2017 ژانویه و فوریه نزدیک به 8 میلیارد دلار سرمایه گذاری در زمینه باتری است که برای دیدن شرکت هستند تا غرور؟

- Feb 27, 2017-

اگر چه وسایل نقلیه جدید انرژی و صنعت باتری قدرت در سال 2017، "شروع" ایده آل نیست، اما صنعت برای روند صنعت در سال جاری بدبین نیست، به طور کلی پیش بینی یک رشد ثابت، که منجر به میزان سرمایه گذاری نشان می دهد.

اطلاعات عمومی نشان می دهد که در ژانویه 2017 تولید خودرو جدید انرژی و فروش 6889 و 5682، پایین 69.1 درصد بیش از مدت مشابه سال گذشته و 74.4٪ بود. و تولید وسایل نقلیه جدید انرژی و خرید و فروش به شدت کاهش یافت مربوط به همان دوره، در شرکت های باتری ژانویه چین کل محموله در سال در سال و زنجیره ای نیز به طور قابل توجهی کاهش می یابد. دلیل اصلی برای این وضعیت این است که 1-5 مجموعه از وسایل نقلیه جدید انرژی برای ترویج بررسی دایرکتوری، اضافه کردن کاتولوگ جدید و تنها منتشر تعداد، در حالی که بازار نیز تاثیر احیای زمین های یارانه است.

با این حال، تبدیل شده است اجماع صنعت با تجربه است "تقلب" طوفان از انرژی صنعت خودرو جدید، در کنترل سیاست های ملی به طور فزاینده سیستماتیک، به تدریج از رشد گسترده اصلی برای بازگشت به رشد عقلانی. وسایل نقلیه جدید انرژی در حال حاضر به سطح از استراتژی ملی افزایش یافته است، دولت را تشویق می کند روند توسعه انرژی جدید افزایش می یابد، در سال 2017 خرید و فروش خودرو جدید انرژی در حدود 75-80000000 انتظار می رود. این به ناچار رانندگی افزایش تقاضا برای بازار باتری.

در این زمینه است، مقدار زیادی از قدرت وجود دارد در این سال، شرکت باتری پله تا برای گسترش ظرفیت تولید است. در همان زمان، بر اساس چشم انداز بازار باتری قدرت خوش بینانه در مورد گرما سرمایه گذاری بازار سرمایه کاهش یافته است، هنوز هم مجموعه ای سخاوتمندانه برای جذب سرمایه برای ساخت و ساز پروژه، کسب و کار مالکیت و ادغام و باتری قدرت ... ... و در زیر ببینید:

1

Vicoeca 800 میلیون $ برای باتری لیتیوم قدرت و پروژه های دیگر را مطرح کرده است

فوریه 18، veken به ذات (600152) اعلام، شرکت در نظر دارد به صدور سهام از راه، قیمت از 904 میلیون کسب حزب مرتبط ویکو باتری 71.40٪ سهام در veken به انرژی جدید 100٪ سهام در سهام 60٪ در veken به انرژی.

علاوه بر این، به منظور بهبود ادغام عملکرد این معامله، veken به ذات در نظر دارد برای شرکت برگزاری شرق veken به منابع، از جمله دو جسم بیش از 800 میلیون یوان بودجه برای جذب سرمایه مطرح افزایش نمی خواهد برای شرکت زیرین استفاده می شود پروژه های ساختمانی در حال ساخت و هزینه های واسطه مربوطه. پروژه های سرمایه گذاری مطرح شده، از جمله خروجی سالانه 30 میلیون پلیمر پروژه های ساختمانی باتری لیتیوم، با خروجی سالانه 2Gwh لیتیوم قدرت ساخت و ساز باتری و چهار پروژه دیگر.

2

صنعت عمومی و شرکتهای تابعه دیگر به یک سرمایه گذاری مشترک 350 میلیون سهم یوان برق میکرو ماکرو


در 15 فوریه، Zhongxingda (002441) اعلام کرد که شرکت تابعه تماما متعلق به ZHONGDA انرژی جدید (شانگهای) شرکت آموزشی ویبولیتین و تماما متعلق به شرکت Suning و Zhongjinda انرژی جدید شرکت سرمایه گذاری، آموزشی ویبولیتین در نظر دارد به همکاری با Yinchuan در Jinzhihui حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاری مشارکتی شرکت (مشارکت محدود) به طور مشترک سرمایه گذاری 350،500،000 یوان به راه اندازی Haining شرکت Zhongyeda مشارکت در سرمایه گذاری (مشارکت محدود) (پس به عنوان "سرمایه گذاری مشترک" نامیده می شود).

