همه - تفسیر دور از قدرت استراتژی طرح باتری قدرت خدا

- Jan 06, 2017-

برای ترویج انرژی جدید صنعت خودرو توسعه سریعتر و بهتر، دولت معرفی یک سری از سیاست برای کلان کنترل. در سیستم تحت کنترل صنعت باتری سیاست، یک الگوی جدید نشان می دهد، حمایت از سیاست برای شرکت های پیشرو تبدیل خواهد شد به طور فزاینده آشکار. در این زمینه، روند تراکم صنعتی تبدیل خواهد شد به طور فزاینده آشکار. تا به حال، تعدادی از کسب و کار باتری داخلی 145 رسیده است، به 2018 انتظار می رود، خواهد شد به 85 کاهش می یابد.


چند سال بعد، متغیرهای مؤثر بر ساختار صنعتی، از جمله تدارکات رهبری دولت، فناوری باتری، ارتباط بر اساس قیمت رقابت های زنجیره ای و اقتصاد مقیاس. در قیمت، تکنولوژی، امنیت و دیگر جنبه های شکل گیری یک مزیت رقابتی جامع از شرکت خواهد شد میزبان سریع، سه یا چهار خط بقای کسب و کارهای باتری به شدت تحت فشار خواهد شد. این قابل پیش بینی است که آینده 2017، صنعت جلوتر از تجدید سازمان خواهد آمد.


بدیهی است، کسب و کار باتری فعلی چگونه به انتخاب های استراتژیک، در مورد زندگی و مرگ است. برای این منظور، شبکه ارشد مهندسی لیتیوم قدرت، به خصوص به پاسخ رتبه بندی داخلی در میان غول منجر باتری قدرت - قدرت خدا، مشاوره دقیق در مورد استراتژی محصول خود، با انرژی بالا برنامه ریزی توسعه باتری تراکم، تولید هوشمند و پیشرفت طرح توسعه، عرضه همکاری زنجیره و چیدمان صنعت ابتکارات، اهداف توسعه جامع و بسیاری از جنبه های دیگر، با توجه به شرکت های دیگر باتری قدرت بهره مند شوند. و در زیر ببینید:


مهندسی شبکه لیتیوم قدرت: این سال، توسعه کلی از قدرت خدا چگونه؟


قدرت خدا: در دسامبر 25، 1997 تاسیس شد، یک سهامدار عمده از چین الکترونیک گروه، چین ملی نفت فلات قاره، توسعه ملی و شرکت سرمایه گذاری، چین Putian و سرمایه گذاری در شرکت های سهامی با تکنولوژی بالا است.


این شرکت دارای 600 میلیون ساعت از باتری لیتیوم قدرت و 500 میلیون ساعت از ظرفیت تولید باتری لیتیوم در مقیاس کوچک، محصولات شامل باتری دور نوع قدرت، باتری مربع، باتری مصرف کننده پلیمری، باتری مصرف کننده دور نوع باتری مصرف کننده مربع، به عنوان یکی تعداد انگشت شماری از جهان در همان زمان با گرد، مربع، محصولات پلیمری از قبیل سری کامل از R باتری لیتیوم & D و ظرفیت تولید از یکی از قدرت جامع از سه صفحه در کشور است.


در سال های اخیر، شتاب جهانی انرژی جدید صنعت خودرو خوب است، به خصوص توسعه سریع انرژی صنعت جدید خودرو در چین است. با تشکر از این، قدرت رشد قوی خدا در کسب و کار باتری در سال 2016 انتظار می رود برای رسیدن به درآمد 6 میلیارد یوان، سود دهی است تا حد زیادی افزایش یافته است.


پیشرفته لیتیوم شبکه برق: این سال، چه محصولات اصلی در قدرت خدا دستیابی به موفقیت است؟ لطفا استراتژی محصول شرکت رئوس مطالب.


این شرکت همیشه به "نسل تولید، نسل تحقیق و توسعه، تولید رزرو" استراتژی محصول، بینش کامل به تغییرات بازار و هدایت سیاست پایبند، برای ایجاد محصولات با کیفیت بالا، طرح تشکیل یک سری از محصولات، توسعه محصول پیشرو در بازار .


