بریتانیا برای ممنوعیت فروش تمام اتومبیل های دیزل و بنزین و وانت از سال 2040

- Jul 29, 2017-

بریتانیا ممنوعیت تمام اتومبیل های بنزینی و دیزلی و وانت های جدید را از سال 2040 میلادی ممنوع می کند از جمله اینکه ترس افزایش سطح اکسید نیتروژن در معرض خطر برای سلامت عمومی است. diesel-pollution.jpg

تعهد، که به تعهد مشابه در فرانسه پیروی می کند، بخشی از طرح پیشنهادی دولت برای تصفیه هوا است که در قبال یک داد و ستد دائمی طولانیمدت قضایی بوده است.

دولت هشدار داد که حرکت، که همچنین در وسایل نقلیه هیبریدی انجام خواهد شد، به دلیل تاثیر غیر ضروری و قابل اجتناب که کیفیت هوا ضعیف در سلامت مردم بود، مورد نیاز بود. وزیران بر این باورند که این بزرگترین خطر زیست محیطی برای بهداشت عمومی در انگلستان است که هزینه تولید سالیانه آن در حدود 2. 7 میلیارد پوند است. file-20170721-14743-1c43wc3.jpg

"به همین دلیل است که ما در حال تهیه شوراهای با بودجه جدید برای سرعت بخشیدن به توسعه برنامه های محلی، به عنوان بخشی از برنامه بلندپروازانه £ 3bn برای پاکسازی کثیف هوا در سراسر جاده های ما."

طرح نهایی که تا پایان ماه ژوئیه به وقوع پیوست، پس از یک گزارش پیش نویس که وکلای زیست محیطی آن را "بسیار ضعیف تر از امیدواری" توصیف می کنند، می آید.

وزیر محیط زیست، مایکل گوی، امیدوار است که در نشست نهایی خود در روز چهارشنبه پس از ماه ها از مشاجره قانونی، به دریافت پذیرش بهتر برسد.

جلسات مختصری در مورد برنامه هایی که توسط گاردین دیده می شود تمرکز سنگین بر مراحل را که می تواند برای کمک به شوراهای بهبود کیفیت هوا در مناطق خاصی که انتشار گازهای گلخانه ای از آستانه اتحادیه اروپا برداشته است تکرار کند.

اقدامات ضروری برای مقامات محلی که بارها و بارها قوانین اتحادیه اروپا را نقض کرده اند، شامل تأسیسات اتوبوس و دیگر حمل و نقل عمومی، تغییر طرح های جاده ای و تغییر ویژگی هایی مانند تقاطع ها و قطارهای سرعت می شوند.

چراغ های ترافیک مجدد برنامه نیز در طرح های محلی گنجانده شده است و شوراها 255 میلیون پوند برای تسریع در تلاش های خود به آنها داده شده است. نقاط انتشار انکشافی محلی لازم است که طرح های خود را تا ماه مارس 2018 طراحی کنند و تا پایان سال نهایی شوند. انتظار می رود که یک طرح ریزشی هدفمند نیز گنجانده شود.

بعضی ها می خواهند ابتکار عمل در سراسر کشور را در مسیری که در لندن دنبال می کند، معرفی کند که یک بار شارژ سمی "10 کیلووات" است که در هر روز هفته تا 10 هزار خودرو قدیمی ترین و هدر می رود.


فیس بوک توییتر Pinterest

منابع اصرار داشتند در حالی که ایده اتهامات در جدول بود، هیچ برنامه ای برای مجبور کردن شوراها برای معرفی آنها نبود و اولین اقدامات دیگر خسته شده بود.

آنها امیدوارند که قدمت این طرح در روز چهارشنبه، برنامه ای برای ممنوعیت فروش دیزل و بنزین به طور کامل تا سال 2040 باشد، که در راستای تلاش های امانوئل مکرون در کانال است.