پس از استقرار شرکت سرمایه گذاری مشترک، خواهد سهام برق میکرو ماکرو، افزایش سرمایه از 350 میلیون یوان افزایش می دهد، نسبت سهام خواهد بود برق میکرو ماکرو به تکمیل افزایش سرمایه برای تکمیل ثبت نام صنعتی و تجاری ملاک خواهد بود . شرکت سرمایه گذاری مشترک برای این سرمایه گذاری برق میکرو ماکرو طراحی و راه اندازی، و در آینده خواهد شد سرمایه گذاری دیگر نمی کنند.

هدف از این سرمایه گذاری است: از یک سو، قدرت تکنولوژی پیشرو باتری لیتیوم قدرت میکرو ماکرو و بالغ سیستم انرژی شارژ عملیات جدید این شرکت ترکیب برای کمک به بازی را کامل به مزایای استفاده از هر دو طرف برای توسعه بیشتر وسایل نقلیه جدید انرژی شرکت شارژ کسب و کار؛ از سوی دیگر، افزایش در سهام برق میکرو ماکرو، آینده شرکت ها می تواند میکرو ماکرو توسعه پیگیری از نتایج مثبت به اشتراک بگذارید.

3

LG شیمیایی 35 میلیون دلار آمریکا سرمایه گذاری برای گسترش کارخانه باتری نانجینگ

سئول شیمیایی گزارش در 14 فوریه که LG شیمیایی کارخانه باتری آن در نانجینگ، چین گسترش می دهد، برای ساخت یک کارخانه باتری اتومبیل و یک کارخانه باتری کوچک است. LG شیمیایی به مقدار خاص از سرمایه گذاری را فاش نمی کند، اما به دست است که هزینه ساخت و ساز از دو کارخانه بالغ بر 35 میلیون دلار آمریکا است.

با خروجی سالانه خالص باتری وسیله نقلیه الکتریکی 50000 و باتری هیبریدی باتری 180،000 واحد، کارخانه باتری LG نانجینگ در سال 2015 ساخته شده بود، LG برای پل بازار چین است. اما LG همچنین گفت که خط تولید خاص زمان مونتاژ هنوز مشخص نشده است. صنعت معتقد است که در شماره اخیر کره جنوبی چین با توجه به اتحاد جماهیر شوروی، تولید بسیاری از محدودیت در مورد، آن را دشوار است به تصمیم گیری سرمایه گذاری های اضافی. اما وضعیت سیاسی فرار است، گسترش LG است "یک روز بارانی."

4

سهام ضخیم از صندوق جمع آوری 7.2 میلیون یوان گسترش لیتیوم فسفات آهن خط تولید باتری

در اواسط فوریه، لیائونینگ Houneng شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (اوراق بهادار مخفف: ضخامت سهام کد: 835695) رسما در سه هیئت مدیره جدید عرضه عمومی سهام از 200 میلیون سهم، جمع آوری پول از 7.2 میلیون یوان برای جذب سرمایه به طور عمده مورد استفاده قرار گسترش آهن لیتیوم خط تولید فسفات باتری شرکت و خرید آهن لیتیوم مواد فسفات کاتد، الکترولیت و دیگر مواد خام. اطلاعات نشان می دهد که کسب و کار اصلی از سهام ضخامت باتری فسفات آهن لیتیوم و تولید باتری و فروش، لیتیوم فسفات آهن فروش لیفتراک قدرت، اجاره.

5

سهام Youfu به 100 میلیون یوان به راه اندازی یک شرکت تابعه از طرح زمینه باتری قدرت

فوریه 13، Youfu سهام (002427) اعلام، شرکت در نظر دارد به خود صندوق های سرمایه گذاری 100 میلیون یوان، سرمایه گذاری در Taizhou شهر، استان جیانگ سو، راه اندازی یک فرعی کاملا متعلق به - جیانگ سو Youfu جدید انرژی شرکت آموزشی ویبولیتین (از این پس به عنوان "Youfu انرژی جدید"). با توجه به داده ها، شما فو انرژی جدید خواهد شد به طور عمده در تحقیق و توسعه، طراحی، تولید، پردازش و فروش باتری با عملکرد بالا لیتیوم یون (گروه)، باتری لیتیوم یونی (گروه)، سلول های سوختی هیدروژنی مشغول اند.

