تست و تعمیر باتری - باتری لیتیوم OptimaNano

- Jun 13, 2017-

تست باتری منظم می تواند اطمینان حاصل کند که شما در حال حاضر باتری خود را در هر شرایطی آماده کرده اید. مراقبت منظم می تواند راه طولانی برای رسیدن به باتری ماشین خود را طولانی تر و بهتر در طول عمر خود را. این جایی است که شما می توانید همه چیزهایی را که لازم دارید برای به حداکثر رساندن عملکرد و عمر باتری خود پیدا کنید.

تست باتری خودرو و ولتاژ

مهم است که باتری و سیستم الکتریکی خود را به طور مرتب آزمایش کنید، نه فقط زمانی که شروع به نشان دادن نشانه های ضعف می کنید. تست آن (یا اطمینان از اینکه مکانیک شما انجام می شود) دو بار در سال به شما کمک می کند شانس شکست را کاهش دهید. اکثر خرده فروشان یک آزمایش ساده باطری 5 دقیقه رایگان را ارائه می دهند. برای پیدا کردن یک آزمایش باتری با استفاده از یافتن یک خرده فروش برای یک محل در نزدیکی شما.

هنگامی که به طور کامل پرداخت می شود، چه مقدار ولتاژ باید باتری خودرو داشته باشد؟

باتری های کاملا اتوماتیک باید 12.6 ولت یا بالاتر را اندازه گیری کنند. هنگامی که موتور در حال اجرا است، این اندازه گیری باید 13.7 تا 14.7 ولت باشد. اگر شما یک مولتی متر ندارید تا ولتاژ باتری خود را به شما بگوید، می توانید با شروع ماشین و روشن کردن چراغ ها، یک آزمایش سیستم الکتریکی انجام دهید. اگر آنها کم باشد، این نشان می دهد که چراغ ها از باتری خالی می کنند و این باعث می شود که برق کم یا بدون شارژ توسط گیرنده تولید شود. اگر چراغ هنگام روشن شدن موتور روشن تر می شود، این بدان معنی است که جرثقیل تولید کننده جرقه ای است، اما ممکن است به اندازه کافی در حالت آماده به کار تولید نشود تا باتری به درستی شارژ شود. اگر چراغ دارای روشنایی نرمال و شدت در هنگام حرکت موتور تغییر نکند، سیستم شارژ خود احتمالا به طور معمول عمل می کند. اگر با سیستم باتری خود دچار مشکل شده اید و تست چراغ جلو درست انجام شده است، باید بررسی کنید که آیا باتری شارژ دارد یا خیر.

چگونه تست بار را انجام می دهی؟

برای گذراندن آزمون بار، باتری باید 9.6 ولت را در 15 ثانیه نگه دارد در حالی که در نیم درجه CCA و 70 درجه فارنهایت (یا بالاتر) آزمایش شده است. این آزمایش باید با یک بار واقعی (شمع کربن) انجام شود و نه یکی از آزمایشکنندگان دستی که الگوریتم هدایت را اجرا می کنند. تست باید با باتری در حالت شارژ بالا اجرا شود. اطمینان حاصل کنید که تمام دستورالعمل های ایمنی و دست زدن به باتری، این وب سایت و تستر باتری خود را بخوانید و آن را دنبال کنید. اگر شما می خواهید باتری تست شده خود را استفاده کنید، ما را پیدا کنید یک خرده فروش برای یک محل در نزدیکی شما.


Rechargeable-batteries-12V-24V-36V-48V-20Ah.jpg_350x350.jpg


نکات تعمیر و نگهداری باتری خودرو و کامیون

  1. هر بار باتری خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید اتصالات ترمینال آن تمیز، مسدود و محافظت شده از عناصر است. نشانه های خوردگی یا نشت می تواند به این معنی باشد که باتری شما دیگر کار نمی کند و باید آن را انجام دهید.

  2. همیشه لوازم جانبی را جدا کنید و هنگام روشن شدن خودرو خود چراغ ها را خاموش کنید.

  3. هر زمان که ممکن است باتری را در مکان های خنک نگه دارید. باتری های خسارت حرارت.

  4. خوردگی صابون از پایانه ها با یک محلول آب و نوشابه سودا.

نگهدارنده باتری اتومبیل پیشگیرانه

  • نوار نگهدارنده را نگه دارید. این تضمین می کند که باتری شما به آرامی روی زمین قرار می گیرد و به لرزش های کمتری کمک می کند که می تواند به نوع خاصی از باتری ها آسیب برساند.

  • به طور مرتب باتری خود را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که شارژ آن درست است. این به شما اجازه می دهد تا باتری خود را در صورت نیاز برای شارژ نگه دارید. برای سلامت باتری شما مهم است که آن را دو بار در سال آزمایش کنید تا آن را در سطح عملکرد مطلوب خود حفظ کنید.

  • اطمینان حاصل کنید که تمام دستورالعمل های ایمنی و دست زدن به باتری و این وب سایت را بخوانید و آن را دنبال کنید.

باتری سولفات و چگونگی جلوگیری از آن چیست؟

واژه سولفاتیک انباشت و رشد بلورهای سولفات سرب در داخل صفحات را توصیف می کند زمانی که یک باتری در مدت زمان طولانی در حالت تخلیه قرار دارد. به محض اینکه سطح ولتاژ پایین می رود، سولفاته شروع می شود که در مورد یک باتری 12 ولت کمتر از 12.6 ولت است. اگر کریستال های شارژ نشده باشند، آنها سرانجام به شکل کریستال های بزرگتر ترکیب می شوند. این بلورهای بزرگتر برای حل شدن و شارژ کردن سخت تر است و در نهایت منجر به خرابی باتری توسط خراب کردن ساختار صفحه می شود. سولفاته عملکرد باتری را کاهش می دهد با مسدود کردن واکنش شیمیایی که اجازه می دهد تا باتری شارژش را حفظ کند.

