شرکت های مرکزی باید در ایجاد یک پلت فرم واحد و یکپارچه برای وسایل نقلیه الکتریکی را

- Jan 11, 2017-

آینده خواهد شد تعدادی از کارخانه باتری "،" ماشین الکتریکی چین به ارزان می میرند، من فکر می کنم ممکن است پنجاه یا شصت هزار. "

در SASAC رهبری استقرار "شرکت های مرکزی از صنعت اتحاد ماشین الکتریکی"، در 22 اوت، 863 پروژه جدید خودرو انرژی گروه متخصص نظارت رهبر وانگ Binggang برای شرکت های مرکزی برق وظایف اتحاد خودرو، چین ماشین الکتریکی حالت عملیات کسب و کار، توسعه وسیله نقلیه الکتریکی در "هرج و مرج"، توسعه خودروهای الکتریکی با ویژگی های چینی، و به همین ترتیب در جاده ها، صریح.

آینده تعداد زیادی از کارخانه باتری خواهد مرد؟

"21 قرن": چگونه به تازه تاسیس شرکت مرکزی اتحاد ماشین الکتریکی نگاه می کنید؟

وانگ Binggang: این در واقع یک چیز خوبی است، بیشتر نشان می دهد که دولت از ماشین الکتریکی به عنوان یک توسعه استراتژیک صنعت، SASAC تابع شرکت های دولتی یک مقدار زیادی از منابع مهم، علاوه بر اتومبیل، و همچنین قدرت، انرژی و غیره. شرکت های دولتی به پاسخ مثبت به توسعه وسایل نقلیه الکتریکی، نقش برجسته کشور است. با این حال، اتحاد می تواند نقش کلیدی در نگاه نهایی در چگونه عمل، اگر قوانین عینی توجه برای بهره برداری از بازار، بیش از نقطه نظر مصرف کننده، سپس آن را موفق خواهد بود بازی کند. در مقابل اگر ذهنی شکست خواهد خورد.

"قرن 21": شرکت های مرکزی از اتحاد ماشین الکتریکی و دیگر اتحاد، یکی از بزرگترین ویژگی است که با هم در خارج از منابع صنعت خودرو سنتی آورده، از جمله قدرت، انرژی، آیا آن را تجاری سازی وسایل نقلیه الکتریکی در روند ترویج ؟

وانگ Binggang: من به ویژه می خواهم بگویم که روند تجاری سازی باید اهمیت زیادی به نیازهای مصرف کنندگان متصل کنید، ما در این منطقه انجام می شود کافی نیست.

من به تازگی در پروژه نمایشی از خودروهای الکتریکی خصوصی در Hangzhou، که در آن تمرکز شده است انرژی برق ایستگاه ایستگاه شارژ ملی ساخته شده است شرکت کردند. من خیلی خوش بینانه، و در حال حاضر بسیار کمیاب منابع زمین در شهرستان هستم، به اندازه ایستگاه شارژ است بسیار بزرگتر از ایستگاه های گاز. من فکر می کنم روش شارژ باید مناسب باشد، اقتصاد، از نقطه نظر مصرف کننده به ارزان تر، از کل جامعه است به سرمایه گذاری کمتر است.

در مقابل، تجربه گوانگژو ارزش یادگیری، آنها دو پیشنهاد: منطقه جدید از 20 درصد از فضای پارکینگ به وضع شبکه قدرت، به اتهام شمع، همچنین یک منطقه موجود چند به انجام تحول انتخاب شده است.

"قرن 21": وجود دارد گفت، چند شرکت مرکزی این فرصت را به زمان "جنبش محوطه."

وانگ Binggang: شرکت های دولتی را اشغال منابع مهم، مانند شبکه ملی، قدرت باید به کل جامعه برای لذت بردن از منابع، شارژ امکانات وسیله نقلیه الکتریکی باید برای کل جامعه باشد، به درخواست نظرات همه احزاب است.

در حال حاضر، در برخی از شهرستانها، اقدام شبکه باعث می شود مردم درک کنند که آنها را بیشتر، با توجه به چند مصرف کنندگان خود را در نظر بگیرند. به اعتقاد من بسیاری از شبکه برق وجود دارد عاقلانه، و من فکر می کنم آنها می توانید تشخیص. اگر ساخت ایستگاه شارژ در شهرستان زمین، و ساخته شده پس از این خودرو همچنین به ایستگاه شارژ رفت، ترافیک خوب است.