Youfu گفت که این شرکت راه اندازی فرعی کاملا متعلق به در Taizhou، منجر به استفاده کامل از شرکت های فرعی شرکت تابعه از جیانگ سو ژیچنگ جدید شرکت انرژی، منابع موجود و آموزشی ویبولیتین است که به گسترش کسب و کار جدید این شرکت، بالا بردن تصویر کلی شرکت ، در خط با استراتژی توسعه بلند مدت شرکت می باشد.

6

این شرکت یک سهام 100٪ در هایژی به دست آورد

در 6 فوریه، سمور جیا (002239) انتشار سهام به خرید دارایی و جمع آوری پول (نسخه تجدید نظر شده)، این شرکت قصد دارد به 2.5 میلیارد کسب قدرت چهار به قدرت کسب و کار باتری لیتیوم، و پیشنهاد جمع آوری کمک مالی صادر کند 1.55 میلیارد یوان برای دریا تا چهار ظرفیت تجاوز به بالا بردن پروژه های سرمایه گذاری و هزینه های آژانس پرداخت.

7

Xinwangda پیشنهاد برای افزایش بیش از 2 میلیارد خروجی سالانه 6GWh پروژه باتری لیتیوم قدرت

16 ژانویه، یان واندا اعلام کرد که این شرکت قصد دارد به ارائه غیر دولتی از سهام بیش از 3346000000 یوان مطرح نیست برای "مصرف کننده باتری لیتیوم طرح توسعه ماژول"، "لیتیوم قدرت تولید باتری ساخت و ساز خط پروژه" و مکمل سرمایه در گردش.

اطلاعیه نشان می دهد که بودجه مطرح در 2.05 میلیارد یوان خواهد شد را به تولید باتری پروژه های ساختمانی خط لیتیوم قدرت قرار داده است. سرمایه گذاری کل در 2.41 میلیارد یوان پروژه، قصد دارد برای ساخت خروجی سالانه 6GWh باتری لیتیوم قدرت (از جمله 4GWh باتری باتری لیتیوم قدرت) خط تولید. دوره ساخت و ساز پروژه 2 سال است.

8

و ماشین آلات سنگین Linzhou مطرح 1677000000 یوان برای ساخت خروجی سالانه 3 میلیارد وات پروژه باتری لیتیوم قدرت

13 ژانویه، Linzhou ماشین آلات سنگین (002535) اعلام کرد که این شرکت قصد دارد به منظور بالا بردن در مجموع 1943000000 یوان برای ساخت خروجی سالانه 3 میلیارد وات از پروژه های ساختمانی باتری های لیتیوم یون و "آسمان شنبه STAR" پروژه صورت فلکی است. اطلاعیه نشان می دهد که با خروجی سالانه 3 میلیارد وات قدرت باتری یون لیتیوم پروژه ساخت و ساز سرمایه گذاری کل مبلغ به 2208000000 یوان، سرمایه گذاری پیشنهاد برای بالا بردن 1677000000 یوان بودجه، شرکت 531 میلیون یوان مطرح شده است.

9

سهام zhuo شماره از توابع پیشنهادی برای افزایش 150 میلیون سرمایه گذاری در ساخت و ساز پروژه باتری لیتیوم

ژانویه 6، zhuo شماره از توابع سهام (836483) اعلام، به بیش از 19.5 یوان قیمت / سهم، صادر 770 میلیون سهم، نه بیش از 150 میلیون برای جذب سرمایه.

اطلاعیه نشان می دهد که بودجه مطرح مورد استفاده قرار گیرد به 98150000 یوان را به گوانگشی zhuo شماره از توابع 5 باتری یون لیتیوم میلیارد ساعته و 100.000 مجموعه از پروژه جدید سیستم قدرت صنعتی خودرو انرژی (یک) ساخت و ساز دو مناقصه، 40 میلیون یوان به گوانگشی zhuo شماره می توانید پروژه های ساخت و ساز باتری اتومبیل خط تولید PACK، 12 میلیون یوان را به گسترش 3C محصولات تولید PACK پروژه های ساختمانی خط علم و تکنولوژی.