از آنجا که 2016، به منظور دیدار با الزامات اروپایی و آمریکایی فن آوری بالا پایان وسیله نقلیه و تولید خودرو های داخلی نیازهای پشتیبانی، این شرکت از طریق مواد جدید و تحقیقات فن آوری جدید، بهینه سازی مستمر از طراحی اندازه باتری و طراحی فرمولاسیون، معرفی گرافن و دیگر عامل رسانا جدید، ظرفیت باتری 20٪ افزایش یافته است.


در فن آوری باتری شارژ سریع، سری برای دیدار با 3C، 5C، 10C شارژ مداوم شارژ سریع، با ظرفیت بالا محصولات باتری را تکمیل کرده اند. در حال حاضر، این شرکت لیتیوم فسفات آهن چگالی انرژی باتری 150Wh / کیلوگرم، باتری سیستم سه تایی به 180wh / کیلوگرم، برای شرکت در سال 2017 برای رسیدن به ظرفیت تولید با کیفیت بالا و جامع برای پی ریزی شالوده جامد.


مهندسی لیتیوم قدرت: پیش نویس شده توسط وزارت صنایع، "ساخت چین 2025" بر روی باتری برق مورد نیاز چگالی انرژی در سال 2020 350Wh / کیلوگرم رسیده است، به قدرت خدا در باتری با چگالی بالا در طرح توسعه.


قدرت خدا: "13TH پنج سال" دوره، قدرت خدا برای تمرکز از مشتریان کلیدی داخلی و خارجی، از طریق مواد کاتد، آند، برنامه های ابتکاری ادامه به افزایش ظرفیت باتری، چگالی انرژی. 2017 خواهد شد در خط با استانداردهای VDA توسعه یافته، بیشتر از محصولات / کیلوگرم انرژی 200Wh، به 2018 و بیشتر به چگالی انرژی باتری به 300Wh / کیلوگرم، 2020 به منظور توسعه 350Wh / کیلوگرم محصولات باتری قدرت، سطح فنی در جهان و سطح کلاس.


ارشد مهندسی لیتیوم شبکه برق: به عنوان قدرت باتری پیشرو، قدرت خدا در ساخت هوشمند تحت چه کونگ فو.


قدرت خدا: این شرکت در سال 2009، برای اولین بار در کشور برای ایجاد یک دو مرحله ای خطوط تولید اتوماتیک، در سال 2010 و در کشور تاسیس دو خط تولید باتری مربع اتوماتیک، اولین بار در چین برای رسیدن به تولید باتری از دستی به ارتقاء خودکار، شد بزرگترین و پیشرفته ترین تولید کنندگان باتری قدرت، برای به قدرت خدا در تولید خودکار مقدار زیادی از اطلاعات و تجربیات انباشته شده است.


تولید هوشمند در آینده جهت توسعه صنعتی چین و گرایش ها، قدرت خدا یک پایگاه صنعت باتری به عنوان یک فرصت برای سرعت بخشیدن به اجرای صنعت لیتیوم به روز رسانی پروژه ساخت است. "سیزده پنج" دوره، شرکت فن آوری خواهد شد، تجربه های موجود، بر اساس پایه باتری قدرت ملی در ساخت و ساز از ارتقاء جامع از تولید هوشمند طور خلاصه، معرفی سیستم های مس پیشرفته و سیستم های مدیریت داده ها برای رسیدن و تجهیزات اتوماسیون هوشمند، ساخت و ساز از برجسته بین المللی لیتیوم - یون ظرفیت تولید باتری.

به طور خاص، دستورالعمل طرح تولید برای ورود به سیستم تولید، آرایش صورت خودکار از مواد مورد نیاز خواهد بود به سایت تولید، خط تولید از خط تولید با توجه به سیستم تولید تولید و پس از اتمام تولید به طور خودکار به تحویل به پایان رسید کتابخانه کالا محل تعیین شده، به صورت خودکار پارامترهای فرایند محصول حسابرسی، و اطلاعات مواد اتصال با تعداد دسته محصول در ارتباط است و به طور خودکار به پایگاه داده محصول وارد شده است. با سرمایه گذاری در سیستم تولید هوشمند ذکر شده در بالا، قابلیت اطمینان و قوام محصول بیشتر پیشرفت خواهد کرد، و داده های محصول جامع تر خواهد شد، روشن، دقیق و قابل ردیابی پس از فروش.


