DaYun Pure Electric Van Direct Drive با باتری لیتیم Optimtumano

DaYun Pure Electric Van Direct Drive با باتری لیتیم Optimtumano

باتری لیتیوم یون DaYun خالص الکتریکی وان مستقیم با باتری لیتیم Optimumano LiFePO4 1. تخلیه و بهره وری باتری لیتیوم یون تقریبا 100٪ کارآمد در هر دو شارژ و تخلیه است که اجازه می دهد برای همان ساعت آمپر در داخل و خارج. باتری لیتیوم 100٪ تخلیه می شود در حالی که بهترین سرب ...

چت کن

جزئیات محصول

DaYun Pure برقی وان مستقیم درایو با باتری لیتیم Optimumnano


پارامتر اصلی

وزن کل ( کیلوگرم)

4490

وزن تجهیزات ( کیلوگرم )

2800

وزن بار وزن ( کیلوگرم)

1560

ابعاد ( میلی متر )

5995 × 2250 × 3070

اندازه جعبه ( میلی متر )

4100 × 2100 × 2100

حجم ( )

18.3

پایه چرخ ( میلی متر)

3300

ظرفیت ( کیلووات ساعت)

46

مسافت پیموده شده ( کیلومتر )

130

زمان شارژ (دقیقه)

35

حداکثر سرعت ( کیلومتر / ساعت )

80

حداکثر درجه ( ٪ )

20

blob.png

ویژگی های LiFePO4

1. تخلیه و کارایی

باتری های لیتیوم یون تقریبا 100٪ کارایی در هر دو شارژ و تخلیه را دارند که اجازه می دهد برای ساعت های مشابه آمپر در داخل و خارج از. باتری های لیتیوم 100٪ تخلیه می شوند در حالی که بهترین باتری های اسید سرب تنها 80٪ تخلیه می شوند. اکثر باتری های سرب اسید بیش از 50٪ عمق تخلیه را توصیه نمی کنند.

2. ولتاژ

باتری های لیتیوم یون ولتاژ خود را در طول کل چرخه تخلیه حفظ می کنند. این اجازه می دهد تا کارایی بیشتر و طولانی مدت قطعات الکتریکی.

3. طول عمر طولانی

باتری لیتیوم یون قابل شارژ 4000 بار یا بیشتر 80٪ DOD.

4. امن

CE، UL تایید شده، دارای بهترین عملکرد ایمنی و پایدار است. تست های فشار، آشکار شدن، رها کردن ... بدون آتش، بدون انفجار. هر سلول دارای دریچه ایمنی است. هنگامی که فشار داخلی داخل سلول به 1.2-1.5 MP می رسد. این دریچه ایمنی به فشار اجاره ای کشیده می شود.

5. کمتر خود تخلیه

خود تخلیه <3٪ (ماه)،="" در="" حالی="" که="" تخلیه="" خود="" ماهیانه="" از="" باتری="" اسید="" سرب="" مهر="" و="" موم="" شده="" 10٪="">

6. سبک وزن و حجم کوچکتر

 

فن آوری باتری LiFePO4 یکی از تکنسین های باتری لیتیوم یون است، در نتیجه وزن باتری لیتیوم باتری بسیار مناسب است. باتری لیتیوم یون 1/3 وزن باتری های اسید سرب و 1/4 حجم باتری های اسید سرب است.

کاربرد

گواهینامه ها


معرفی تجهیزات پیشرفته، OptimumNano شناخته شده است به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان روزانه صرفه جویی الکتریکی وان مستقیم مستقیم با باتری لیتیم Optimumnano. باتری های ما ایمنی بالا، ظرفیت بالا، ثبات قوی و عمر طولانی مدت دارند. با استفاده از باتری های عمده در سهام، از شما گرامی به خرید و یا باتری عمده باتری خوب ساخته شده در چین از ما استقبال می کنیم.
Hot Tags: باطری لیتیم Optimumano باطری لیتیوم یونیورسال با باتری لیتیوم باطری، باطری خورشیدی
یک جفت:DaYun Pure Electric Truck با باتری Optimumnano Lifepo4 بعدی:DaYunCGC5044XXYBEV1AAAJEAHZPure الکتریکی وان مستقیم درایو

پرس و جو

You Might Also Like