"قرن 21": شما باید یک مقاله در وبلاگ "مراقب باشید از کلاهبرداری های برقی در راه علم و فن آوری"، شما همچنین باید توجه داشته باشید که وسایل نقلیه جدید انرژی در حال رشد هرج و مرج؟

وانگ Binggang: بله، من به خصوص می خواهم به یاد دولت های محلی، برخی از آنها مشتاق به فرصت وسایل نقلیه جدید انرژی، توسعه صنعت خودرو، چرا که صنعت خودرو بسیار جذاب است، رشد تولید ناخالص داخلی است سرب روشن، دولت تکنولوژی نیست، یک بار کسی به فروش تکنولوژی، دولت های محلی را نگاه کنید، به سیاست های ترجیحی، سرمایه گذاری، زمین، و در نهایت چیزی جا توسعه یافته است، من از دولت محلی تماس بگیرید، باید آرام، برای امنیت ما باید دقت علمی حفظ .

"قرن 21": ما در حال حاضر 25 شهرستانها خلبان، پنج یارانه های انرژی جدید به شهرستان وجود دارد. حل مشکل از هرج و مرج جدید انرژی، دولت باید چگونه به درک وضعیت کلی؟

وانگ Binggang: از نقطه نظر ملی از این دیدگاه، من امیدوارم که این وسایل نقلیه جدید انرژی می تواند کمی سریع تر، در عرصه بین المللی است یک موقعیت مطلوب. اما این روند، بسیاری از چیزهایی که به نظر جزئیات کافی نیست، وجود خواهد داشت وضعیت هرج و مرج. شما گفت که 25 شهرستانها، از وضعیت فعلی، برخی از شهرستانها بسیار با شرایط مجهز نیست، برای تظاهرات مناسب نیست. در این مورد، دولت باید کنترل اوضاع، رهبری را افزایش دهد، یا وجود خواهد داشت بسیاری از بسیار چیزهایی کور است.

"21 قرن": شما چه فکر میکنید برجسته تر است؟

وانگ Binggang: باتری در اینجا برجسته ترین است، و در حال حاضر در همه جا در ساخت و ساز کارخانه باتری است، هیچ نبود از دولت محلی فریب خورده پدیده وجود دارد. من تخمین می زنند که تا پایان سال جاری یا سال آینده، خروجی باتری به مراتب بیشتر از خروجی خودرو، و ماشین بر روی آن تولید نیست، به طوری که مصرف کنندگان می توانند قبول یک فرایند نسبتا طولانی است. مصرف کنندگان، کارخانه ماشین منتقل نکنید، باتری بزرگ انجام داده است.

علاوه بر این، در حال حاضر پول، توسعه فن آوری باتری در آینده بازیگران، سرمایه گذاری در تجهیزات فعلی ممکن است بیهوده است. علاوه بر این تجهیزات می شد، اما نه تولید، نیازهای باتری آنقدر بزرگ نیست، و یا یک کارخانه باتری با ظرفیت بالا وجود دارد، اما مواد خام نمی تواند نگه داشتن، مانند دیافراگم به تعداد زیادی از واردات است. می توانید تصور کنید، در آینده خواهد تعدادی از کارخانه باتری می میرند.

علاوه بر مشکل برجسته از باتری، در همه جا وجود دارد برای ساخت ایستگاه های شارژ، در آینده خواهد مشکلات روبرو می شوند. در واقع، پس از یک سال یا دو عملیات تظاهرات، ما بسیاری از تجربه انباشته، به آرامی انجام، چینی ها یک ضرب المثل قدیمی، "تشدید کارگران چوب آیا اشتباه نیست."

علاوه بر این، آن است که اغلب گفت، شارژ باتری من، یک نفس از Shenzhen به گوانگژو، این بی معنی است، که اگر من اضافه کردن یک ماشین مخزن سوخت بزرگتر قادر به اجرا دورتر بدون سوخت گیری خواهد بود. و باتری خواهد بود سنگین تر، خطرناک تر است.

5 میلیون -6000000 ماشین الکتریکی ویژگی های چینی است؟

"قرن 21": شما در این وبلاگ برای بحث در مورد توسعه از ویژگی های چینی با جاده ها و یا جاده ها است. در حال حاضر برای یک مسیر منطقی شما باید برخی از درک عمیق تر؟

وانگ Binggang: من فکر می کنم به عنوان هسته است برای قرار دادن ماشین الکتریکی در چه اندازه از این خودرو، که در جاده ها منعکس شده در وسایل نقلیه الکتریکی در چین تمرکز خواهد کرد. اگر ما نیز ماشین الکتریکی با همان مشخصات خودرو های سنتی، طراحی و کشورهای خارجی خواهد بود که همان ماشین نهایی گران قیمت خواهد بود. به عنوان مثال، در سطح بین المللی به فروش می رسد، در سال آینده نیز در چین ذکر شده است، شنوایی نیسان باد، قیمت در حدود 300000 یوان است، من فکر می کنم این قیمت در چین ممکن است به سختی به فروش برساند.

