دوچرخه دست آزمایشی جدید انرژی 2017 می خواهد آن عرضه بیش از 40 میلیون باطری

- Mar 02, 2017-

به تازگی، ابر انرژی وسایل نقلیه جدید شرکت گیم (این پس ارجاع شده به ابر به عنوان andquot؛ از energyandquot جدید;) کنفرانس برگزار شد در پکن، شنژن باک قدرت باتری، آموزشی ویبولیتین (از این پس به andquot؛ گویند نام تجاری باک batteryandquot؛) برای حضور در جلسه دعوت به عمل آمد. به عنوان یک شریک استراتژیک آفتابی جدید انرژی باتری بیش از 40 میلیون از باک باتری امسال، پوشش H18650CIL خرید-2.4Ah و N18650CL-2.75Ah و دیگر مدل های لود شده در این SUVπ3 متوسط جدید و کوچک SUVπ1 و مدل های دیگر در.


عکس: ابرهای مدل جدید - π1 و π3 هستند

این هم مدل π1 انتشار انرژی جدید خواهد شد که مدرنیته دو: شهر نسخه مطابق 24 درجه، 0-50 کیلومتر در ساعت شتاب با حدود عموماً، 200 کیلومتر بالاتر از مسافت پیموده شده مناسب برای رفت و آمد در شهر; برق، 0-50 کیلومتر در ساعت شتاب با کمتر از 4.5s، 330 کیلومتر بالاتر از مسافت پیموده شده برای دیدار با cityand #39; نیاز ترافیک بین شهری. به عنوان بازار فعلی زندگی نادر بیش از 300 کیلومتر خودرو انتخاب دما از مواد داروي 18650 استوانه باتری, از چگالی انرژی چرخه عملکرد و ابعاد دیگر به نیازهای وسایل نقلیه.

باتری Beike است انتخاب قبلی خط تکنولوژی مواد سه گانه شرکت چگالی انرژی باتری قدرت از 176wh اولیه / کیلوگرم افزایش یافته به 232wh فعلی / کیلوگرم پیگیری می شود بیشتر به افزایش تقریبا 300wh / kg. در سال 2016، باک در طول سال بیش از 50000 قدرت باتری, در تمام قدرت داخلی باتری شرکت رتبه دوم، کلی قدرت باتری سهم بازار حدود 10%، به خصوص در خودروهای جدید انرژی با سه گانه قدرت باتری بازار سهم نزدیک به 30 درصد رسیده است.

تصویر: و باک 18650 سلول های استوانه ای

ابرها مربوط به انرژی جدید رسمی گفت: باک رهبر در صنعت باتری قدرت, به خصوص در زمینه مواد سه گانه و 18650 استوانه کوچک باتری، با پشتیبانی از فناوری تولید و بازار بالغ است. ما بسیار خوشحال می شود قادر به همکاری با باک باتری، امیدواریم که که هر دو طرف را بازی کامل به مزایای کاربران را بیشتر عمر طولانی باتری خودرو انرژی جدید است.

ابر است جدید انرژی صنعت خودرو, andquot; newandquot;، تأسیس شده در 4 دسامبر سال 2015 20 ژانویه 2017 دسترسی به توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون دستورالعمل شدن ده اول برای به دست آوردن خالص الکتریک خودرو سواری تولید صلاحیت شرکت. ابرها با نام تجاری تعیین موقعیت در عمومی مورد علاقه با کیفیت بالا جدید انرژی وسایل نقلیه، با تمرکز بر خالص برق SUV, شعار است andquot برای تغییر و health.andquot; علاوه بر توسعه سه سیستم برق، ادغام خودرو، سبک و دیگر تکنولوژی الکتریکی خالص، شبکه هوشمند و اتوماتیک رانندگی و سفر موبایل و دیگر جلو، به دنبال تکنولوژی و خدمات به انجام طرح هدف مستقل با نام تجاری طبقه اول برای 5 سال، 10 سال تبدیل شدن نام تجاری معروف بین المللی است.

باک به عنوان صنعت برق باتری andquot; elderlyandquot;، از سال 1385 در زمینه قدرت باتری درگیر، همان سال ساخته شده Chinaand #39; s اولین خط تولید باتری 18650 خودکار. پس از سال ها از نوآوری های علمی و فن آوری، در حال حاضر ارتقاء باک در زمینه قدرت باتری را ظرفیت فنی ترین برش لبه و ماهر ترین ظرفیت برای دانگ فنگ, فاو, Zhongtai و بسیاری از تولید کنندگان ماشین های معروف دیگر به ارائه قدرت باتری و برق باتری راه حل برنامه.