رییس جمهور فرانسه اقداماتی را جهت کمک به کشورش در دستیابی به اهداف خود در زمینه موافقت نامه هواشناسی پاریس انجام داد، در یک اعلامیه که یک روز پس از آن اعلام شد، «VolvoVo» اعلام کرد که از سال 2019 تنها خودروهای الکتریکی و هیبریدی را تولید خواهد کرد.

این تصمیم به عنوان آغاز پایان برای تسلط موتور موتور احتراق داخلی در حمل و نقل پس از بیش از یک قرن مورد تقدیر قرار گرفت.

پروفسور دیوید بیلی، متخصص صنعت خودرو در دانشگاه آستون، گفت: "زمان بندی مربوط به اینجا به اندازه کافی بلند مدت است که به طور جدی مورد توجه قرار گیرد. اگر تصویب شد، یک سیگنال بسیار واضح برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان جهت مسیر سفر ارسال خواهد شد و ممکن است گذار به اتومبیل های الکتریکی را تسریع کند. "

بسته بندی با کیفیت هوا بریتانیا نیز شامل 1 میلیارد پوند در خودروهای کم مصرف است که شامل سرمایه گذاری نزدیک به 100 میلیون پوند در زیرساخت های شارژ بریتانیا و تأمین مالی «ماشین های پلاگین» و «کمک های مالی» است.

همچنین برای صندوق سرمایه گذاری بهره وری 290 میلیون پوند هزینه خواهد شد که به سمت پیشروی و پرداخت پول به سوی تاکسی های کم انتشار می رود.

این گزارش همچنین شامل کمک هزینه هوایی برای شوراها، صندوق سبز برای وسایل نقلیه کم کربن، 1.2 میلیارد پوند برای دوچرخه سواری و پیاده روی و 100 میلیون پوند برای کمک به کیفیت هوا در جاده ها خواهد بود.

این استراتژی در میان هشدارهایی است که سطح بالای آلودگی هوا در بریتانیا می تواند 40،000 مرگ زودرس در سال باشد.

یک قاضی گفته بود که طرح های اصلی دولت برای مقابله با این مسئله، که شامل پنج ناحیه هوای تمیز بود، تا حدودی غیرقانونی بود. از دولت خواسته شد تا پیش نویس سیاست جدیدی برای مقابله با آلودگی هوا از طریق ترافیک دیزلی قبل از انتخابات ارائه دهد.

پس از آن به دادگاه دعوت شد تا توضیح دهد که چرا تا به حال پس از انتخابات، درخواستی در آخرین لحظه به تاخیر انداختن پیش نویس سیاست هایش ایجاد کرده است.

جیمز ایدی QC، نماینده دولت، گفت که سیاست آماده است تا منتشر شود، اما بحث برانگیز خواهد بود و بنابراین باید پس از انتخابات متوقف شود.

وی گفت: "اگر طرح پیش نویس را منتشر کنید، تمام مسائل مربوط به اختلاف نظر در انتخابات را ... مانند رها کردن یک بمب بحث برانگیز"، اضافه کرد که می تواند رعایت قوانین مربوط به خنثی بودن سرویس های دولتی را به خطر بیندازد و منجر به سیاست گذاری یک برنامه توری شود. .

با این حال، قضات گفتند که دولت مجبور به انتشار طرح پیش نویس با نسخه نهایی مورد نیاز در پایان ماه ژوئیه است.


فیس بوک توییتر Pinterest May از نظر تعداد کمی از پیشنهادات خاصی ارائه نشده است و شهرها و شهرهایی را که وسایل نقلیه آلوده ممکن است با اتهامات، سطح اتهامات و یا دامنه یا ارزش هر طرح غربالگری مواجه شوند مشخص نمی کند.

