1.15 میلیارد کسب اطلاعات خلبان به دوباره - گسترش قدرت های جدید تیتان لیتیوم طرح دستگاه

- Jan 06, 2017-

به عنوان اولین داخلی لیتیوم باتری تجهیزات شرکت برای ورود به بازار سرمایه، آن را نیز تعداد بسیار کمی از شرکت های که محصولات پاناسونیک سونی سامسونگ ATL CATL BYD لکسوس و سایر مشتریان پایان بالا می توانید در همان زمان عرضه است. پايلوت هوش حمایت مهم برای صنعت تجهیزات لیتیوم در چین تبدیل شده است. , ارتقاء تجهیزات داخلی گام بزرگ به جلو.


در صنعت باتری لیتیوم توسعه سریع در حال حاضر، هوش خلبان خبر خوب اغلب آمد. پس از 15 دسامبر companyand #39; s نسل جدیدی از باتری های لیتیوم و تولید تجهیزات هوشمند بالا پایان ج 3 پایه و پایه و اساس پروژه جدید ثبت مراسم با موفقیت برگزار شد در ژانویه 6 شرکت در نظر دارد برای به دست آوردن لیتیوم باتری پشت تجهیزات تهیه عالی تیتان قدرت اخبار جدید، یک بار دیگر باعث نگرانی های گسترده در صنعت.


پیشگام هوش (600,450) در ژانویه 6 صبح اعلام که این شرکت در نظر دارد به صدور سهام و قیمت نقدی 1.35 میلیارد یوان به تیتان خرید جدید 100% سهام در قدرت پرداخت. موضوع سهام به فروش سهام موضوع قیمت یوان 33.98 / به اشتراک گذاری. در عین حال خلبان در نظر گرفته شده است به پرس و جو خرد سرمایه گذاران بیش از پنج خاص غیر-عمومی ارائه سهام به منظور بالا بردن وجوه بیش از 621 میلیون یوان.


پیشگام هوش صدور سهام و پرداخت نقدی بر اساس مورد به مورد


Blob.png


داده ها نشان می دهد که تیتان قدرت جدید andamp تحقیق حرفه ای است؛ د تولید و فروش انرژی باتری بازیابی به زیر ظرفیت تدارکات انبار خودکار و مرتب سازی، انواع باتری و ماژول تست تجهیزات تولید کنندگان حرفه ای به طور گسترده ای مورد استفاده در صنعت تولید باتری های لیتیوم با کیفیت بالا. تیتان جدید قدرت 100% سهام در برآورد ارزش 1.38 میلیارد یوان، طرف معامله در مشاوره، تعیین تیتان جدید قدرت 100% سهام در قیمت معامله 1.35 میلیارد یوان و تعیین ارزش معامله برای تعیین قیمت نهایی معامله.


اگر تاریخ اتمام معامله بعد از 31 دسامبر سال 2016 شرکت موضوع 2016، سود 2017 و 2018 خالص کمتر از 50 میلیون یوان 105 میلیون و 125 میلیون با توجه به تعهد عملکرد؛ تاریخ اتمام معامله در ژانویه 1، 2017 به دسامبر 31، 2017 بین موضوع شركت در 2017 2018 و 2019 سود خالص کمتر از 105 میلیون یوان 125 میلیون یوان و 145 میلیون یوان.


پیشگام گفت که پس از اتمام معامله شرکت بیشتر منبع درآمد، خطرات کسب و کار غیر متمرکز گسترش دهد. در عین حال این شرکت می تواند استفاده کامل از پلت فرم خود را، تجربه غنی در مدیریت و بالغ فروش کانال، قدرت جدید لیتیوم الکترونیکی اتوماسیون تجهیزات صنعت ساخت تیتان انباشته شده است توانایی فروش به سرعت تا تلاش های توسعه کسب و کار خود برای بیشتر افزایش تیتان رقابت اصلی جدید انگیزه و نتیجه افزایش companyand #39; s سودآوری.


به عنوان یک رهبر در تجهیزات لیتیوم هوش پیشرو تکنولوژی پیشرو، تحقیق andamp است; D پایه جامد، پیشرفته مدیریت و کار عملی و خدمات خوب و بسیاری از مزایای دیگر. علاوه بر این، companyand #39; s نیروی کار حدود دو هزار تن نزدیک 300 تحقیقات و توسعه تیم مقیاس مزایای آشکار، رشد را worldand #39; s بزرگترین لیتیوم باتری شرکت ساخت تجهیزات. پس از اتمام جدید تیتان قدرت منجر به طرح دستگاه هوشمند لیتیوم یک بار دیگر، شرکت ارائه تجهیزات تولید باتری های لیتیوم را گسترش مجموعه ای کامل از راه حل های به جامد.