مهندسی لیتیوم شبکه برق: پروژه های سرمایه گذاری باتری فعلی ادامه به گسترش تولید، پیشرفت طرح توسعه قدرت؟


قدرت خدا: 2016 "13TH پنج سال" آغاز سال است، شرکت لینچ بر اساس بلند مدت و وضعیت کلی، با توجه به "یک بار برنامه ریزی، توزیع و اجرای" و "نزدیک به بازار خودرو "اصل، سرعت بخشیدن به ساخت و ساز از پایه صنعت باتری. در حال حاضر، تیانجین مقر پایه باتری طرح توسعه قدرت، ساخت و ساز سوژو قدرت پروژه باتری توسعه منظم، برنامه در سال 2017 2 سه ماهه به تولید قرار داده؛ چینگدائو پروژه باتری قدرت ساخت و ساز در سال 2017 آغاز خواهد شد، انتظار می رود که به تولید قرار داده می شود. پس از تمام سال با شدت بالا، سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ، به پایان سال 2017، قدرت ظرفیت باتری قدرت کل این شرکت 100 میلیارد وات برسد.


پیشرفته شبکه برق لیتیوم: باتری لیتیوم قدرت در زمینه اهداف توسعه؟ تمرکز بعدی از کار چیست؟


قدرت خدا: "13TH پنج سال" دوره، قدرت هدف کلی خداوند است برای تبدیل شدن به تامین کننده اصلی جدید بازار انرژی خودرو، در میان تولید کنندگان بین المللی جریان اصلی بالا پایان ماشین تامین کننده استراتژیک است. تا سال 2020 است، به این شرکت متعهد به تبدیل شدن پیشرو عمومی در سطح جهانی و داخلی، گروه شرکت های جدید انرژی با نام تجاری. بازار کار همیشه به مشتریان پیشرو بالا پایان خواهد پایبند، و به طور مداوم تقویت تولید کنندگان خودرو پیشرو بین المللی و داخلی از روابط راهبردی تعاونی؛ پایبندی به توسعه متنوع، محکم چنگ بخش های بازار فرصت به منظور افزایش ظرفیت تولید به عنوان یک فرصت برای تحکیم پایه مشتری.


مهندسی شبکه برق لیتیوم: آیا قدرت خدا در همکاری زنجیره تامین و طرح های صنعتی که اندازه گیری؟


در طرح صنعتی، "دوم پنج سال" دوره، قدرت خدا را به تیانجین برای ستاد به پکن، چینگدائو، سوژو، ووهان، میانیانگ، شنزن و مکان های دیگر به عنوان هسته اصلی، در ابتدا با تشکیل یک بازاریابی و فن آوری خدمات در سراسر کشور طرح شبکه.


"طرح 13TH پنج سال" دوره، این شرکت بر اساس بلند مدت و وضعیت کلی، با توجه به "یک بار برنامه ریزی، توزیع و اجرای" و "نزدیک به بازار خودرو" اصل، سرعت بخشیدن به ساخت و ساز از قدرت باتری پایه صنعت، اولویت دادن به شرق ساحلی تیانجین، Suzhou، کسب و کار، به 2017 به ساخت شکل گیری حدود 100 میلیارد ساعت مقیاس تولید سالانه؛ مرکزی، شمال غرب، شمال شرق منطقه به عنوان دور دوم تمرکز توسعه، ظرفیت کلی تولید سالانه را می توان به 30 میلیارد ~ 500 میلیارد وات افزایش یافته است.


در زنجیره تامین همکاری، شرکت همیشه پایبند به تمرکز بر توسعه از باتری های لیتیوم صنعت اصلی، و به طور فعال انجام با زنجیره صنعت، کسب و کار پایین دست روابط راهبردی تعاونی، متعهد به ایجاد توسعه سالم و سالم از محیط زیست صنعتی. آینده، این شرکت را تقویت خواهد کرد و شرکای استراتژیک در فناوری، ظرفیت تولید، سرمایه و سایر جنبه های همکاری همه جانبه برای رایج بزرگتر و قوی تر به انجام صنعت عالی انرژی جدید در چین به کار سخت.


