پکن جدید انرژی خودرو پر فروش بخشی از هدف و یا غیر معتبر

- Feb 20, 2017-

جدید یارانه های انرژی در قرارداد جدید و andquot; directoryandquot; نقش دوگانه محاکمه مجدد جدید انرژی خودرو کسب و کار عملکرد شگفت زده. نمایش داده ها که در ژانویه 2017 جدید انرژی مسافر ماشین فروش 5400 پایین سال 61 درصد در سال. و به عنوان نیروی محرکه اصلی خودروهای جدید انرژی Beijingand #39; s جدید انرژی بازار خودرو تازگی در ظاهر می خواهید مصرف کننده برای خرید خرید می توانید، نمایندگی می خواهید به فروش می تواند وضعیت شرم آور فروش نیست.


در این زمینه مسافر ملی اطلاعات بازار خودرو، دبیر کل Cui Dongshu مصاحبه با خبرنگاران گفت: andquot; جدید Yearand #39; s بازار انرژی، نمایش پایین آماده تولید و بازاریابی ویژگی. این شروع جدید اسلش خودرو یارانه انرژی و اعلام بررسی پدیده موقت در این روند با انتشار فهرست منتشر شده در فوریه، وسایل نقلیه جدید انرژی در مسیر خواهد بود.


بنابراین فروش فعلی خودروهای جدید انرژی در پکن در پایان چگونه است؟ به منظور درک بیشتر شرایط فروش انرژی جدید خبرنگار بازدید پکن الکتریک خودرو 4S فروشگاه فروش، روند مصاحبه متوجه شد که حتی اگر یارانه معامله جدید, اما با فرود آمد andquot directoryandquot;، 4S فروشگاه طوری که نمایندگی فروش به فروشگاه ماشین جدید ادامه هنوز هم می تواند نه برای مصرف کنندگان خودروهای جدید بر روی کارت. و برای شاخص خواهد بود andquot گذشته؛ نيمه جدید انرژی ownersandquot;، یا برخورد خواهد andquot; مجموع شش ماه دوره حفظ، با توجه به تغییرات خط مشی برای تقریبا سه ماه زمان می توانید وسایل نقلیه، خرید andquot; شاخص های منسوخ خجالت.


علاوه بر این، پکن خودکار کنترل کامل از سیاست های اصلی همان شرایطی 2017 جدید خودرو میزان یا قبل از آوریل استفاده خواهد شد.


پکن وسایل نقلیه جدید انرژی را به طور کامل قطع شده


بخشی از شاخص و یا معتبر نیست


به تازگی، شد خبرنگاران به سرک حلقوی چهارم Guangying غرب جاده جنوبی و شرقی بنیاد بین المللی خودرو شهر پکن خودکار فروش توزیع مرکز، با مراجعه به تعدادی از برندهای خودرو 4S فروشگاه، که مغازه 4S فعلی خودروهای جدید انرژی به مغازه دچار معضل فروش می تواند.


11 فوریه خبرنگار اول به جاده Guanghe غرب در مغازه 4S انرژی جدید پکن واقع شده بود. با توجه به فروش کارکنان، فروشگاه فعلی از جمله EU260، EV160، از جمله وسایل نقلیه جدید انرژی فروش موقت معلق هستند. هنگامی که خبرنگار درباره دلایل فروش، کارکنان فروش چون گفت: andquot خودرو انرژی جدید; directoryandquot; دوباره است، هیچ محصول andquot directoryandquot;، ماشین جدید حتی به ماشین فروش وجود دارد بنابراین حال فروشنده به توقف فروش نه کارت خواهد داد


در واقع فروش وسایل نقلیه جدید انرژی نه فقط انرژی جدید خودرو پکن است. 12 فوریه مصادف با تعطیلات آخر هفته، به BYD 4S فروشگاه مصرف خودرو از حد معمول بسیار بیشتر است. با این حال، پس از تماشای ماشین و مطالعه آنها دریافت پاسخ andquot; فروشگاه در حال حاضر ماشین فعلی وجود دارد، آن می شود به پرداخت اولین اتومبیل سپرده موقت ماشین در card.andquot؛ اشاره نمی تواند


