عرض 100 میلیون به کسب و کار لیتیوم لیتیوم 2016 160% قدرت طرح ظرفیت و بازار به سرعت افزایش یافت.

- Mar 01, 2017-

اگر چه بازار جدید انرژی در تلاطم 2016 تجربه اما لی وی میلیارد هنوز هم می تواند پاسخ رضایت بخش تولید.


در دوره گزارش شرکت درآمد عامل 2.34 میلیارد یوان تا 73.45 درصد بیش از مدت مشابه سال گذشته متوجه شدم. سود خالص نسبت به سهامداران شرکت ذکر شده است RMB252 میلیون نمایندگی افزایش 66.43 درصد مدت مشابه سال گذشته.


در آن لیتیوم باتری اصلی, لیتیوم یون, سیگار الکترونیکی سه کسب و کار، کسب و کار باتری لیتیوم یون بزرگترین نقطه روشن شده است. گزارش سالانه 100 میلیون لیتیوم لیتیوم 2016 لیتیوم یون کسب و کار به کسب درآمد عامل 830 میلیون افزایش 160.4 درصد بیش از سال قبل را نشان می دهد.


برای کسب و کار آخرین yearand #39; s تغییرات 100 میلیون علف های هرز می تواند معرفی شده در نیمه اول سال andquot; قدرت باتری accessandquot; و دیگر سیاست قدرت باتری فروش کمتر از حد انتظار در اوایل. 20 ژوئن سال گذشته، شرکت با موفقیت andquot وزارت صنایع; meetandquot انتخاب شد; صنعت خودرو قدرت باتری استاندارد شرایط کسب و کار دایرکتوری (دسته چهارم) andquot; andquot, برای باتری قدرت آن به انرژی جدید بازار خودرو مجوز فروش باتری قدرت در نیمه دوم کار به دست آمده است; با نیمه دوم لیتیوم فسفات آهن و ظرفیت باتری سه سیلندر شکل آزاد، قدرت باتری برای رسیدن به میزان فروش.


قدرت ذخیره سازی کسب و کار طرح شتاب


دو سال گذشته عرض 100 میلیون قابل توجهی از قدرت زمینه طرح قدرت باتری, را افزایش می بود، در Huizhou و Jingmen هوبئی استوانه سه تایی و مربع لیتیم آهن فسفات ساخت باتری تولید پایه لیتیوم مهندسی که ظرفیت فعلی 3.3GWh، انتظار می رود در اوایل 2017 به شکل 5 6GWh قدرت باتری ظرفیت مقیاس مطلع شد ، پایان 2017 در انتظار می رود برای رسیدن به مقیاس ظرفیت 9GWh.


مشتریان باتری قدرت به توسعه در عرض 100 میلیون در ماه نوامبر سال گذشته 100 میلیون عرض و Jinbei انرژی های جدید پیشرفت قابل توجهی، می تواند، اتوبوس Baoding Changan امضا andquot; 2016 خالص وسیله نقلیه الکتریکی باتری بسته تامین حفاظت همکاری های سه جانبه agreement.andquot;


بر اساس توافق نامه، به منظور اطمینان حاصل Changan اتوبوس پروژه توسط منابع باتری استفاده می شود Jinbei انرژی جدید پیشاپیش به لی وی میلیارد باتری ICR1865026V سپتامبر و اکتبر و نوامبر, دسامبر و ژانویه عرضه 1 میلیون فقط 2.5 میلیون 2.5 میلیون بودند 3 میلیون میلیون 3 مجموع 12 میلیون می توانید خرید.


9 ژانویه 2017 وارد شرکت با andquot نانجینگ Jinlong; همکاری استراتژیک agreementandquot;، دو طرف به وسایل نقلیه انرژی جدید برای استفاده از قدرت باتری محصولات بازار توسعه ایجاد مکانیسم همکاری دراز مدت به طور مشترک به منظور توسعه بازار خودرو انرژی جدید اعمال می شود. Jinlong نانجینگ در 2017 به شرکت به میزان قدرت باتری 1 میلیارد یوان خرید انتظار می رود.


استقرار قدرت باتری در عین میلیارد لی می تواند هنوز هم در بازار انرژی باتری ذخیره سازی نقش داشته باشد. گفت: گزارش سالانه 100 میلیون شبکه لیتیوم باتری به طور گسترده ای در ذخیره سازی انرژی هوشمند میکرو شبکه ذخیره سازی انرژی خانگی صنعت ذخیره سازی انرژی و زمینه های دیگر استفاده می شود. در طول دوره گزارش، شرکت و Huizhou برج چین تاسیس andquot؛ laboratoryandquot نوآوری مشترک; در ایجاد یک رابطه راهبردی تعاونی. در پایان سال 2016، شرکت برنده ستاد شرکت برج چین Jicai گواهینامه صلاحیت آهن چینی برج لیتیم آهن فسفات باتری تامین کنندگان، در 2017 به گسترش فروش قدرت ارتباطات برای شرکت است.