پیشرفته شبکه لیتیوم قدرت: زمینه فزاینده رقابت شدید در باتری، قدرت خدا نسبت به مزایای استفاده از رقبای که در آن؟


قدرت خدا: با مستقل، نوآوری پایدار. با تکیه بر توسعه این شرکت همواره بر پیشرفت های علمی و تکنولوژیکی خود و توانایی نوآوری مستقل بنا شده است، ایجاد کرده است یک باتری صدا و سیستم فن آوری بسته، تکنولوژی تحقیق و توسعه پوشش تحقیقات پایه و توسعه، توسعه محصول، توسعه فرآیند و دیگر جنبه، سیستم کبالت کبالت لیتیوم اسید الکتروشیمیایی، لیتیوم اکسید منگنز، لیتیوم فسفات آهن، سه تایی، تیتانات لیتیم و بسیاری از سیستم های دیگر، و گرد، مربع، پلیمر و سایر طیف گسترده ای از تحقیقات باتری لیتیوم و توسعه، فن آوری تولید.


این شرکت متعهد به ساخت این مرکز فقط ملی باتری لیتیوم یون قدرت فن آوری مهندسی تحقیقات در صنعت داخلی، و همچنین به عنوان "تاریخ 12th برنامه پنج ساله" پروژه ملی نوآوری پروژه خاص از باتری قدرت خودرو انرژی جدید، "13TH پنج سال "پروژه باتری قدرت ویژه کلیدی طرح تحقیق و توسعه ملی جدید خودرو انرژی و سایر پروژه های ملی تحقیق و توسعه.


در همان زمان، این شرکت متصل اهمیت زیادی برای نوآوری و توسعه مشترک است، استفاده کامل از تعهد به R ملی کلیدی و پروژه های D، ادغام دانشگاه شناخته شده و کالج ها از قدرت تحقیقات علمی، و تولید کنندگان مواد بالادست، انرژی پایین دست تولید کنندگان خودرو و سایر برجسته شرکت های انرژی جدید داخلی به اطمینان حاصل شود که تکنولوژی همیشه سطح صنعت پیشرو. 9 موسسات تحقیقاتی، از جمله FAW، دانگ فنگ، چانگان، SAIC، Beiqi، Guangqi، درخشندگی و لیشین، راه اندازی موسسه پژوهش و باتری خودرو برق Guolian به انجام نوآوری های فنی، تکنولوژی نرم افزار از مواد الکترود به باتری و سیستم های. توسعه صنعتی.


انباشته شده است مدیریت غنی صنعتی. از زمان استقرار این شرکت در سال 1997، این شرکت به مدت طولانی است با تمرکز بر صنعت باتری لیتیوم، با 19 سال از توسعه باتری لیتیوم و تجربه تولید در سیستم عملیات تولید، سیستم زنجیره تامین، قابلیت های توسعه فن آوری محصول، قابلیت های کنترل کیفیت، قابلیت های مدیریت یکپارچه با قدرت رقابتی جامع.


این شرکت برای اولین بار توسعه و تولید از باتری های قدرت صنعت، قدرت باتری برای ایجاد یک خط تولید اتوماتیک از شرکت در این صنعت رقابت قوی است. از طریق صنعتی مستمر از فن آوری های جدید، ما مجموعه ای از استانداردهای فنی برای تولید و غربالگری قرار گرفته است. ما مجموعه ای از محصولات مانند HEV، BEV، PHEV، پوسته سخت، بسته بندی انعطاف پذیر، پیچ در پیچ و لمینیت برای مدل های مختلف توسعه داده اند. توانایی، تشکیل سیستم استاندارد مستقل است.


با بالا پایان پایه چند مشتری می باشد. این شرکت همیشه به موقعیت بازار بالا پایان پایبند، با تکیه بر تیانجین، چینگدائو، پکن، ووهان، سوژو، Mianyang و پایگاه های دیگر، تشکیل یک شمال چین پوشش، شرق،، مناطق جنوب غربی مرکزی از طرح کسب و کار ملی، به FAW، دانگ فنگ، Jianghuai، زمان و مکان، Huatai اوراق، Kangdi و دیگر تولید کنندگان اتومبیل ها، و همچنین YUTONG، پاس، سوژو Jinlong کارخانه، Xiamen شرکت Jinlong کارخانه، Shenwo، Ankai، جوانان تجاری همکاری تولید کنندگان خودرو و یا پروژه های تامین فله.