واقع شده در مغازه 4S شرقی بنیاد بین المللی خودرو خودرو Geely شهر در Geely Dorsett EV غرفه فروش هیات خبرنگاران که در حال حاضر همه جدید انرژی نمایندگی در پکن به صورت مشکل مشابه گفت. قبل از دولت به علت کاهش یارانه برای خودروهای جدید انرژی منجر به کاهش سود تولیدکنندگان تولید کنندگان آخرین قیمت راهنمایی، بنابراین ماشین فروش جرات را داده اند.


به گفته خبرنگار یاد گرفته که مسافت پیموده شده زندگی 2016 بیش از 250 کیلومتر جدید انرژی یارانه تا مدل های 11 میلیون با توجه به یارانه در 2017 است یارانه های مرکزی و محلی یارانه در همان زمان پایین، بنابراین این yearand #39; s یارانه فقط 66,000 یوان راست پایین استخدام 44000 یوان است.


andquot; در این مرحله اگر چه راهنمای تولید کنندگان قیمت به تدریج می آیند و، اما همچنین باید برای تکمیل مدل پیشنهادی اعلام و audit.andquot; کارکنان فروش گفت که در غیاب andquot; returnandquot; قبل از ترخیص وسایل نقلیه جدید انرژی هنوز نمی دهد مصرف کنندگان فروش می تواند.


آن گزارش شده است که در ژانویه 8, مرکز خدمات فنی خودرو در نسخه andquot; در ofandquot تنظیم است; وسایل نقلیه انرژی جدید برای ترویج استفاده از مدل های پیشنهادی دایرکتوری andquot; اعلام noticeandquot، شرکت تولید خودرو از طریق andquot; directoryandquot; آنلاین گزارش سیستم صادر شده در سال 2016 andquot; Catalogandquot; 1-5 دسته ای دوباره اعلام و تایید. انتظار می رود تا پایان فوریه اعلام می شود. این بدان معنی است که وسایل نقلیه جدید انرژی پایان فوریه جدید ندارد فروش ماشین می باشد.


لازم به ذکر است که متاثر از سیاست پکن، 2016، شماره 4، 13460 وسایل نقلیه جدید انرژی برخی از شرکت کنندگان روبرو می شوند از خجالت اجباری شدن شاخص های خواهد شد.


به عنوان یکی از امضا کنندگان فعلی خانم مائو در گفت وگو با خبرنگاران گفت: تمام شده خودرو خود را از تاریخ فوریه 26 فهرست قصد جشنواره بهار پس از انتخابات در خرید. اما در حال حاضر، خودرو 4S فروشگاه فروش حتی اگر فروش می توان بر روی کارت نیست، می گویند. andquot; در مجموع شش ماه دوره حفظ و نگهداری با توجه به تغییرات خط مشی برای حدود 3 ماه زمان می توانید وسایل نقلیه و امید است که در بخش مربوط به توجه به درستی رسیدگی یا فرمت مناسب خرید.


کمک هزینه قرارداد جدید برای افزایش قیمت ها


وسایل نقلیه جدید انرژی صورت هزینه آزمون


در حال حاضر منطقه فروش اصلی وسایل نقلیه جدید انرژی هستند تقریبا محدود به مقررات قسمت محدود از یارانه ها و سیاست های ترجیحی برای امتیازات دو از شهرهای بزرگ و نمایندگی در شهرستان بزرگ هزینه بسیار بالا ساختمان. یعنی تا حدود سه ماه اختلال فروش نمایندگی کسری بودجه عظیمی روبرو خواهد شد.


