کامیون وانت کامیون Optimtumano خالص با Dongfeng مقابله می کند

کامیون وانت کامیون Optimtumano خالص با Dongfeng مقابله می کند

کامیون کامیون Optimtumano با استفاده از ویژگی های dongfeng LiFePO4 1. تخلیه و کارآیی باتری لیتیوم یون تقریبا 100٪ کارآمد در هر دو بار و تخلیه است که اجازه می دهد برای همان ساعت آمپر در داخل و خارج. باتری لیتیوم 100٪ تخلیه می شود در حالیکه بهترین اسیدهای ...

چت کن

جزئیات محصول

کامیون کامیون کامیون Optimtumano کامیون با dongfeng

blob.png

ویژگی های LiFePO4

1. تخلیه و کارایی

باتری های لیتیوم یون تقریبا 100٪ کارایی در هر دو شارژ و تخلیه را دارند که اجازه می دهد برای ساعت های مشابه آمپر در داخل و خارج از. باتری های لیتیوم 100٪ تخلیه می شوند در حالی که بهترین باتری های اسید سرب تنها 80٪ تخلیه می شوند. اکثر باتری های سرب اسید بیش از 50٪ عمق تخلیه را توصیه نمی کنند.

2. ولتاژ

باتری های لیتیوم یون ولتاژ خود را در طول کل چرخه تخلیه حفظ می کنند. این اجازه می دهد تا کارایی بیشتر و طولانی مدت قطعات الکتریکی.

3. طول عمر طولانی

باتری لیتیوم یون قابل شارژ 4000 بار یا بیشتر 80٪ DOD.

4. امن

CE، UL تایید شده، دارای بهترین عملکرد ایمنی و پایدار است. تست های فشار، آشکار شدن، رها کردن ... بدون آتش، بدون انفجار. هر سلول دارای دریچه ایمنی است. هنگامی که فشار داخلی داخل سلول به 1.2-1.5 MP می رسد. این دریچه ایمنی به فشار اجاره ای کشیده می شود.

5. کمتر خود تخلیه

خود تخلیه <3٪ (ماه)،="" در="" حالی="" که="" تخلیه="" خود="" ماهیانه="" از="" باتری="" اسید="" سرب="" مهر="" و="" موم="" شده="" 10٪="">

6. سبک وزن و حجم کوچکتر

 

فن آوری باتری LiFePO4 یکی از تکنسین های باتری لیتیوم یون است، در نتیجه وزن باتری لیتیوم باتری بسیار مناسب است. باتری لیتیوم یون 1/3 وزن باتری های اسید سرب و 1/4 حجم باتری های اسید سرب است.

کاربرد

گواهینامه ها


معرفی تجهیزات پیشرفته، OptimumNano شناخته شده به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان کامیون کامیون های کامیون کامیون Optimumano با استفاده از Dongfeng است. باتری های ما ایمنی بالا، ظرفیت بالا، ثبات قوی و عمر طولانی مدت دارند. با استفاده از باتری های عمده در سهام، از شما گرامی به خرید و یا باتری عمده باتری خوب ساخته شده در چین از ما استقبال می کنیم.
Hot Tags: کامیون کامیون کامیون کامیون کامیون کامیون کامیون کامیون کامیون کامیون کامیون،
یک جفت:CHTC کامیون کم مصرف کامیون مستقیم با Optimtumano بعدی:DongFeng Pure Electric Van EMT با باتری Optimumnano

پرس و جو

You Might Also Like