تبادل نظر خورشیدی نصب 7280 وات (7kW) کیت اینورتر w/رشته

- Jul 11, 2017-

این کیت پنل خورشیدی برای من مناسب است؟

نیم خانه های موجود در ایالات متحده این وات 7000 کیت اینورتر رشته بیش از اندازه کافی به طور کامل از بین بردن صورتحساب خود را است.

این اندازه 7kW شبکه اتصال کیت خورشیدی پانل های خورشیدی اینورتر رشته ای و سیستم racking برای سقف کوه. اینها کامل PV سیستم قدرت است که برای خانه و یا کسب و کار با همه چیز شما نیاز به راه اندازی و اجرا سیستم کار می کنند. کیت شامل اجزای سخت افزاری تنها; کار را شامل نمی شود.

کیت خورشیدی 7kW تا 500 متر مربع فضا نیاز دارد و حدود 1200-450 کیلووات ساعت (kWh) از برق جریان متناوب (AC) در هر ماه، با فرض خورشید ۵ ساعت در روز با آرایه خورشیدی جنوبی تولید می تواند. قدرت واقعی تولید شده بسته به محل تجهیزات و نصب و راه اندازی عوامل متفاوت خواهد شد. مراجعه به صورتحساب ابزار برقی خود را برای پیدا کردن واقعی کیلووات ساعت در هر ماه استفاده می شود و چقدر قدرت می تواند این هزینه 7kW سیستم PV تولید مقایسه.

آمریکا به طور متوسط با استفاده از 920kWh در هر ماه. بر اساس که میانگین این سیستم صورتحساب خود را به تقریبا صفر کاهش می تواند. اگر شما مصرف کننده متوسط برق (920kWh/ماه)، سیستم 7000W احتمالا شما بلیط به قبض برق آزادی بدهد.

آنچه در من 7kW کیت خورشیدی نصب و راه اندازی شامل?

کیت ها ارائه قطعات خورشیدی نیاز از آغاز به پایان برساند.

 • پانل های خورشیدی-28 x 260W ساخته شده در ایالات متحده آمریکا پانل چندبلوری 60 همراه با 25 سال ضمانت.

 • اینورتر رشته-شامل یک اینورتر رشته نصب آسان با قابلیت اطمینان اثبات شده صنعت.

 • Racking و پیوست-صنعت پیشرو ركنج IronRidge خورشیدی تا سقف خود مانت.

 • مانیتورینگ سیستم-رایگان با هر خرید کیت! مشاهده و تجزیه و تحلیل تولید انرژی خورشیدی خود را در زمان واقعی.

 • سیستم طراحی و تجزیه و تحلیل مالی-ما خواهید مهندس این سیستم برای سقف خود و محاسبه بازپرداخته خورشیدی سرمایه گذاری خود را.

 • شامل نمی شود-سیم، لوله، اتصالات، قطع، ac/dc Disconnects (در صورت لزوم)، جعبه اتصال و صفحه زیر (در صورت لزوم). تمام این موارد می تواند خریداری شده در هر فروشگاه تامین برق خانه انبار یا Lowes، و به طور معمول هزینه $300 به $500. هنگامی که برنامه خود را کامل نماینده پشتیبانی فنی ما لیست خرید را فراهم خواهد کرد.

 • سیستم 7kW آخر یک یا دو هفته طول می کشد.

 • کیت ها استفاده از صنعت منجر به پانل های خورشیدی, اینورتر, پیچی کردن و بندنج سیستم به طور خاص انتخاب و ترکیب به نصب انجام آن را خودتان ممکن است.

 • صاحب خانه که سیمی از خروجی AC و راحت کار بر روی سقف خود کیت خورشیدی ما را نصب کنید.

38232_solar_install.jpg

نصب و راه اندازی سیستم خورشیدی حتی از کیت کامل بالا مجموعه مهارت صاحب خانه متوسط در نظر گرفته شده است و نه بر آرامی باید گرفته شود. هر کار نه ساده است اما شما در ارتفاع در یک زاویه احتمالا در گرمای خورشید روشن کار با ابزار قدرت عمل بالا بردن قطعات گران بزرگ از نردبان بالا و در سراسر سقف فلفلی با ركنج و سیم کشی کار خواهد کرد.

شما خواهید نیز با دی سی ولتاژ بالا 300VDC و خانگی 240V AC کار. شما باید خوب با ساده ریاضی و مکانیکی شیب دار باشد. اگر شما مایل به آن را امتحان آن می تواند یک تجربه پاداش هم در صرفه جویی در مقدار زیادی از پول و دادن به شما حس بزرگ موفقیت شما.

اگر نصب خود برای شما نیست، ما می تواند پیمانکار محلی خورشیدی روند برای کمک به شما در پیدا کردن کمک.