وجود دارد فروشنده مسئول برای خبرنگار که گفت با توجه به کاهش قابل توجهی در یارانه، می خواست به حال به استفاده از برخی از ماشین قیمت تولید قطع و یا محروم حتی آینده از بازار برداشت خواهد شد. andquot; برای تولید کنندگان ماشین های جریان اصلی، اگر نه در کل زنجیره به کاهش سود برای مقابله با کاهش یارانه کاهش تکیه، اطمینان حاصل شود که این yearand #39; s جدید ماشین قیمت و یارانه بعد از قیمت سال گذشته در جریان انرژی جدید وسایل نقلیه هستند نه خوش بینانه در مورد وضعیت، قیمت تاثیر عوامل در فروش قابل توجهی خواهد کرد. andquot;


خبرنگاران آموخته oem ها برخی از تامین کنندگان برای کاهش andquot; electricityandquot سه خواسته است; (موتور کنترل الکترونیکی، باتری) قیمت و سود حاصل از تولید کنندگان و فروشندگان اتومبیل های جدید را کاهش می دهد. BYD به پذیرفتن تحقیقات آژانس گفته است که تا به حال companyand #39; s ماشین انرژی جدید شین، به عنوان مثال، یارانه حدود 30% از قیمت یارانه کاهش می یابد 20% تاثیر قیمت حدود 6% تنها زمانی که هزینه به 5% -10%، می تواند جبران اثر کاهش یارانه.


در واقع، از آغاز تا کنون در قرارداد جدید قبل از اجرای andquot; پنجره periodandquot;، وجود داشته است را انتخاب کنید قیمت خودرو به پرداخت یارانه های خود را برای فروش andquot؛ به protect.andquot؛ خبرنگاران با مراجعه به چند فروش پیش از نام تجاری مغازه 4S آموخته است که، در مقایسه با سال گذشته یارانه مستقیم پایین استخدام 44000 یوان در مورد خوش شانس ستاره EV نخبگان مدل و قیمت شریف هنوز 129,800 یوان و یوان 139,800 به عنوان فعلی بازار پکن در فروش بزرگترین SUV خالص، Huatai XEV260 قیمت ها نیز بدون تغییر از سال گذشته; Beiqi جدید انرژی 2017 EU260 Lok خط به همراه و موسیقی برای لذت بردن از دو مدل پس از یارانه قیمت برای 13.99 و 14.99 میلیون قیمت 10.000 افزایش یافت و یوان 3000; BYD E5 EV300 شین و E6 قیمت افزایش قابل توجهی، هر مدل است تا 10000 یوان.


خودی به خبرنگاران گفت که انبار اصلی مشکل هزینه را به مصرف کنندگان منتقل می کند، هضم داخلی و باتری بالادست تامین کارخانه مطرح الزامات بالاتر. در این مرحله شرکت ماشین به قدرت باتری شرکت های کاهش هزینه تا 20% به 50%. در نتیجه، قدرت کل صنعت باتری در 2017 آشر در یک چالش جدی است. این فشار به کاهش فشار هزینه ها و حساب های دریافتنی، برای توسعه ظرفیت، فشار برای افزایش عملکرد محصول و فشار بر نوسانات قیمت مواد اولیه شامل.


andquot؛ انتظار می رود که آینده قدرت سود تولید کنندگان باتری از 20% به مورد 10%.andquot؛ قطره هم زمان، مردم گفت: خبرنگاران که برای قیمت خودرو به منظور دستیابی به کاهش، اول از همه استاد andquot اصلی هزینه؛ andquot; تکنولوژی پس از ارتقاء میزان تولید، زنجیره تامین خود را به دست علاوه بر این، در مقایسه با todayand #39; s مستقل جدید انرژی خودرو تولید کنندگان فقط در اصل مدل در تبدیل. andquot; تحقق پلت فرم جدید انرژی وسایل نقلیه همچنین راه اصلی برای کاهش costs.andquot است. گفت: مردم.