و نقل. در همان زمان مسئول گنج درگیر در حالت بدون استفاده از دود طبیعی هستند. حکم اولیه فوق مسئول صندوق در احتراق خودبخودی هواپیما به دلیل کیفیت شارژ خود را به اتصال کوتاه باتری لیتیوم ناشی از احتراق خود به خودي از باتری های لیتیوم است.

در استفاده و حمل شارژ صندوق عمران سازمان حمل و نقل هوایی در اکتبر 2011 صادر andquot; در تقویت توشه مسافر در حمل و نقل هوایی امن باتری لیتیوم noticeandquot; استفاده مسافران در هواپیما حمل لیتیوم قابل شارژ و سایر محصولات لیتیوم به وضوح تعریف شده و مورد نیاز. تا سال 2015، صادر مرجع هواپیمایی غیر andquot; مسافری به carryandquot; اتهام گنج andquot فرصت به اطلاع notice.andquot;

اخبار مربوطه در هواپیما به خانه شارژر چرا می تواند بررسی نیست? راز: شکستن سلول باتری در سوزش

2016 اخبار جشنواره بهار نزدیک، فرودگاه سرمایه نیز در اوج مسافر طلیعه. بخش های هواپیمایی، شارژ گنج بررسی می, اما می تواند. اما خبرنگار در بر داشت که برخی از مسافران دستورالعمل مربوطه درک بخش هواپیمایی منجر به برخی از وضعیت های غلط را اتفاق افتاده است. چرا گنج اتهام، اما هنوز مجاز به بررسی آن می تواند حمل? شب زندگی زندگی آزمایشگاهی برای پاسخ دقیق خود را.