حلقه T خالص برقی کامیون 4 X 2 تراکتور

حلقه T خالص برقی کامیون 4 X 2 تراکتور

حلقه T الکتریکی خالص کامیون تراکتور 4 X 2 LiFePO4 ویژگی های 1. تخلیه و کارایی باتری های یون Lithum نزدیک به 100 درصد موثر در شارژ و دشارژ اجازه می دهد برای همین آمپر ساعت در داخل و خارج هستند. باتری های لیتیوم مرخص هستند 100 ٪ در حالی که بهترین سرب باتری های اسید را می توان تنها...

چت کن

جزئیات محصول

حلقه T الکتریکی خالص کامیون تراکتور 4 X 2

blob.png

ویژگی های LiFePO4

1. ترخيص و بهره وری

باتری های یون Lithum نزدیک به 100 درصد موثر در شارژ و دشارژ اجازه می دهد برای همین آمپر ساعت در داخل و خارج هستند. باتری های لیتیوم مرخص هستند 100 ٪ در حالی که بهترین سرب باتری های اسید تنها می تواند مرخص 80%. اکثر باتری سرب اسید انجام نمی recommand و بیش از 50% عمق از ترشحات.

2. ولتاژ

لیتیوم یون باتری ولتاژ خود را در سراسر چرخه کامل تخلیه حفظ. این اجازه می دهد تا برای بازده بیشتر و طولانی مدت از قطعات الکترونیکی.

3. در طول چرخه زندگی

باتری قابل شارژ لیتیوم یون چرخه 4000 بار یا بیشتر @ 80% وزارت دفاع.

 

4.امن

 م، UL تصویب، بهترین ایمنی و عملکرد ثابت است. تصویب تست فشار، acupunture، قطره... بدون آتش، بدون انفجار. هر سلول یک دریچه ایمنی است. هنگامی که فشار داخلی داخل سلول می رسد 1.2-1.5 MP. این دریچه ایمنی به اجاره فشار ترک خورده خواهد شد.

 

5. کمتر به خود تخلیه

 خود تخلیه<>

6.وزن سبک تر و کوچکتر ح

 

LiFePO4 فن آوری باتری های لیتیوم یون باتری و فن آوری است، بنابراین وزن سبکتر استفاده از باتری های لیتیوم است. باتری های لیتیوم یون هستند 1/3 وزن سرب باتری های اسید و 1/4 حجم سرب باتری های اسید.

نرم افزار

 

 

 

گواهینامه ها


معرفی تجهیزات پیشرفته OptimumNano شده است به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان حلقه t الکتریکی خالص کامیون تراکتور 4 x 2. باتری ایمنی بالا و ظرفیت بالا و قوی ثبات و عمر طولانی است. با باتری فله در انبار، گرمی شما به خرید و یا عمده فروشی قیمت خوب باتری ساخته شده در چین از ما استقبال می کنیم.
Hot Tags: حلقه t الکتریکی خالص کامیون 4 x 2 تامین کنندگان چین، (تراکتور)، کارخانه تولید کنندگان عمده فروشی فروش قیمت نقل قول، فله ساخته شده در چین
یک جفت:کامیون کمپرسی T-Ring Pure Electric با باتری لیتیوم بعدی:OpitimumNano Pure Electric Light Truck Direct Drive با باتری CHTC

پرس و جو

You Might Also Like