به عنوان یک صنعت استراتژیک، ماشین الکتریکی در چین باید به بازار در مقیاس بزرگ گرا شود، برای مصرف عمومی، ماشین باید ارزان تر، نمی تواند 300000، من فکر می کنم ممکن است پنجاه یا شصت هزار، در نظر گرفتن اولیه از یارانه های دولتی ممکن است سی یا چهل هزار نفر است. من فکر می کنم این ویژگی های چینی از توسعه سریع خودروهای برقی در جاده ها است، و این ماشین در تولید کنندگان خارجی، آنها نمی تواند انجام نمی شود. ما به انجام ارزان، کوچک، و تنها در شهرستان اجرا، به طور کلی دو کرسی، بیش از چهار کرسی، سرعت نمی تواند بیش از حد بالا، مانند 70 کیلومتر است، به طوری که باتری می تواند بسیار کوچک است.

"قرن 21": شما گفته این مسیر نیز نیاز به نقش برجسته کشور؟

وانگ Binggang: بله، این کشور باید نقش رهبری را بازی کند. ما در اینجا برای رفتن به جلو از کمیته سازماندهی ملی از موضوع، آنها در یک پلت فرم برای وسایل نقلیه الکتریکی درگیر، پلت فرم نقش بسیار مهمی را به این امید که شرکت های مرکزی را به رهبری در طراحی مجدد یک پلت فرم برای اند وسایل نقلیه الکتریکی را به رهبری در ماژول باتری راه اندازی. حالا من این کشور را دیده اند، و اساسا قرار دادن ماشین الکتریکی در اصطبل من فقط گفت: کارآفرینان بسیار هوشمند، و می دانم که چه نوع از ماشین می توان به فروش، بالا پایان ماشین تنها در نمایشگاه استفاده می شود.

"21 قرن": مهم ترین موضوع است که هنوز هم هزینه های باتری؟

وانگ Binggang: این یک فضای بزرگ است، و در حال حاضر یک باتری برق وجود دارد به بازار سه یا چهار هزار دلار، یک ماشین احتمالا به اندازه کافی برای نجات ده درجه است، به طوری که باتری سی یا چهل هزار است. تجزیه و تحلیل دقیق از هزینه از باتری، باتری دارای هزینه های فنی، اما وقتی خروجی بزرگ است، هزینه های استهلاک تکنولوژی بسیار کوچک است، این است که، باتری هزینه اصلی تولید انبوه مواد خام است.

مواد باتری گران است، باتری نیکل متال هیدرید چرا نیست، چرا که نیکل بسیار گران قیمت است؛ چرا سلول سوخت گران تر است، چرا که شما می خواهید به استفاده از فلزات گرانبها پلاتین. هزینه از باتری های لیتیوم بسیار پایین است، و لیتیوم است که گران نیست، و در حال حاضر هزینه های دیافراگم برای اختصاص 20 درصد از باتری، اما دیافراگم تنها محتوای فنی نسبتا بالا از فیلم های پلاستیکی، در حال حاضر فیلم به واردات است، خیلی گران. هنگامی که تولید خود ما را بسیار ارزان است. در حال حاضر قادر به یک از شرکت های داخلی در تولید این فیلم شده است، و قیمت یک چهارم از خارجی است، آینده هنوز هم می تواند ارزان باشد. فضای باتری قیمت عالی است، یکی تولید انبوه است، یکی از محلی سازی از مواد است. در حال حاضر ما نیز ترویج محلی سازی مواد، غشای خود را دارند. اگر این راه حل، باتری می تواند رسیدن به یک بار یک هزار دلار مانند یک باتری خودروهای الکتریکی تا زمانی که 10000، همراه با هزینه های سه یا چهار میلیون خودرو نگاه کنید، و نفت و برق در سال تقریبا نجات 1 میلیون از.

80 استاندارد کیلومتر می تواند پایین تر؟

"قرن 21": در حال حاضر، شرکت های مرکزی در اتحاد چند گروه، از جمله خودرو، باتری، وجود دارد در حال شارژ و گروه های خدمات، وسط باتری، آیا شما فکر می کنم آنها را در زمینه فن آوری باتری می شود پیشرفت.

وانگ Binggang: من فکر می کنم از فن آوری باتری های فعلی و نسل بعدی تکنولوژی باتری بسیار مهم است. در این مرحله از تکنولوژی باتری، از نقطه تولید کنندگان از این دیدگاه، عملکرد کلی باتری ها تقریبا مشابه است، اما در کنترل کیفیت، سازگاری متفاوت است. حال سوال این است که چگونه به انجام این سیستم مواد فعلی، و سپس انجام یک کار خوب از کنترل کیفیت، امنیت انجام یک کار خوب. در مرحله بعد، پنج تا 10 سال بعد، باتری های جدید خواهد آمد، و در حال حاضر ما قرار دادن قدرت نسل بعدی باتری کافی نیست.

