باتری لیتیم خورشیدی خیابان خورشیدی 24V 40Ah OptimumNano LiFePO4

باتری لیتیم خورشیدی خیابان خورشیدی 24V 40Ah OptimumNano LiFePO4

مقدمه: باتری یون لیتیوم با طول عمر 24 ساعته 40 ساعته برای نور خورشید خورشیدی. چین تولید کننده باتری لیتیوم سبک خیابانی 24V40Ah است. ولتاژ nominal: 24 V، ظرفیت اسمی: 40Ah Wh ولت: 960wh.

چت کن

جزئیات محصول

باتری LiFePO4 نور خورشیدی خیابانی OptimumNano 24V 40Ah

کاربرد: نور خیابان خورشیدی

خیابان 24V40Ah street.jpg

مشخصات


image.png


خط تولید:


image.jpg

معرفی تجهیزات پیشرفته، OptimumNano شناخته شده به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان 24V40Ah خورشیدی نور خورشید litihum باتری است. باتری ما دارای ایمنی بالا، ظرفیت بالا، ثبات قوی و عمر طولانی مدت است. با استفاده از باتری های عمده در سهام، از شما گرامی به خرید و یا با کیفیت عمده باتری باتری ساخته شده در چین از ما استقبال می کنیم.

معرفی تجهیزات پیشرفته OptimumNano شناخته شده به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان از Optimumano 24v 40ah باتری lifepo4 خورشیدی خیابان خورشیدی است. باتری ما دارای ایمنی بالا، ظرفیت بالا، ثبات قوی و عمر طولانی مدت است. با استفاده از باتری های عمده در سهام، از شما گرامی به خرید و یا با کیفیت عمده باتری باتری ساخته شده در چین از ما استقبال می کنیم.
Hot Tags: باتری لیتیم خورشیدی خیابان نورپرداز 24v 40ah، چین، تامین کنندگان، کارخانه، تولید کنندگان، عمده فروشی، خرید، قیمت، نقل قول، فله، ساخته شده در چین
یک جفت:نه بعدی:12V30Ah سبد خرید گلف Litihum باتری

پرس و جو

You Might Also Like