در عوض، این طرح مسئولیت اقدامات مقامات محلی را برعهده دارد: "مقامات محلی در حال حاضر مسئول بهبود کیفیت هوا در منطقه خود هستند، اما انتظار می رود که راه حل های جدید و خلاقانه ای برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در اسرع وقت ایجاد کنند، در حالی که اجتناب از تاثیر نامناسب در موتورسیکلت. "

تجزیه و تحلیل در اسناد نشان می دهد افزایش تعداد CAZs از شش برنامه ریزی شده تا 27 خواهد شد تا حد زیادی بیشترین تاثیر را در کاهش آلودگی و ارائه مزایای هزینه بیش از 1 میلیارد پوند. سیاست CAZ می تواند بیش از 1000 بار NO2 بیشتر از یک طرح انهدام را کاهش دهد، حتی اگر این طرح دیسک های قدیمی را جایگزین اتومبیل های الکتریکی کند.

اما قبل از معرفی شارژ CAZ برای وسایل نقلیه دیزلی، مانند حذف موانع سرعت و اتوبوس های تکمیل شده، مقامات محلی مجبور بودند تمام گزینه های دیگر را از بین ببرند.

دولت ائتلافی پیش بینی کرده بود که تقریبا هر خودرویی و خودرویی که تا سال 2050 انتشار بسیار کم داشته باشد - حرکتی که دولت اذعان کرد، نیاز به تقریبا همه خودروهای جدید و وانتهای فروخته شده برای انتشار در نزدیکی صفر را در اختیار دارد 2040 ". بنابراین مشخص نیست که تا چه اندازه تعهد جدید توانایی انگلیس در دستیابی به نیازهای کیفیت هوا را بیشتر کند.

ClientEarth، گروه مبارزاتی که به طور موفقیت آمیز از طریق دادگاه در زمینه بحران آلودگی هوا در انگلستان پیگیری شده است، به سخنان محرمانه در مورد اعلامیه گفت، اما گفت که وزیران باید اقدامات فوری برای مقابله با بحران آلودگی هوا در انگلستان انجام دهند.

مدیر عامل شرکت جیمز تورنتون گفت: "دولت برخی از اقدامات امیدوار کننده را با برنامه های کیفیت هوا انجام داده اما ما باید جزئیات را ببینیم." "یک سیاست مشخص برای انتقال افراد به وسایل نقلیه خنثی با ممنوعیت فروش بنزین و اتومبیلهای دیزلی و کامیون ها پس از سال 2040 استقبال می شود، همانطور که بودجه بیشتر برای مقامات محلی است.

"با این وجود، قانون می گوید که وزیران باید در نهایت به کاهش سطح غیر قانونی آلودگی هوا دست یابند، بنابراین هر گونه اقداماتی که در این طرح اعلام شده است باید بر آن تمرکز شود."

صدیقه خان شهردار لندن خواستار اقدامات شدیدتری برای مقابله با آلودگی هوا شده است که در سالانه 9000 نفر در پایتخت کشته می شود.

منبع هالیوود در مورد اعلام حکومت شکیبایی داشت. "ما باید به جزئیات کامل نگاه کنیم، اما آنچه که لندنرها از تاثیرات بهداشتی وحشتناک آلودگی هوا به شدت به آن نیاز دارند، یک صندوق انهدام دیزل به طور کامل تامین می شود - و آنها هم اکنون به آن نیاز دارند."

Areeba Hamid، هوادار تمیز هوا در Greenpeace گفت: "دادگاه عالی روشن بود که دولت باید در آستانه آلودگی هوا سمی در انگلستان در کوتاهترین زمان ممکن را کاهش دهد. این طرح هنوز فاصله دارد.
"دولت دیگر نمی تواند از مسائل مربوط به ماشین های دیزل مسدود شده و آلودگی های شهر هایمان خجالت بکشد و هم اکنون باید راه حل های واقعی را ارائه دهد، نه تنها جادوگران. این بدان معنی است که مناسب مناطق تمیز هوا و بودجه برای حمایت از مقامات محلی برای مقابله با آلودگی غیرقانونی و ناامن است. "