از حالا تا پنج سال آینده، من فکر می کنم که در مرحله اول از اتومبیل های برقی است، مرحله اولیه خواهد بود با مقیاس کوچک و، افزایش آگاهی هر کس از وسایل نقلیه الکتریکی. در پنج سال، در سال 2020، ماشین الکتریکی است انتظار می رود به شکل یک مقیاس کوچک، ارتقاء در مقیاس کوچک در جامعه است. من فکر می کنم ارتقاء در مقیاس بزرگ واقعی خواهد بود که ده سال آینده، این است که، بعد از سال 2020، به اعتقاد من است که تسلط بخش مواد جدید خواهد شد که در آینده از بازار ماشین الکتریکی استاد.

اما ما به اندازه کافی در این زمینه انجام نداده است، من این در بسیاری از موارد پاسخ. برای شرکت، تنها در مورد حال و آینده 5 سال، 10 سال مراقبت. 10 سال پس از ماده، و موسسات تحقیقاتی ملی در این بخش بسیار ضعیف، و ورودی بسیار کمی است. اما ژاپن، ایالات متحده، آلمان در حال سرمایه گذاری به شدت در تحقیق نسل جدیدی از باتری.

"قرن 21": شما در حال صحبت کردن در مورد سطح دولت از سرمایه گذاری؟

وانگ Binggang: بله، سرمایه گذاری دولت، شرکت های بازیگران است. من در مورد این، ما در حال حاضر با استفاده از باتری فسفات آهن لیتیوم است که توسط ما اختراع نشده، آمریکایی ها اختراع بسیار نگران هستم. ما همچنین با اختراع ثبت شده گرفتار شده است. فن آوری هسته ای از این نسل از باتری است، فن آوری هسته ای ما از نسل بعدی باتری نیست اگر ما هستند، بسیار بد است. این کسب و کار سرمایه زیادی نیست، امیدوارم که دولت می تواند برخی سرمایه گذاری، ساخت یک یا دو موسسات تحقیقاتی باتری.

"21 قرن": برای اتحاد شرکت های مرکزی شما هیچ پیشنهادات دیگر؟

وانگ Binggang: استاندارد بسیار مهم است، آن را به یک راهنمای به فن آوری است. استاندارد، من بیشتر در مورد است سرعت بالای ماشین های الکتریکی، می توان بالا مجموعه نگران هستم. حالا اولیه تعیین حداکثر سرعت 80 استاندارد کیلومتر، می توانید این کار را دوباره پایین تر نیست، به 70 یا 60، من بیشتر در مورد این مربوط می شود، من می دانم که این استاندارد نیز تحت بسیاری از بحث، من می دانم به نظر می رسد وجود دارد بتوان امید به کاهش برخی، بنابراین شما می توانید بیشتر از تعداد مورد نیاز قدرت وسیله نقلیه الکتریکی را کاهش دهد.

برخی از شرکت های امید به رها کردن به 40 کیلومتر وجود دارد، اما به چنین پایین، پس از آن وجود خواهد داشت یک دسته از ماشین با کیفیت بسیار پایین برای ورود به بازار، این من طرفدار نیست، که توسعه صنعت ماشین الکتریکی است بسیاری از عوارض جانبی و ترافیک نیز ممکن است فشار زیادی باشد.

و همچنین این ایده از زیر ساخت ها، فضاهای پارکینگ باید در شارژ آهسته بر اساس به تمرکز بر روی سریع شارژ مکمل، نسبت به سابق باید برای بیش از 90 درصد را به خود اختصاص، اما در حال حاضر فقط در مرحله اول از اکتشاف در انواع راه آیا مفید است، برای جلوگیری از ساخت و ساز در مقیاس بزرگ از ایستگاه های شارژ بزرگ است.

و پس از آن است که ارتقا پیمان صنعتی وجود دارد، البته، اتحاد بین شرکت های چینی است که هنوز هم بسیار دشوار است، به ویژه رابطه رقابتی بین یکدیگر در واقع، مدل های تولید اتحاد لازم نیست که دقیقا یکسان باشد، شکل خودرو می تواند ویژگی های، و به سازگار به عنوان آنجا که ممکن است به سازگار، مانند باتری، موتور، کمک به تولید در مقیاس بزرگ، کاهش هزینه های همه.

پس من هنوز هم امیدواریم که دولت می تواند آمد تا با یک برنامه نظر منجر به زودی به عنوان امکان پذیر است.