فرایند نصب است؟

سیستم نمونه سقف خورشیدی نصب شده برای خانه را می توان در عرض 2 روز یک بار مجوز به دست آمده از شهر یا شهرستان نصب شده است.  تا زمانی که شما در حال تولید برق از خورشید پس از آن, آن فقط 5 گام آسان است.

 1. مجموعه طرح های خود را به شهر یا شهرستان خود و درخواست برای اجازه به نصب. روند بررسی طرح تا 10 روز طول می کشد. هنگامی که شهر و یا شهرستان تصویب برنامه های شما و مسائل مربوط به شما اجازه شما ممکن است شروع به نصب سیستم های خورشیدی.

 2. اول، ركنج و قابلیت نصب سیستم باید نصب شود. این روند پر زحمت ترین مراحل نصب خورشیدی است. برای مکان یابی تیر عرضی طاق در خانه خود را امن racking سیستم به طور مستقیم به آنها دارید.

 3. پس ركنج و نصب سیستم بر روی سقف خود، پانل های خورشیدی و اینورتر به سرعت نصب شده می تواند. Inverter(s) سپس به شبکه از طریق شکن اختصاص داده شده در صفحه اصلی خدمات خود را گره خورده است.

 4. وقتی که نصب کامل شده است، شهر یا شهرستان بازرس در آن ثبت نمایید. شما می توانید این را با برنامه ریزی جلسه بازرسی با آنها انجام.

 5. در نهایت, شما باید کارت کار نهایی اتصال کاغذ بازی و توافق تجاری خالص خود را به ابزار خود را بفرستید. آنها سپس شما اجازه عمل بدهد. می توانید آن را تا 4 هفته پس از بازرسی ابزار خود را به شما ارائه مجوز به عمل. با ما خدمات اتصال ما تمام کارهای اداری شما پردازش خواهد شد.

تا زمانی که سیستم شما قادر به تولید انرژی از خورشید است کار ما تمام نشده است! پیشنهاد ما به شما در طول مراحل نصب با کتابچه های راهنمای فیلم و پشتیبانی فنی پشتیبانی.

مزایای رفتن خورشیدی

 • دولت فدرال 30% مالیات در تمام تاسیسات انرژی خورشیدی مسکونی تا 12/31/2019 فراهم می کند.

 • برخی از دولت & دولت های محلی و همچنین برخی از خدمات نیز ارائه مشوق های مالی برای صاحبخانه است.

 • سرمایه گذاری در انرژی خورشیدی بر روی سقف خود بازگشت 6% - 13% سرمایه گذاری، بهتر از اکثر سایر سرمایه گذاری امروز فراهم می کند.

 • با رفتن خورشیدی شما شود حمایت از اشتغال و کمک به تبدیل انرژی مستقل امریکا.

 • با رفتن خورشیدی شما کاهش دهد ما وابستگی به سوخت های فسیلی و کمک به تمیز کردن محیط زیست برای نسل های آینده.خرید خورشیدیاجاره خورشیدی
پس انداز ماهانه

تا 100 ٪ از صورتحساب برق خود را ذخیره

به طور متوسط 20 ٪ از صورتحساب برق خود را ذخیره

اعتبار مالیاتی و مشوق

صاحب خانه دریافت همه تخفیف ها و اعتبارات

صاحب خانه دریافت تخفیف و یا اعتبارات

هزینه های چشمگیر نصب

صاحب خانه می پردازد در صف مقابل اما وام مسکن یا خط اعتباری برای جریان نقدی مثبت می تواند اهرم

کم و یا هزینه های چشمگیر

ارزش خانه

ارزش خانه را افزایش می دهد 20.000 دلار برای هر افست 1.000 دلار در هزینه های سالانه برق

ارزش خانه تغییر و صاحب خانه جدید باید شرایط اجاره جدید مذاکره

ارتقاء سیستم & سفارشی

صاحب خانه می تواند به طور کامل سفارشی و ارتقاء سیستم های PV خورشیدی در هر زمان

صاحب خانه قفل شده به اجاره شرکت انتخاب سیستم PV خورشیدی


توجه داشته باشید:قیمت براساس طرح متوسط با متوسط طول سیم اجرا می شود. کیت خورشیدی کامل شما به احتمال زیاد خواهد شد چند صد دلار یا بالاتر بسته به نیاز شما خانه.

توجه داشته باشید:شما همچنین باید بودجه برای هزینه های حمل و نقل و اگر شما در کالیفرنیا، مالیات بر فروش.

توجه داشته باشید:ارزش تولید تا حد زیادی می تواند متفاوت باشد، تعداد اینجا تخمین براساس متوسط.

برای مثال سیستم ماژول (33) 250W:
در 32 درجه شیب رو به جنوب 180 در سان دیگو می تواند تولید 1، 104kWh/ماه
در 23 درجه شیب رو به جنوب شرقی 165 در ماساچوست 793kWh/ماه تولید می تواند