باتری LiFePO4 نور خیابان خورشیدی 24V 80Ah OptimumNano

باتری LiFePO4 نور خیابان خورشیدی 24V 80Ah OptimumNano

مقدمه: باتری لیتیوم یون 24 ساعته با طول عمر 24 ساعته 80Ah برای نور خورشید خیابانی. چین تولید کننده باتری لیتیوم سبک خیابانی 24V80Ah است. ولتاژ nominal: 24 V، ظرفیت اسمی: 80Ah Wh ولت: 1920wh.

چت کن

جزئیات محصول

باتری LiFePO4 نور خورشیدی خیابانی OptimumNano 24V 80Ah

کاربرد: نور خیابان خورشیدی

12.8V 100Ah Street light.jpg

مشخصات


image.png


خط تولید:


image.jpg

معرفی تجهیزات پیشرفته، OptimumNano شناخته شده به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان 24V40Ah خورشیدی نور خورشید litihum باتری است. باتری ما دارای ایمنی بالا، ظرفیت بالا، ثبات قوی و عمر طولانی مدت است. با استفاده از باتری های عمده در سهام، از شما گرامی به خرید و یا با کیفیت عمده باتری باتری ساخته شده در چین از ما استقبال می کنیم.

معرفی تجهیزات پیشرفته OptimumNano شناخته شده به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان از باتری lifepo4 نور خورشیدی خورشیدی بهینهو 24V 80ah خورشیدی است. باتری ما دارای ایمنی بالا، ظرفیت بالا، ثبات قوی و عمر طولانی مدت است. با استفاده از باتری های عمده در سهام، از شما گرامی به خرید و یا با کیفیت عمده باتری باتری ساخته شده در چین از ما استقبال می کنیم.
Hot Tags: باتری لیتیم خورشیدی خیابان نورپردازی 24v 80ah، چین، تامین کنندگان، کارخانه، تولید کنندگان، عمده فروشی، خرید، قیمت، نقل قول، عمده فروشی، ساخته شده در چین
یک جفت:نه بعدی:12V30Ah سبد خرید گلف Litihum باتری

پرس و جو

You Might Also Like