پکن وسایل نقلیه جدید انرژی کمک هزینه معامله جدید اتومبیل های برقی بی سر و صدا فرود قیمت

- Jan 09, 2017-

جدید Yearand #39; s روز انرژی جدید طلیعه صنعت خودرو در استاندارد جدید یارانه: یارانه از سال 2016 به کاهش 20 درصد یارانه های مالی محلی باید 50% مبلغ یارانه های مرکزی دوچرخه تجاوز نمی کند. محاسبه پایین مربوط به دوچرخه بيشترين تفاوت قیمت بیش از 40000 یوان تولید. استفاده از تعطیلات آخر هفته، خبرنگار بازدید شهر شماره جدید انرژی خودرو 4S فروشگاه در بر داشت که بسیاری از مارک های اتومبیل در بی سر و صدا را به قیمت.


نمایندگی جرات ذخیره اتومبیل نیاز به کتاب


نسخه جدید سیاست یارانه انرژی وسایل نقلیه جدید شیب کوچک نیست. پکن بازار فروش مدل جدید انرژی EU260 به عنوان مثال، قیمت اصلی است 23.99 میلیون یوان در سال 2016، یارانه های دولت 55000 یوان، یوان 55000 یارانه در پکن قیمت یارانه 12.99 میلیون. با توجه به قرارداد جدید دولت یارانه یوان استخدام 44000 بالاترین یارانه محلی 22,000 یوان. این است که به لحاظ نظری، امسال، یارانه ها کاهش می یابد و با استخدام 44000 یوان. وسایل نقلیه جدید انرژی را به قیمت معامله جدید، مصرف کنندگان بویژه در مورد تعداد خرید نگران هستند.


به تازگی، انرژی جدید Beiqi گفت: مدل های جدید قبل از جشنواره بهار در 2017 قیمت خواهد شد, مصرف کنندگان هنوز هم قیمت خرده فروشی را قبل از پایان شیب (به جز فروش) به فروش محصولات جدید Beiqi کمک هزینه می تواند. گزارش شده است که در سال 2016، پکن خودکار جدید انرژی فروش تجمعی بیش 51,000، افزایش 153.4%.


دیروز، خبرنگار به شرق پنجم راه حلقه، در نزدیکی کاخ سفید فروشنده خودرو پکن فروشگاه رفت، بسیاری از خانواده ها را آخر هفته به فروش اتومبیل. وقتی خبرنگار پرسید ماشین الکتریکی، کارکنان فروش گفت فروشگاه ماشین نیست، هیچ مدل صفحه نمایش. andquot; سال گذشته به ماشین دسامبر گذشته 20 یا پس فروش خارج و سپس دیگر مغازه به ماشین جدید. همه فروشگاه ها در حال حاضر اساسا ماشین را ترک، ترس از کاهش یارانه, یک ماشین از دست چند میلیون.


کارکنان فروش گفت که قبل از جشنواره بهار و یا بر اساس اصل قیمت برای فروش اتومبیل، اما نیاز به کتاب پیش، مانند EU260، هم صبر کنید تا حدود اواسط ژانویه به ماشین برنامه ریزی شده است. andquot; پس از جشنواره بهار قیمت نامشخص است، آن را به بالا، خرید پرداخت نزدیک attention.andquot برآورد شده است;


4S فروشگاه به حفظ قیمت اصلی بر روی کارت اول


چه در مورد مارک های دیگر بازدید خبرنگاران نشان داده است که بسیاری از انرژی وسایل نقلیه با نام تجاری جدید بی سر و صدا پس از جدید Yearand #39; s قیمت. BYD شین EV300 e6 e5 مسافت پیموده شده است بیش از 300 کیلومتر, قیمت یوان استخدام 44000 رز; Geely Dorsett EV قیمت قیمت یوان 36000 تغییر نکرده است; ، اما گفت: کارکنان فروش قیمت پس از جشنواره بهار مطمئن است و در حال حاضر رزرو 5 روز پس از ماشین منتظر.


انتقال به منظور یدلایمخیرات 2016 استاندارد را یارانه برخی از مغازه 4S برای اتومبیل پیش ذخیره در کارت خوب را به مصرف کننده برای خرید. اگر چه خود اتومبیل ماشین جدید است، اما هویت یک ماشین استفاده می شود. andquot; وجود دارد بیش از 10 دستگاه خودرو اتومبیل فروشگاه کارت خوب است و این خودرو نیز می توانید با توجه به قيمت قدیمی فروش. به شما منتقل، اما همچنین به پرداخت بیش از 5000 یوان بیش از چند میلیون دلار صرف strong.andquot; andquot; 4S فروشگاه کارکنان فروش گفت.


علاوه بر این، وجود دارد منحصر به فرد با نام تجاری ماشین قیمت با توجه به معرفی سیاست های خود وجوه، یارانه های موقت به برخی از شکاف را تشکیل می دهند که مصرف کنندگان نمی خواهد احساس فاصله قيمت است بسیار بزرگ در یک بار. اما به طور کلی، قیمت بازار خودروهای جدید انرژی روند اجتناب ناپذیر است.


مصرف کنندگان به جلو نگاه به مدل های مقرون به صرفه


آن را درک کرده است که 2017 به 2018، مسافت پیموده شده 100 کیلومتر به 150 کیلومتر از وسایل نقلیه الکتریکی خالص برای یارانه مرکزی 20،000 یوان است; به 250 کیلومتر یارانه یوان 36000 کیلومتر 150; بیش از 250 کیلومتر به 4.4 میلیون. 2019 به 2020، یارانه های مرکزی و محلی در 2017 و سقف بر اساس استاندارد و سپس پایین 20%.


با توجه به سیاست قدیمی یارانه یارانه متوسط عادی جدید انرژی وسایل نقلیه 11 میلیون در حالی که برخی یارانه اتوبوس هستند تا ارتفاع چند صد هزار دلار یا حتی صدها میلیون. در سال 2016، Chinaand #39; s جدید انرژی فروش خودرو و یا بیشتر از واحدهای است که بدان معنی است که دولت باید آمد تا با حدود 50 میلیارد یوان برای یارانه. صنعت معتقد است که یارانه به شیب به منظور افزایش رقابت هسته، بهبود سطح فنی مجبور خواهد شد. اگر چه وسایل نقلیه جدید انرژی توسط تاثیر فشار کوتاه مدت در معامله جدید است، اما خواهد شد همچنین این فرصت برای از بین بردن تعدادی از قدرت را در حال حاضر، قوی و با تکیه بر یارانه برای زنده ماندن قیمت خودرو، انرژی های نوین در صنعت خودرو از دراز مدت بهره مند نیست.


andquot; قیمت پایین, مسافت پیموده شده زندگی خیلی کوتاه است; مسافت پیموده شده زندگی بالا و قیمت خیلی زیاد است، این پول خرید می توانید درجه بالاتر سوخت وسایل نقلیه. قیمت بازار مدل های جدید انرژی هستند هنوز هم نه much.andquot; مصرف کنندگان گفت: امیدواریم که ماشین قیمت را می توان معرفی مدل ها مقرون به صرفه.