سولفات را می توان با استفاده از یک شارژر که دارای یک حالت سولفاتیک است، که به آرامی کریستال های سولفات سرب را تجزیه می کند و آنها را به مواد فعال بازگردانده، معکوس می کند.

باتری های خودرو در تابستان های گرم و زمستان های سرد

آب و هوا می تواند باتری شما را خراب کند. در مورد نحوه اطمینان از اینکه باتری برای هر فصل آماده است بیشتر بدانید.

مراقبت از باطری اتومبیل خود را در آب و هوای گرم

نکته 1: حرارت بر زندگی باتری شما تاثیر می گذارد

اکثر مردم در زمستان باتری اتومبیل خود را در نظر می گیرند، اما درجه حرارت گرم در واقع بدترین دشمن باتری شما است. آب و هوای داغ به این معنی است که درجه حرارت بالا تحت هود است که باعث افزایش خوردگی داخل باتری می شود. این همچنین می تواند باعث خروج آب از الکترولیت مایع باتری شود. نتیجه؟ ظرفیت باتری کاهش یافته است، توانایی ضعیف موتور شروع شده و در نهایت، عمر باتری کمتری دارد.

نکته 2: باتری تست شد

اطمینان حاصل کنید که باتری شما برای ماه های گرم تابستان آماده است. یک آزمایش ساده با ظرفیت 5 دقیقه ای ساده برای اطمینان از اینکه باتری گرما را از بین می برد، دریافت کنید. برای پیدا کردن یک مکان در نزدیکی شما برای آزمون باتری آزاد، از ما یافتن یک خرده فروش استفاده کنید.

مراقبت از باتری خودرو خود را در آب و هوای خفیف

نکته 1: باتری خود را آزمایش کنید یا جایگزین کنید

مهم است که باتری خود را برای فصل زمستان در پاییز آماده کنید. اگر نشانه ای از باتری در حال مبارزه در حال حاضر وجود دارد، احتمال این است که آن را در برخی از زمان در زمستان به شما کاهش، به خصوص اگر شما باتری قدیمی تر است. اکنون برای تست و جایگزینی باتری خود، برای جلوگیری از ناامیدی ناخواسته در زمستان، منطقی است.

نکته 2: سیستم باتری و شارژ را بررسی کنید

آب و هوای سرد در پاییز باتری بسیار سخت است، بنابراین عاقلانه است که سیستم باتری و شارژ را بررسی کنید. اتصالات باتری را تمیز، محکم و بدون خوردگی نگه دارید. باتری ها همیشه نشانه های هشدار دهنده ای را قبل از شکست نمی دهند توصیه می شود یک آزمایش باتری قبل از زمستان انجام شود. برای پیدا کردن یک مکان در نزدیکی شما برای آزمون باتری آزاد، از ما یافتن یک خرده فروش استفاده کنید.

نکته 3: اتصال باتری را تمیز، محکم و بدون خوردگی نگه دارید

در پاییز، دمای آب و هوا می تواند غیر قابل پیش بینی باشد با گرمای زیاد، سیل، و بارش برف در اوایل. آماده سازی باتری برای غیر منتظره بهترین کاری است که می توانید انجام دهید. باتری خود را قبل از شروع فصل زمستان بررسی کنید. اتصالات باتری را تمیز، محکم و بدون خوردگی نگه دارید. همچنین، هنگام برخورد با باتری، مهم است که اقدامات احتیاطی را دنبال کنید.

مراقبت از باتری خودرو خود را در هوای سرد

نکته 1: باتری خود را برای زمستان آماده کنید

باتری خود را در طول ماه های زمستان سرد مشغول به کار است. موتور خودرو شما نیاز به قدرت بیشتری برای شروع زمانی که درجه حرارت سردتر است و آن دما برای باتری خود را برای تامین قدرت سخت تر است.

قبل از زمستان یک دست چپ بر روی باتری خود بگیرید، سیستم برق خود را آزمایش کنید، از جمله باتری و ژنراتور خود. همچنین با استفاده از یک ولت متر، باتری را چک کنید تا مطمئن شوید که در وضعیت خوبی قرار دارد. ولتمتر شما باید 12.4 ولت یا بالاتر را بخواند. باتری شارژر یا نگهدارنده را به طور کامل در تمام زمستان شارژ نگه دارید، به خصوص اگر درایوهای مکرر کوتاه (کمتر از یک مایل) دارید. برای پیدا کردن یک مکان در نزدیکی شما برای آزمون باتری آزاد، از ما یافتن یک خرده فروش استفاده کنید.

نکته 2: بررسی اتصالات باتری خودرو

مهم این است که اجزای اطراف خود را به درستی نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که کابل ها، پست ها و اتصالات در شکل مناسب هستند و اتصالات باتری را تأیید می کنند تا تایید کنند که تمیز و محکم هستند. برای پاک کردن هر گونه خوردگی از یک برس سیمی سفت استفاده کنید و باتری را به سینی باتری بسپارید تا از ارتعاش بیش از حد جلوگیری شود.