عرض 100 میلیون می توان گفت که در سال 2016 شرکت گسترش نیازهای کاربران, محصولات نوآورانه آغاز andquot قابل حمل chargeandquot قابل حمل; andquot; تلفن همراه carandquot شارژ اضطراری; و andquot؛ packageandquot تامین برق اضطراری; و برنامه های دیگر محصولات به تدریج فاز تجاری وارد کرده اید. در بازار های بین المللی شرکت به همکاری با برخی از بالا پایان مشتریان آغاز شده است.


رشد کسب و کار باتری لیتیوم برای تحکیم موقعیت پیشرو


به عنوان کسب و کار سنتی عرض میلیارد در زمينه رشد آهسته کسب و کار باتری لیتیوم آن متمرکز بر تحکیم موقعیت بازار خود را در سال 2016.


2016 شرکت لیتیوم باتری کسب و کار به کسب درآمد عامل 776 میلیون افزایش 11.77 درصد بیش از سال قبل. دلایل اصلی: (1) در حالی که شرکت فعالانه اکتشاف بازار بین المللی، در حمل و نقل هوشمند امنیت هوشمند الکترونیک خودرو و چیزهای دیگر در این زمینه رشد سریع در تقاضا، درآمد و رشد پایدار؛ عامل (2) این شرکت از طریق تحقق مترقی کاملا اتوماتیک، سرعت پایین تر واحد تولید هزینه های تولید، افزایش مواد اولیه در بالا در مورد سود دهی محصول به طور پیوسته بهبود یافته می رسد.


دسامبر سال 2016 میلیارد لی می تواند بیش از 150 میلیون یوان برای خرید سهام Ante فو است. معامله گام به گام صورت خواهد گرفت، شرکت در نظر دارد برای افزایش میزان 16.979% سهام در حول فو و سپس خرید بقیه کل سهام در حول فو.


آن که حول فو تاسیس شد در سال 1381 است لیتیوم اصلی تولید کنندگان باتری با توليد سالانه 80 میلیون لیتیوم باتری ظرفیت تولید گزارش شده است. (LWD, MWD)، فشار سنج الکترونیکی, سرد, دستگاه هوشمند RFID فعال جیپیاس ناوبری، سیستم فشار تایر (TPMS)، رم و CMOS مدار، زمین گرمایی حرارت بالا آشکارسازهای و دیگر مناطق غیر نظامی. ,


میلیارد لی گفت که شرکت ادامه خواهد داد برای تقویت کسب و کار باتری لیتیوم در تکنولوژی تولید و تولید مقیاس مزایایی جامع از طریق نوآوری های فن آوری و روش های تولید از پیشرفت در زمینه توسعه سریع از چیزها، و فعالانه اکتشاف andquot; economyandquot مشترک; جدید بازار, به عنوان andquot; رانندگی تمام thingsandquot; لیتیوم باتری شرکت پیشرو.


سیگار الکترونیکی سود خالص 227 درصد افزایش یافت


در دوره گزارش درآمد فروش Companyand #39; s تابعه McQuay، RMB 726 میلیون تا 146.59 درصد بیش از مدت مشابه سال گذشته و سود خالص RMB 125 میلیون تا 227.33 درصد بیش از مدت مشابه سال گذشته بود. دلایل اصلی: (1) شرکت در سال 2016 متعلق به کسب و کار با نام تجاری جدید از سیگار الکترونیکی بازار را بیشتر رشد درآمد و سود; (2) companyand #39; s اصلی کسب و کار ODM بزرگ سفارشات مشتریان همچنان به رشد، ساخت هزینه های ثابت به رشد سود رقیق.


اطلاعیه را نشان می دهد که نرخ رشد بازار جهانی سیگار در سال 2016 بالاتر از سطح متوسط 2014-2015 شرکت دخانیات به تدریج در زمینه طرح سیگار الکترونیکی، میزان فروش و تعداد فروشگاه ها و محصولات به تدریج افزایش یافته، به خصوص بازار اروپا آمریکا بازار پس از رشد سریع بازار دیگری است ، بازار اروپا در انتظار می رود برای افزایش بیش از ایالات متحده، عمدتا در بریتانیا، فرانسه و آلمان به عنوان رشد اصلی کشور در حالی که آسیا از جمله بازار چینی است تعداد فروشگاه های فروش نیز افزایش, companyand #39; s ODM و کسب و کار نام تجاری خود دست آورد رشد سریع.