در جامعه بین المللی، شرکت ها و عموم مردم، دایملر، بی ام و، هیوندای، کیا و دیگر بین المللی انبار بالا پایان برای حفظ ارتباطات فنی و R & همکاری D، بخشی از پروژه برای رسیدن به نمونه محصول، به تصویب صدور گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت . در زمینه ذخیره سازی انرژی، شرکت و انرژی هسته ای گوانگدونگ، برج آهن، و دیگر شرکت ها به حفظ روابط خوب همکاری. پایه مشتری خوب به اطمینان حاصل شود که این شرکت ثبات عامل پایدار و شتاب خوبی از توسعه است.


با قابلیت های مدیریت کیفیت عالی. از زمان آغاز آن این شرکت بر روی تحقیقات باتری لیتیوم و توسعه، تولید و فروش، این شرکت به دست آورده است ISO9001، ISO14001، TS16949، UL، ROHS، CE، CB، CTIA، OHSAS18001، KC، رسیدن، PSE، TUA، صدور گواهینامه گیگابایت متمرکز صدور گواهینامه بین المللی، برای مشتریان بالا پایان بین المللی با انواع مختلفی از باتری های لیتیوم میلیاردها دلار، کیفیت محصول پایدار و قابل اعتماد، رخ نمی دهد ایمنی یاد می آورد، یکی از معدود برای حفظ کیفیت بالا، در مقیاس بزرگ تامین پایدار است کسب و کار باتری لیتیوم.


پیشرفته شبکه برق لیتیوم: چگونه به ارزیابی حرکت از روند توسعه در سال جاری از باتری؟ انتظار می رود که 2017؟


قدرت خدا: از سال 2009، ارتقاء چین از وسایل نقلیه جدید انرژی، از طراحی بالا، هدایت سیاست، حمایت مالی، استانداردهای صنعت به تدریج بهبود یافته به شکل یک سیستم توسعه صنعتی بالغ برای انرژی صنعت جدید خودرو چین فراهم می کند محیط توسعه با ثبات و پایدار .


از آنجا که 2016، دولت از وسایل نقلیه جدید انرژی برای ترویج وجود رفتار فریبنده از یک تثبیت قوی، اگر چه تا حدی منجر به نوسانات کوتاه مدت در بازار، اما در دراز مدت و نقطه توسعه کلی از این دیدگاه، است منجر به استاندارد و راهنمای انرژی جدید صنعت خودرو و باتری قدرت توسعه سالم و پایدار است.


جدید انرژی صنعت خودرو به عنوان یک صنعت استراتژیک ملی در حال ظهور، جهت توسعه، اهداف، مسیر روشن، صنعت دارای پتانسیل بسیار زیادی و چشم انداز گسترده ای. نگاه به آینده به 2017، وسایل نقلیه جدید انرژی چین ادامه خواهد داد به حفظ شتاب رشد سریع، سطح رقابت و همکاری صنعتی همچنان به ارتقاء، تکنولوژی و بازار ادامه داد: برای دستیابی به پیشرفت های جدید در انرژی صنعت جدید خودرو چین در موقعیت بازار جهانی برای تحکیم بیشتر و افزایش.


مهندس ارشد لیتیوم شبکه برق: برای نسخه جدید از پیش نویس مورد نیاز باتری برای ظرفیت باتری قدرت مورد نیاز 8 میلیارد وات ساعت، چگونه به در قدرت خدا نگاه می کنید؟


قدرت خدا: یک مدت طولانی، "غلظت کم، کوچک و پراکنده" بوده است صنعت باتری لیتیوم چین است قوی اما منبع اصلی است. با انرژی جدید و انرژی جدید صنعت خودرو از جمله در صنایع در حال ظهور استراتژیک ملی، صنعت باتری قدرت نیز به مناطق استراتژیک ملی افزایش یافته است. این ماده منجر خواهد شد به تشویق و هدایت توسعه صنعت را به قدرت، پتانسیل غلظت شرکت، منجر به بزرگتر و قوی تر انجام صنعت باتری قدرت بسیار عالی، در نتیجه افزایش رقابت بین المللی صنعت، شغل صنعت انرژی جدید است تقسیم کار بین المللی زمین بالا.